OPF Karviná nebo VŠB Ostrava??

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.07.2007 22:52:11, Linda, zhlédnuto: 560x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDecka, nemuzu se rozhodnout mezi dvema vyskama a to OPF Karvina a ekonomicka fakulta na banske v Ostrave. Zajima me ktera z nich je lehci????
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 13:19:39, l.haslerka) ahoj jsem na tom uplně stejně:(.stále s enemuzu rozhodnout..uvažuju že se zapíšu na obě a ještě si to nechám proležet..co máš za obory? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 13:24:52, Linda) V Ostrave mam ekonomickou zurnalistiku a v Karvine ekonomika podnikani nebo tak nejak reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 14:09:13, Linda) nechtela bych aby me hned v prvaku vyhodili:/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 14:48:58, Růžena) na Báňské je drsná doc. Březinová..buď se mikro budeš dloooouho učit a poctivě tak potom možná uděláš..jinak je hoodně vyhazovací a je tam postrachem :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 14:51:25, Linda) a co se uci v tom mikru ze je to tak tezky?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 15:22:44, Růžena) tak především miluje GRAFY a to teda dokáže zanést do jednoh grafu i 5 barev všude se ti to protíná a po přednášce nevíš ani jak se jmenuješ..vzorečky ji nestačí se naučit, ale úplně odvodit od prvopočátku takže klasicky TR=P.Q jako příjmy jsou sice cena . množství, ale chce počítat jak se vypočtá cena jak množství..toto je třeba lehký vzorec, ale jak pak děláš křížovou elesticitu poptávky a takový capiny tak si mákneš..no já se na její zkoušku učila 3 měsíce! jiank zbytek zkoušek napoprvé a to tak týden na jednu, ael u ní jsem si dala majzla! nestraším jak radím nepodcenit ji :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 15:24:05, Růžena) pardon za překlepy:) nějak se mě to nechce opravovat..aby to nevypadalo, že jsem totální analfabet.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 15:30:26, Linda) a muzu se zeptat co si delala za stredni? asi si mela ekonomiku ze... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 15:41:14, Růžena) jojo střední škola ekonomka a pak 3 roky na vošce taky ekonomka a zároveň s voškou kombinovaně Bc. takže povědomí určo mám..fakt tě nestraším to ne.. jen teď nás na mikro bylo napsaných asi 270 a doteď to nemá tak 100 lidí..ještě jim chce dát nějakou poslední šanci, ale stejně všem to rozhodně nedá! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 15:42:53, Linda) a jak je to tam s matikou? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 18:50:25, Růžena) matika něco podobného bohužel žel :) ale ta by mo¨hla být lepší..na přednáškách je hodně příkladů počítáno a s podobnými čísly je pak i zápočet..to mikro mě osobně dalo víc zabrat.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 19:04:35, Linda) Diky moc za informace..a nake zkusenosti nebo neco o opf Karvine nevis? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2013 17:11:42, markéta) Mám úplně stejný problém :( taky nevím jestli karviná a nebo báňa.. na obou mám programy hospodářská politika a správa ( Eurospráva a Evropská integrace).. kde to je lehčí ? :D:DD reagovat zde
    Email: marketa.svetseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Jaká je výše ubytovacího stipendia Ostrava? - Ubytování a stravování
  2. Nabízím vypracované materiály ke zkouškám a státnicím VŠB-TU Ostrava Ekonomická fakulta - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. VŠB - TU Ostrava - Ostatní
  4. OPF SLU Karviná - Ostatní
  5. SU OPF Karviná - Ostatní
  6. Karviná - Ostatní
  7. OPF Karviná - Ostatní
  8. Pronájem zařízené bytové jednotky 1+1,Ostrava-Krásné Pole - Ubytování a stravování
  9. Ubytování pro studentky, Karviná - Ráj - Ubytování a stravování
  10. OPF Karviná - Slezská univerzita v Opavě

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.