Univerzita Jana Amose Komenského


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.06.2007 09:08:18, Lenka, zhlédnuto: 42605x, reakcí celkem: 168Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všichni, prosím vás, můžete mi napsat své názory na tuto školu? Jedná se mi o kombinovanou formu studia v oboru Evropská hospodářskosprávní studia. Jak studium probíhá, jak moc je škola náročná atd. Jaké předměty se vyučují a prostě všechny možné informace. Moc děkuji ;)

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2023 19:25:49, ed) no, mě ujak lehčí jak střední fakt nepřipadal. U nás byla úmrtnost fakt větší a vyhazovalo se i od státnic. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2022 17:45:47, AbsolventUjak) Proc lzes? Co z toho mas? Rekl bys 60 procent? Tak to bys rekl špatně. Kdyz jsem nastupoval ja, byl prumer neuspesnych za poslednich pet let dle oficialnich statistik mezi 4-6 procenty...
    Studium melo nizkou uroven, i kdejaka lepsi OA ti da dnes více a je narocnejsi nez Ujak...
    Promin, ale tvuj prispevek je cely jen snuska lzi a kecu..., kdyz ted pocitujes, jake ma skola renome, nemel jsi na ni lezt, alespon ne ve stavu, kdy uz nemas praci jako vetsina...;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2022 17:33:19, AbsolventUjak) Asi takhle, absolvoval jsem nedávno a co se týče náročnosti, tak moje střední škola byla tak pětkrát náročnější nez Ujak.
    O kvalitě se také nedá hovořit, setkání jen párkrát za semestr, kdy jednou nám i vyučující řekl, že je hezky a ze se vyuka rusi a odjel si kamsi pryc na kole. A to nekecam, holt tohle vam na plakate v metru nereknou, kdyz jim jde o vase prachy. Je to skola, kde majitel ty penize holt dlouhodobe neinvestuje zpet do skoly, resp. studentu, ale do sve kapsy, resp. soukromých investic, skolne od lidi bahnicich po titulu (vcetne komunalnich politiku a uredniku, kteri jsou casto ***i jako tago, ale ty pismenka pred jmenem pusobej dobre na ovce) z nej udelali miliardare, aniz by cokoli investoval zpět do urovne skoly...

    Prijde mi, ze uz skola za ta leta i prestava tajit, ze to tu udela kdejakej lojza, a naopak na to zacina lakat jeste vetsi ***ce...

    V nasem rocniku byla umrtnost asi 5 procent, ale to byli lidi, kteri odesli dobrovolne (nektere jsem znal), hlavne diky tomu, ze potrebovali penize a nemeli na skolne nebo je kvalita skoly zklamala natolik, ze by jim bylo lito do toho cpat dalsi prachy .
    Popravde, vzhledem k tomu, ze tady drtiva vetsina lidi pracuje na full time a staraji se k tomu o rodiny (plus to nejsou zadni geniove, často se jedna o jiz drive neuspesne studenty na verejnych), tak by ta umrtnost tady na Ujaku pri stejne narocnosti a pozadavcich musela byt vice nez obvyklých cca 40-50 procent jako na verejnych, tedy tak 90 procent.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.10.2019 13:25:48, Petr) Prodám učebnice na UJAK, lze zakoupit i samostatně, cena za vše 400Kč nebo domluvou. Jedná se o knihy:
    Základy filosofie a etiky
    Základy státoprávní teorie, ekonomie a ekonomiky a neformální logiky
    Základy psychologie a sociologie
    Úvod do sociologie - Radomír Havlík
    Jak vypracovat bakalářskou, diplomovou, rigorózní a disertační práci - UJAK
    Seminární praktikum z ústavního práva - Aleš Čeněk
    Právníkovi fejetony aneb PF - Petr Hajn
    Dokumenty - texty ke studiu právních dějin evropských zemí a USA - Stanislav Balík
    Sylabus římského práva soukromého - Antonín Hrdina
    Svoboda projevu - demokracie, rovnost a svoboda slova - Petr Jäger, Pavel Molek
    Ekonomie - základy pro porozumění tržní ekonomice - Pavel Hejtman - UJAK
    Ústavní právo - učební text pro bakalářské studium na PrF MU - Jan Filip - Masarykova univerzita
    Makroekonomie I - Kamil Fuchs - Masarykova univerzita
    Mikroekonomie - Kamil Fuchs - Masarykova univerzita Míň reagovat zde
    Email: pf1986seznamcz, Web: https://www.moto.cz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2019 14:18:03, Suahlim) Právo v podnikání.
    Když jsem nastupoval na tuto školu, pročítal jsem recenze a a reakce byly rozporuplné. Někdo říkal, že je to tam jednoduché, někdo že je to složité. Každopádně je to jen subjektivní pocit. Nevím jak v ostatních oborech ale v oboru Právo v podnikání se se musíte učit. V prváku byla úmrtnost značná (řekl bych tak 60%). Na škole v tomto oboru vyučují a přednášejí skutečné kapacity a ty si potrpí, aby studenti pod jejich vedením skutečně něco uměli. Takže ten kdo se na zkoušku nepřipraví, jí prostě neudělá, ale má možnost druhou či třetí. Zkoušky jsou jak ústní tak písemné. Test centrum tzn. test v počítači byl cca 2x za studium. Docenti preferují standartní zkoušení.Co se týká nákladů na studijní materiály, tak jsou velmi nízké. Mnohé učebnice lze pořídit přes bazary, protože se používají totožné jako na jiných právnických školách a pak samozřejmě studium zákonů (někdo kupuje ÚZtka, někdo využívá web). Jak psal výše kolega, u zkoušek nemáte možnost opisovat, u státnic (bakalářky) je práce velmi pečlivě zkontrolována proti plagiátorství a detailně pročtena vedoucím i oponentem práce, kteří posuzují tuto práci z mnoha hledisek a to poměrně přísně. Každopádně z mého pohledu se jedná o velmi kvalitní školu, kde když člověk chce tak se opravdu naučí věci použitelné i v normálním životě (v podstatě ihned- pracovní smlouvy apod.). Nedejte na zvěsti, že si tam nějakou zkoušku koupíte (nevím kde se tohle vůbec vzalo, jestli to vychází z nějaké minulosti). Na této škole bych opravdu především ocenil velmi vysokou úroveň vyučujících a z organizačního hlediska to tam mají poměrně taky dobře zvládnuté. Kdyby někdo potřeboval k této škole a k tomuto oboru více informací není problém mne případně kontaktovat. p.s. největší kritiku na tuto školu jsem četl od lidí, kteří tam v životě nestudovali a nic o ní nevědí. reagovat zde
    Email: golfmisuseznamcz


Podobné příspěvky:
  1. info o univerzite jana amose komenskeho - Informace o studiu
  2. Univerzita Jana Amose Komenského - názory - Výběr vysoké školy
  3. VŠ J.A.Komenského - Ostatní
  4. VS Jana Amose Komenskeho - Ostatní
  5. MUP (Metropolitní univerzita Praha) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  6. VŠ Komenského - Ostatní
  7. Dopravní fakulta Jana Pernera - Univerzita Pardubice
  8. Metropolitní univerzita Praha - Ostatní
  9. Slezská univerzita v Opavě - Celoživ. vzdělávání - Slezská univerzita v Opavě
  10. Vše fakulta managementu nebo Mendelova univerzita Ekonomika a management???????? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.