VŠVSMV

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.07.2007 13:27:40, Lenka, zhlédnuto: 296x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky lidi, mám prosbičku. Právě řeším, jestli mám studovat raději obor Mezinárodní vztahy a Evropská studia nebo Veřejná správa S15. Který obor je perspektivnější, kde je lepší uplatnění? A vybrala jsem si vůbec tu správnou školu. Máte s ní někdo zkušenosti? Chtěla bych studovat kombinovaně (mám malé děti, takže jinak to ani nejde S15). Může mi prosím někdo napsat, jak studium vlastně probíhá a jakékoliv další informace. Moc moc moc děkuji a doufám, že se někdo ozve ;)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2007 17:09:42, Tlapka) Ahoj, kombinovane studium vypada tak, ze budes mit skolu jeden den v mesici o vikendu, ale zato od rana do vecera - maji to myslim od osmi do peti s prestavkou na obed.

    Já jsem na MVES a ve škole se mi líbí, srovnání s veřejnou správou bohužel nemám. Co se týče uplatnění v praxi, tak si myslím, že nezáleží ani tak na oboru, který máš vystudovaný, jako na tom, jak ostré máš lokty...

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 13:20:16, Lenka) Tlapko dík za info ;)
    Napíše své zkušenosti ještě někdo, prosím S15S15
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2007 16:26:20, Lenka) S15S15S15 Nikdo tu školu nezná??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2007 19:52:20, Tlapka) Zná jí asi tak tisíc studentů, ale sem na fórum bohužel pravidelněji chodím jenom já :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2007 00:28:54, Radek) Lenka: myslíš pobočku v Praze-Strašnicích?.. kdyby nebyly prázdniny, poradil bych ti abys šla někoho "ulovit" před školu, je to budova volně navazující na gymnázium Voděradská, rozpoznávací znaky studentů: dej jim nějaký příklad, třeba 4. odmocnina z 256, pokud okamžitě odpoví a správně, tak hledej dál ;-).. Je tam pěkné nové hřiště s umělým povrchem, jestli hraješ nějaké míčové hry, super, já tam dřív hrával hokejbal když tam byl beton. V okolí se dají studenti zatáhnout do místních restaurací nebo nedalekých parčíků u metra Strašnická, a vytáhneš z nich nějaké rozumy, možná. Ber napolo v žertu, doufám že se někdo ještě ozve, zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2007 06:50:33, Lenka) Radku, dík za reakci, ale já bych radši něco konkrétnějšího :D;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2007 07:52:52, Lenka) :( nic??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2007 11:41:12, Lenka) Pořád nikdo? :(:(:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2007 10:33:45, Tlapka) Lenko, jestli chceš, tak mi napiš na mail (tlapka-zavináč-gmail-tečka-com) a když to bude v mých silách, pokusim se odpovědět. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 10:01:45, Alena) Na Evropská studia nechoď, místečka v Bruselu už sou obsazená. Lepší jsou mezinárodní vztahy. Ještě dotaz bavíme se o FSV UK, nebo jsou jen názvy oborů nápadně podobné i na jiné fakultě? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2007 10:03:30, Alena) Ah, promiň, nevšimla jsem si názvu. No, ale stejně běž do těch mezinárodních.Hezký den reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠVSMV - kombinované studium - Informace o studiu
  2. VSVSMV magisterske -kombinovane - Informace o studiu
  3. VŠFS x MUP (VŠVSMV) - Výběr vysoké školy
  4. VSVSMV na Smíchově nebo ve Strašnicích - Ostatní
  5. VŠVSMV - Výběr vysoké školy
  6. VSVSMV a VSFS - Výběr vysoké školy
  7. všvsmv praha - Ostatní
  8. VŠVSMV - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.