UK Práva


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.06.2007 18:27:55, Monikes, zhlédnuto: 819x, reakcí celkem: 29Reagovat na příspěvek
Ahojky, tak co říkáte na dnešní přijímačky na práva do Phy?:)

Email: monikesseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2007 19:14:06, Chinaski) Nekonečná legrace:D...takhle lehký testíček na tak "elitní" školu, to je mimo možnosti mého chápání. Opravdu by se od PrF UK dala očekávat jaksi "more challenging" verze přijímačkových testů. (By se dala, podotýkám, kdo si projel zaslaný booklet, byl připraven na 110%). Pochválil bych Scio za profesionální organizaci, ale to už je u nás v Liberci standardem. Abych to uzavřel - nesnáším, když sedím na přijímačkách vpředu - nemůžu se koukat po hezkých děvčatech, když mám hotovo a zbývá 15 minut do konceS13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2007 23:14:41, elni) vůbec netušim, co si myslet, ale my, kdo jsme byly na Vinohradský, jsme si to fakt užili s tou bezva hudbouS04nakopala bych jim za to ***!
    kolik myslíte, že bude bodová hranice? loni bylo 64, ale letos asi bude vyšší, co? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2007 15:19:25, JUDr.studentka) prijimacky,co jsem delala pred dvema lety, byly taky dost primitivni.. Jaky ste tam napr meli otazky? My meli napr s kym sousedi Norsko, co oznacuje pojem causa... Proste jednoduchy.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 09:55:00, hanka) no ja si nejsem tou vyssi bodovou hranici jista, minuly rok byli testy podle myho lehciii, mno uvidime reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 13:55:46, Lucy) chinaski: pokud bys opravdu byl opravdu takovy inteligent nemas chodit na "elitni" skoly ale na elitni skoly... tohle jsou prava nic vic nic min, geniove tam nechodi a chodit asi nebudou... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 17:53:51, Chinaski) Lucy: Ha, konečně konflikt!:) Kam myslíš, že v Čechách chodí géniové?;-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 18:44:50, m@m) FJFI CVUT reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 20:17:05, Chinaski) m@m: tak s tím souhlasím! Kolega tam nastupuje, a on je zatracený génius.
    A co géniové v oblasti společenských věd? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 20:43:15, Tlapka) Géniové v oblasti společenských věd jdou na FSV nebo FF; na práva chodí obvykle ti, které pořádně nebaví nic a nemají se kam vrtnout :P reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 20:57:45, m@m) první co mě napdane, tak je ekonomie na FSV, ostatní insituty z této fakulty jsou považovány za velmi slabé. Nechci IES nějak protěžovat, ale sou tam velmi chytrý lidi (já se mezi ne ani zdaleka nepocitam). O FF nevim, myslim ale, že taky zalezi na oboru. O pravech sem se zrovna dneska bavil s kamoskou. Myslim, ze to taky není k zahozeni. Kdyz je clovek schopnej, tak mu ta skola muze pomoct k dobrymu vzdelani... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 21:08:50, student) paradoxni je,ze na fsv ies byly ty zkousky hodne trapny...na prava mi tak trapny neprisly...:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 21:25:16, m@m) student :dal jsem dvuj nazor na silnej spolecenskovedni obor v cr. Nikomu ho nevnucuju. Ti, kdo dokazou napsat prijimacky na IES nad 90% rádim mezi ty velmi chytry lidi. Pokud tam patris hands down. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 21:34:03, student) řekll bych to tedy jinak...takovejch 80 bodu udelat na ies (ze 100) a na pravech (ze 105) je sakra rozdil podle me... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 21:48:00, m@m) Netvrdim, ze ne. A skola neni jenom o prijimackach... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2007 22:07:45, student) tak to urco ne... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2007 09:55:36, jitu) já dělala zkoušky na práva, fsv i ff. jako inteligent si nepřipadam... na právech mi přišla náročná logická část-dlouhý články-a co z nich (ne)vylpývá.sem zvědavá na výsledky. testy všeobecného přehledu na ff jsou uplně o něčem jiném-výce podrobností a záludností...myslim, že to nelze srovnáva. na práva se nenaučíš...na ff a fsv to trochu lze... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2007 13:12:16, alex) kazdopadne,podte to tady trochu rozhejbat spekulacema typu kolik bodu podle vas bude stacit,atd...a dalsi dojmy z tech zkousek...je jich tu malo... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 12:04:20, hanka) už mi z nervozity cuka okoS08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 16:56:54, alex) doufam,ze to zverejnej driv...do 23. nevydrzim...!!S05 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 16:57:44, hanka) taky ne chce to nejaky uklidnovakyS10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 17:14:45, alex) tjn...S09 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 15:28:12, evik) Já počítám vždy s tou horší variantou a pak můžu bejt jen mile překvapena S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 20:22:26, adak) uz sou vysledky!!!S08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 23:48:37, ka) jsem tam!!!!!!!! S11 reagovat zde
    Email: kacenka.praglovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2007 19:08:09, ach jo) kurna fix,mam silene malo bodu...:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2007 19:12:09, rek) kolik je potreba bodu...? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2007 23:26:59, adak) 66,75
    ja tam semS08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 19:58:51, baku) hle kolik bodu bude podle vas stacit,aby me vzali na odvolani a popripade myslite si,ze budou naky chybky kvuli prezkumnymu rizeni...?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2007 12:48:55, kju) a ted babo rad.....sem na pravech v praze a olomouci.....co si vybrat?skolu se jmenem(UK) nebo krasny jmeno a mily lidi (Myslim Olomouc, cimz se nechci dotknout zarytejch prazaku:-))?
    Coz mi pripomina....nehledate nekdo v praze spolubydlici?:-P reagovat zde
    ICQ: 252926815

Podobné příspěvky:
  1. Práva Olomouc - Ostatní
  2. Materiály k přípravě na VŠ - PRÁVA/PSYCHOLOGIE/NSZ - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. práva ol - Ostatní
  4. CHCETE SE DOSTAT NA PRÁVA? - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Přijímačky na práva - Ostatní
  6. Práva v Olomouci - Ostatní
  7. body na práva - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. práva - Ostatní
  9. práva v Plzni - Ostatní
  10. Pripravne kurzy na vysokou na práva - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.