...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.11.2005 15:42:37, Denisa, zhlédnuto: 4100x, reakcí celkem: 47Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, studujete někdo na VŠ podnikání v Ostravě, bakalářské kombinované studium?
Zajímají mě předměty jaké se tam učí. Mám problém s počítačem a nemůžu to otevřít. Také jestli někdo nevíte témata přij.zkoušky z úvahy na téma podnikání? A jaké to tam je? Děkuju moc.S15:)

Email: vanettavolnycz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 19:14:28, Dalibor) No já odmaturoval za 4 citím se dost schopný a dokonce jsem měl nabídky od více at už soukromých či veřejných škol a vybral jsem si VŠP a jsem uplně spokojen a navíc v ročníku je víc \'\'premiantů\'\' at už z gymnázií či ekonomických střední takže ja vůbec netuším kde bereš informace a radím at změníš zdroj nebo se na nás přid podívat at si upravíš obrázek :-). Jinak schopní lidi si málokdy kupují levné věci oni dávno vědí, že rolls royce je drahý z nějákeho důvodu. Ale taky dík za názor jsem rád, že diskuze jede a řeknu o ní dalším studentům VŠP at taky řeknou svůj názor a rozhodl jsem se že obejdem ty zaměstnavatele znovu s mobilem a natočíme video at je to co říkám podloženější a jak někdo psal že to není jen pohádka . reagovat zde
    Email: konydaliborseztnamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 19:08:26, Dalibor) To co popisuješ je volba spotřebitele. Já se bavím o trošičku odlišné věci :-) ale dík že ses mi snažil odpověďet. reagovat zde
    Email: konydaliborseztnamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 19:05:46, Dalibor) Ahoj, prvně chci poděkovat za reakci. Jinak chci se zeptat je legalni jak ty říkáš koupit si titul ? kdysi byli přeci kauzy s koupenými tituly a myslím že to bylo proto že to legalni neni dokonce tem lidem ty tituly vzali. Takže pokud není legalní toto tak jsi právě použil tvrzení které nepotvrdil soud a mám dokonce pocit že i ty si tak porušil zakon, ale jelikož to nevím vyfotil jsem si tvuj komentar a zeptam se znameho policajta jak to ve skutečnosti je a jestli je to v pořádku ber to co tu píšu jako bezpředmětné pokud ne navrhuji ti komentář smazat, přesto že je to tvuj nazor tak timto nazorem poškozuješ dobré jmeno třetí strany. Měj se hezky a dík že si se zapojil do diskuze cením si toho. reagovat zde
    Email: konydaliborseztnamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 13:07:41, Inkvizitor) Tak ono je dobrým důvodem už to, že i ekonomické obory na místních veřejných vysokých školách nejsou zrovna nejlepší. No a pro schopné zájemce je stále levnější studium na VŠE nebo na IES FSV UK, takže škola nemá kde vzít jiné než těžce podprůměrné uchazeče - a jak praví lidová moudrost, z houna bič neupleteš... reagovat zde
    Web: http://www.youtube.com/watch?v=WH7vDxz_GPw
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 00:56:08, Lolo) Diskriminovat je běžné, když si třeba nekoupíš zmrzlinu v prvním stánku, ale dáš přednost tomu druhému, kde je třeba hezčí obsluha, první stánek tím diskriminuješ. Diskriminujeme každý a děláme to každý den, není to nijak trestné.
    Víc podrobností nevím, jen to, že se většina zaměstnavatelů v tom kraji asi domnívá ( k tomu mají zřejmě nějaké důvody), že by s uchazeči z této školy jen zbytečně ztráceli svůj čas, jelikož tato škola prý láká zejména ty nejslabší studenty a ve škole je toho taky asi moc nenaučí. reagovat zde


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.