...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.11.2005 15:42:37, Denisa, zhlédnuto: 4100x, reakcí celkem: 47Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, studujete někdo na VŠ podnikání v Ostravě, bakalářské kombinované studium?
Zajímají mě předměty jaké se tam učí. Mám problém s počítačem a nemůžu to otevřít. Také jestli někdo nevíte témata přij.zkoušky z úvahy na téma podnikání? A jaké to tam je? Děkuju moc.S15:)

Email: vanettavolnycz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2015 12:43:42, lucillka) Uvažuji o této škole, jsem na mateřské a již delší dobu ze střední školy...
    Mohla bych se prosím informovat od někoho kdo zde studuje nebo studoval, jak probíhá motivační pohovor, co si připravit apod.
    Děkuji za reakce ;) reagovat zde
    Email: duslucycentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.12.2014 01:20:10, Sam) Zdravím, na VŠP se možná chystá jeden můj známý, celkem mu to vymlouvám, tu školu považuji za odkladiště ***ů - to ale není vůbec nic proti vám, vás si asi ta škola považuje, když máte i kancelář. K té kauze, něco jsem si ted o tom taky přečetl - prokázáno bylo, jen nebylo potrestáno, což je pro ČR ale celkem typické. Na zdravotnictví teda já osobně třeba moc nenadávám, ale asi bych nadával, kdyby to bylo jako v USA, to prostě do soukromých rukou nepatří, jelikož tam dochází k tržnímu selhání. S06 Jinak ty silnice/dálnice, tam by to chtělo nějakou větší spolupráci soukromého a veřejného sektoru (neříkám, že zrovna PPP).:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2014 20:16:20, Dalibor) Jenže, jiné školy mi nikdy nenabídnou takové podmínky. Už jsem na státní Vš byl a byl jsem neskutečně zklamán. Jsem na VŠP neskutečně šťastný. Dostal jsem přidělenou kancelář, kde se můžu realizovat. Učitelé se o moje aktivity sami zajímají a téměř vše, co se tam učím, ihned použiji. Nedokážu si představit, že by mi toto nabídla nějaká veřejná škola. O tom případu nebudu už nic psát - nic o něm nevím pouze to, že nic nebylo prokázáno, vše bylo šetřeno, takže bych respektovat výsledek toho řízení. Jinak souhlasím, že u nás jsou veřejné školy vnímány lépe než soukromé, což opravdu nechápu. Neustále nadáváme na stát, jak jsou ve špatném stavu cesty, jak je hrozné zdravotnictví atd. Jen školství se lidem víc líbí státní než soukromé. Jinak předem prohraný boj - takhle to vnímáš ty, já to vnímám jako další výzvu ve svém životě a jsem hrdý, že moje úspěchy budou zároveň úspěchy mé školy :-). Každopádně ať tady nepíšu anonymně tak dávám k dispozici odkaz na svůj blog, kde se o mě můžete dozvědět více - http://daliborkonecny.cz/ . Hezký den. reagovat zde
    Email: konydaliborseznamcz, Web: http://daliborkonecny.cz/
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2014 12:32:14, Lolo) oprava: 1. odstavec: za podstatně méně
    2. odst. : co se tam asi děje reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2014 12:28:46, Lolo) Ty jsi v Moravskoslezském kraji třeba zůstal, ale 90 % těch schopnějších odešlo na lepší školy. Jinak to školné je pro tvoji představu ještě menší, než co za tebe platí stát na některých veřejných vysokých školách, které mají mnohem lepší kredit, jelikož získávají prostředky i pomocí vědy a výzkumu a díky své velikosti mají úspory z rozsahu, tedy co podstatně méně peněz toho obdržíš více, máš více možností.;)
    O té kauze jsem kdysi taky četla, týkala se toho, že nějaká mařenka zkopírovala celou práci, teda opsala ji a nechala si ji vést tím nejvyšším z té školy - a ten jí dal výborné hodnocení, to je jasným důkazem toho, jak se to tam asi děje, jelikož vysoce postavený člověk si snad vždy zakládá na tom, aby ze sebe neudělal vola, ale to je to, soukromky chtěj ušetřit, maximalizovat zisk, a tak se stává, že jeden člověk vede třeba až 200 záv. prací ročně (jako třeba kdysi pan Mezulánik na UJAKU) A tak se o kvalitě výstupu dá dost pochybovat.


    Ta práce je nepůvodní, zjevně opisuje od jiných. A soukromá Vysoká škola podnikání v Ostravě za ni udělila červený diplom. Práci hájila i přes výtky odborníků, i když titul odebrán nebyl - ale to nebyl ani v mnoha jiných kauzách soukromých škol (např. politiků na VŠFS, úřednice Nagyové, politika Onderky z VŠKE, pak i skandály ohledně MUP, nepatřičně nízké úrovně BIVŠ (práce na úrovni vyšších odborných škol)..., je toho fakt hodně, snad každá soukromá škola má u nás nějaký ten svůj skandál. Je divný, že veřejných škol je mnohem víc, fungují více transparentně a takových skandálů je tam menšima, čím to asi tak bude, na co to třeba poukazuje?

    Podle mě ses vrhl do předem prohraného boje, kamenem úrazu je totiž už to, že školy v Moravskoslezkém kraji a obecně všechny soukromé školy v ČR lepší uchazeče absolutně netáhnou - a ti, kdo dělají opravdu dobrou školu jsou z velké části její studenti.

    Pokud máš navíc, doporučila bych ti odejít z této školy na školu s lepším jménem.
    reagovat zde


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.