co studovat?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.06.2007 19:06:02, Péťa, zhlédnuto: 947x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Nazdárek :) asi se budu opakovat ale mám podobnej problém :(..nemůžu se rozhodnout mezi VŠE-podnikohospodářská fakulta a ČZU-provozně ekonomická fakulta. Spíš by mi pomohlo kdyby se ozvl někdo z tý podniko,jestli se mu tam líbí a jak je tam spokojenej.Písněte pls..díky moc pa:)

Email: jellinkafseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2007 22:58:48, Lucy) ahoj tak rozhodně jdi na vse...mam na podniko kamaráda..a je tam spokojený.já nevim co bys přesně chtěla o vse vědět...on mě tím krmí furt takže něco málo o tý fakultě vím.....je to sice náročnější ale myslím že je to jedna z nej fakult na vse..takze rozhodně vse reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 13:46:36, Péťa) a nevíte někdo jak je to s lidma na tý VŠE? jako jestli se tam dá utvořit dobrá parta a tak..slyšela sem že na tý čzu je to takový víc přátelštější :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 16:55:44, Terezka) Ahojky..tyo ja mam stejnej problém..nevim esli mam jit na tu zemedelku nebo na tu podniko..ale co sem slyšela tak na ty VŠE moc dobrej kolektiv nejde udelat..ale ja myslim že když se člověk bude snažit tak si ho udělá..:)ale mam tam taky kamarada a ten je tam nadmíru spokojenej..;)no ale taky se bojim aby me z VŠE nevyrazili:( takže esli nejni lepší jít rovnou na tu zemedelku..pač je tam "prý" větší pohoda.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 17:05:05, ja) No s tim kolektivem to je vpodstate pravda ale je to tak na vecine ekonom skol, je to zspuobeno ciste tim ze tam studuje moc lidi a vzhledem k tomu ze je volitelny rozvrh tak hold nejsou kruhy a ten kolektiv se tak nevytvori, ale toho ze te z VSE vyrazi bych se rozhodne nebal, ta umrtnost neni nikterak velka, je otazka co mas za stredni ale z gymplem problemy 100% mit nebudes, a s obchodkou tak mozna s matikou i kdyz o tom dos silne pochybuju reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 17:22:11, Péťa) já jsem ještě slyšela že na podnikohospodářce jako na jediný fakultě ty kruhy(teda spoň v prváku)jsou..je to pravda? Studujete tam někdo? PRO TEREZKU: tak se sejdem na VŠE a ukážeme jim jak se dělá kolektiv :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2007 23:14:59, Terezka) Jo ja taky slyšela že tam ty kruhy jsou..ale prej je to tam nak pomatené..:)jo:Dmy vytvoříme takovej kolektiv,že budou zírat....no ale každopádně ja jsem z obchodky..takže se tý matiky začínam čim dál tim víc bat..ale tak snad vy, gympláci budete tedy kolektivní a pomůžete my..S06 reagovat zde
    Email: trdlulililinkacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.12.2007 17:00:47, Zdarec) Tak ja sem z podnikohospodarske z VSE,jsem tu v prvaku.A jedina vec ktera byla prelomova byli skousky.Pokad udelas skousky tak si v pohode.Je to tu rozdeleny na kruhy,coz je dost nevyhoda,ale zvyknes si.Jinak je to tady prima-docela lehky predmety.Pomateny to tu urcite neni reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 15:39:02, Pavlik) Ahoj, jsem v prváku na PEF ČZU. Souhlasím s tím, že na čzu si najdeš kamarády lépe než na vše, protože v prváku jsou studijní kruhy a rozvrh si děláš až od druháku. Kámoš z kruhu co byl loni na vše na ni dost nadával, v tom systemu systému zkoušek a že každýmu tam jsi ukradenej. Na čzu hodně záleží na výběru fakulty a oboru. Je to zemědělka, takže zemědělský předměty jsou všude. Na pefce však jen v prváku, takze to jen přežít. To, že se říká, že čzu je víc v poho než vše je hlavně proto, že na vše máš jen jeden pokus na zkoušku a čzu tři pokusy a vyjímečně i 4. Jinak kvalita a náročnost výuky je podobná. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Budu muset zaplatit za studium pokud budu studovat 2 VŠ najednou? - Ostatní
  2. Nevím jakou vysokou školu studovat - Výběr vysoké školy
  3. Kde jít studovat - Ostatní
  4. Chci studovat při práci, ale je mi 30 let :-) - Výběr vysoké školy
  5. Jde studovat VŠE + Práva na UK? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. Je vůbec možné studovat technický obor po ekonomickém lyceu? - Výběr vysoké školy
  7. Co studovat na UTB Zlín - Informace o studiu
  8. Co studovat, jakou vybrat VŠ? + Jazyky - Výběr vysoké školy
  9. Na jaké VŠ studovat obor Fyzioterapie? - Výběr vysoké školy
  10. Kam jít studovat informatiku? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.