opf Karviná

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.06.2007 13:11:32, jaja, zhlédnuto: 553x, reakcí celkem: 30Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěla bych zkusit 2. kolo přijímaček na OPF, mohl by mi někdo, kdo absolvoval 1. kolo poradit, co všechno mě u přijímaček čeká?
Dík :-)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 19:25:57, Katka) to jaja : Ahoj Jajo, já jsem to taky udělala. Ale měla jsem jen 48 bodů. S tou prací Ti to nezávidím. Já mám tu výhodu, že jsem na mateřské dovolené. Hlídání vždy nějak seženu.:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 12:52:38, Míša) S tou dovolenou to nebude tak hrozné, pokud máš kombinované, obnáší to 4 dny pracovní dny v každém semestru a pokud e-learning, tam jsou nějaké tutoriály a taky jich není moc :-) Snad jen pak ty zkoušky, ale ty se snad dají naplánovat i na odpoledne. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 09:55:21, jaj) Dík za podporu. Obava, že bych eventuálně chtěla přidat, bude asi ten pravý důvod, protože studium je víc než z oboru a u jiných zaměstnavatelů by na mé současné pozici (obchodní ředitelka) bylo nejspíš podmínkou, jenže starého komunistického vůdce o některých věcěch nepřesvědčíš. Nezbývá než řešit to dovolenou a přesčasy. A časem asi i tou změnou místa. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 09:37:51, bibi) To znám,zaměstnavatel versus potenciální student.Ne každý je vstřícný vůči vzdělávání svých zaměstnanců obzvlášt jestli je studium
    v jiném oboru než zaměstnání(až dokončíš školu odejdeš,nebo budeš
    chtít přidat).Potom nastanou problémy,změny směn,časté kontroly
    produktivity práce apod,které mohou vést až k vyhazovu.V tomto
    případě je lépe odejít zavčas a pokusit se najít něco jiného.Né každy
    má štěstí jako Honza,který stejný problém řešil nedávno ve svém příspěvku.Jinak přeji hodně štěstíS13Ono stále přeci jen platí,i student musí jíst a bydlet!!!:)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 09:08:07, jaja) No jo no, když ony ty otázky fakt byly hodně podobné těm z roku 2006, u několika otázek jsem taky tipovala a asi se i párkrát trefila :). Jenže teď řeším problém se zaměstnavatelem, nechce mi poskytnout studijní volno, takže mi ty body asi budou prd platné. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Podnájem Karviná - Ubytování a stravování
  2. OPF Karviná - Slezská univerzita v Opavě
  3. OPF SLU Karviná - Ostatní
  4. ubytovací stipendium - Karviná - Ostatní
  5. Veřejná ekonomika a správa OPF Karviná - Slezská univerzita v Opavě
  6. Studenti opf Karviná! - Ostatní
  7. Předvoj KARVINÁ - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 22.04.2024 09:07:32.