ČZU má výsledky!!!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.06.2007 19:44:26, Kalupina, zhlédnuto: 295x, reakcí celkem: 22Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJsem taaaaaaaaaaaam :D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 19:50:44, karla) no ja o dva a půl bodu ne :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 19:56:07, Kalupina) nevěš hlavu a podej si odvolání. určitě se spousta lidí nezapíše. držím palce! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 20:06:43, karla) Pocitam s tim a dekuju za povzbuzeni :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 20:49:50, katka C) karla: neboj se vlka nic, vezmou te 100% na odvolani! :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 21:11:10, karla) katka c..kdybych se *** napsala na informatiku tak jsem tam :(...njn...odvolani mam v planu....dekuju :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 22:05:18, petja) Já jsem vcelku v šoku....např na tu informatiku brali každého osmého....a od 38mi bodů...což tedy znamená, že 7/8min mělo pod 38 bodů! přitom já ty příjmačky dělala a přišly mi i pro průměrného středoškoláka s iq nad 120 vcelku triviální... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 22:28:37, David) Ty asi nejsi průměrná středoškolačka, když si myslíš, že průměrný středoškolák má IQ 120...to nemá na zemědělce ani děkan.
    Ale je vidět, že máš pojem o tom co plodíš....hrozný srance. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 22:31:39, Paul) Moje řeš, kdyby měl průěmrnej středoškolák přes 120, tak by jich patřilo přes 30% do menzy, mezi 3% nejinteligentnějších lidí, dle inteligenčního koeficientu yvššího než 130. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2007 23:56:24, petja) no tak to snad ne! tajně doufám že mí budoucí spolužáci nad těch 120 mít budou!!chci mít inteligentní spolužáky....a pokud někomu nalhali, že 120 je právo na menzu či cokoliv elitního, tak bych se pooptala rodičů či učitelů v čem je problém..... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 00:11:49, petja) tak tady pro představu, členy menzy se můžete stát, když prokážete test nad 130! fakt mě to štve, že si to lidé přisvojují třeba kvůli příjmačkám na ekonomku:) http://www.mensa.cz/external/system/1535/obr1.jpg reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 06:29:52, Kalupina) petjo, přečti si pořádně, co napsal Paul, klidně i dvakrát. Pak to třeba se svým IQ vyšším než 120 pochopíš... No a otázka je, jestli s tímhle přístupem budou ostatní chtít mít za spolužačku tebe... S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 08:12:17, karla) petja:chapu,ze te vytocili ti mladici,ale reakce nebyla primerena-za to preci nikomu nestoji jim odpovedet.......pokud chces studovat na zemedelce,tak ti nezbyde nez si na to zvyknout.Vzdy se objevi nekdo,kdo je "chytrejsi"nez dekan.Ziskej dustojnost a nadhled a bude se ti v tomto egocentrickem svete zit lepe......:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 08:16:26, Lucka) Ja jsem tam taky (Hospodarska a kulturni studia), sice tesne ale jo, nicmene uz vim ze se nezapisu.....tusim ,ze asi vice lidi, takze byt vama (kdo tam chcete) a nevyslo to, podala bych odvolani... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 08:31:09, johny) pls poradte kde najdu vysledky , nejak se nemuzu dopatrat , dekuji moc reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 08:41:14, karla) johny:najedes si na stranky czu,klikneys si na svou fakultu a pak tam budes mit moznost informace o prijimacin rizeni na rok 2007/2008...kliknes zadas cislo prihlasky a rodne cislo...vyjede ti kolik mas bodu a pod tim mas napsano kolik na kterou fakultu chteji...je to docela dlouhy reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 08:51:28, Kalupina) http://prijimacky.czu.cz a dál jak psala Karla ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 09:16:23, johny) Hmmm , tak o tomhle vim ,ale pise mi to jenom pocet nasbiranych bodu :( a pak jeste tanhle text : Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Právní platnost rozhodnutí o přijetí je dána pouze písemným rozhodnutím děkana podle § 50, odst. 2, zákona č. 111/98 Sb. o vysokých školách.
    mam 43 z 60 a jsem na TF obor Silniční a městská automobilová doprava (SMAD) tak doufam ze jsem tam , kdyby nahodou nekdo vedel kolik bylo zapotrebi bodu, dejte pls vedet predem dekuju ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 09:21:06, karla) johny ty info,by meli byt trochu niz pod timhle textem...zkus sjet kurzorem na spodni cast strany ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 09:30:00, Lucka) A nemuze ty vysledky mit jenom PEF? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 09:47:05, johny) Lucka ma asi pravdu , koukal jsem na stranky TF http://jurca.tf.czu.cz/prijm2007.htm a jeste dnes se delaji prijmacky ,takze to je docela logicky , ze nebude hranice bodu , navic tam pisou ,ze rozhodnuti dostanem az 2.7.2007 .Bohuzel si budu muset pockat :( , jinak dik vseml za ochotu .
    PS :re karla : iq zmrazeneho kapra opravdu nemam :) , bych to videl ,ale dekuji za snahu mi pomoct. S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 10:13:31, Pavla) Ahoj všem... já měla na PaE- kombinované bohužel jen 43,5 , bylo potřeba 48.. jaké jsou zkušenosti? má smysl se odvolávat? Nemáte někdo zkušenosti se změnou oboru? nedávala jsem přihlášku na informatiku, ale brala bych jí.. i body by stačily... prosím poraďte a rozmotejte mi hlavu ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 10:25:14, weruska) johny: já jsem se hlásila na ekologii na lesárně a výsledky taky ještě neznám (jen dosažený body). Holt si na ně budem muset ještě počkat, ale doufám, že se je dozvim co nejdřív.. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.