cizí jazyky

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.07.2007 13:00:32, MissX, zhlédnuto: 387x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj....prosím vás, který jazyk je podle vás snadnější italština nebo španělština, někdo říká, že to je na stejno, někdo že italština...učíte se někdo třeba oba, takže to můžete posoudit.....jo a ještě je pravda že oba jazyky jsou lehčí než angličtina...předem dík
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2007 15:45:53, Mr Y) Jednodušší? To asi těžko, spíš ty mi přijdeš jednodušší. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2007 15:52:35, Marketa) Řekla bych, že záleží na tom, kdo je učí. Jestli máš možnost zjisti více info o vyučující, tak bych se rozhodla spíš na základě toho. Jinak oba dva ty jazyky jsou dost těžký.S10 reagovat zde
    Email: mellddacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2007 16:09:42, MissX) No jasný, je to hodně individuální, komu jdou jazyky, tak může tvrdit něco jiného, no jen mě zajímal názor dalších lidí, znám pár lidí co se učí bud italsky nebo španělsky, a všichni tvrdí že je to snadnější než aj, ale tak když už člověk umí jeden, snáž se učí další...no jenže neznám nikoho kdo by se učil oba, aby to mohl posoudit.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2007 16:47:02, Radek) a ty se chceš učit ten lehčí, viď?
    Já bych se rozhodoval podle toho, který jazyk si myslíš že v budoucnu spíš použiješ. Italština (v Itálii, určité podobnosti s jinými již. zeměmi, domluvíš se i na jihu Francie, kde ji často umějí, základy vycházejí z latiny), možná nějaké býv. kolonie v Africe, a třeba když jdeš na operu nebo módní přehlídku, nebo do pizzerie ;-). Itálie je ekonomicky významná země. Španělština - Španělsko (ne tak ekon. silné), Kanárské ostrovy, většina jižní Ameriky, Mexiko, ovládají lidé v jižní části USA.
    Čím víc do hloubky se jazyk učíš, jsou tam těžší jevy a slovíčka, ale chápeš už zase logiku jazyka a leccos tě napadne jak by to mohlo být. O obtížnosti tedy lze říct, že jde o to jestli se chceš naučit základy, nebo celý ten jazyk vzít pěkně do hloubky (to stojí mnohem víc času a úsilí). Když nebudeš vědět, hoď si korunou ;-).
    zatím reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2007 16:59:01, Radek) Já italsky ani španělsky nevládnu, ale tak z dovolených mi přijde, že
    některá slovíčka ITA a ŠPA jsou dost podobná. Tedy myslím že učení od začátku obojího, by se mohlo trochu plést. Na druhou stranu ta podobnost má výhody, že když se naučíš jeden z těch jazyků, i v druhé zemi občas chytneš smysl (slovíčko ti bude povědomé). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2007 10:32:47, Míša) No já se učím španělštinu a pro mě je rozhodně lehčí než angličtina, protože mám na aj averzi, prostě ten jazyk nechápu. Jinak učit se oba dva najednou, určitě se ti to bude trošku plést, ale na druhou stranu je zajímavý ty jazyky mezi sebou porovnávat. Já s tím teda nemám zkušenosti, ale učím se souběžně ruštinu a polštinu, což je asi tak nastejno.:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Rady pro budouciho prvaka na Pdf (Cizi jazyky pro cestovni ruch) - Univerzita Hradec Králové
  2. Jazyky - Informace o studiu
  3. VŠ zaměřená na jazyky - Výběr vysoké školy
  4. Dva cizí jazyky na ekonomických fakultách? - Výběr vysoké školy
  5. Management cestovního ruchu x cizí jazyky pro cest. ruch? - Univerzita Hradec Králové
  6. jak je to s jazyky - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  7. Navazující Mgr. na Cizí jazyky pro komerční praxi - Západočeská univerzita v Plzni
  8. jazyky - České vysoké učení technické v Praze
  9. Co po střední? (jazyky) - SPĚCHÁ - Výběr vysoké školy
  10. Výběr VŠ - co s matematikou a jazyky? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.