VŠE x JČU ekonomická fakulta


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.07.2007 02:51:18, Lena, zhlédnuto: 2200x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, ja vim, ze VŠE je tu uz tak trosku omilane tema, ale presto vse bych byla moc rada, pokud by jste mi nekdo poradili s rozhodovanim. Byla jsem prijata na VŠE fakultu managementu v Jindřichove Hradci a zaroven na Jihoceskou universitu v ČB, ekonomická fakulta , obor Obchodni podnikani a obor Řízení a ekonomika podniku...Podvedomne me laka VŠE. Verim na to, ze v budoucnu zalezi na cloveku samem a ani ne tak na skole kterou ma, ale presto, at chceme nebo ne, vzdy byly a bohuzel budou takove ty radoby " prestiznejsi" skoly. Mam jen trochu strach, jestli to studium na VŠe neni opravdu prilis narocne. V tomhle ohledu me spise uklidnuje JCU, ze ktere mam pocit vetsiho klidu. Myslim si, ze jsem celkem inteligentni, ale trapi me spise psychicky stres, nerada bych se nekde psychicky hroutila, abych se udrzela....Mate nekdo zkusenost prave z FM VSE??? Budu moc vdecna za radu :) Dekuju S11 S11

Email: lenkachladovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2007 08:23:39, Martin) Tak jestli fakulta managementu v JH, tak podle mě dej rozhodně přednost JČU :D reagovat zde
    Email: m.kopejtkopfcscz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2007 09:32:56, David) Nemůžeš srovnávat vysokou školu ekonomickou v Praze a její fakultu v JH, to prostě ani VŠE není. A navíc je to fakulta managementu, což znamená v celé ekonomické škále nejhoršího oboru. Vždyť jako absolvent nebudeš umět vlastně nic jiného než "řídit" a to je ještě u většiny absolentů relativní. Takže závěřem...VŠE ano...VŠE JH FM ne a MANAGEMENT ne. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2007 14:17:29, Lucy) Mozna bude nejlepsi, kdyz se podivas na web, kde maji urcite obe tebou zvoleny skoly svoje studijni programy a plany s presnym vypisem jednotlivejch predmetu- Pak se rozhodnes, na ktery skole maj vic predmetu, co te budou vic zajimat. Jinak souhlas s tim, ze zalezi jenom na tom, jak se po vystudovani budes prezentovat a jak budes schopna a jestli vyjdes z VSE nebo JCU bude vetsine tvejch potencionalnich zamestnavatelu u pr...:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2007 20:33:32, Lena) Dekuju moc za odpovedi, jen jsem ted z toho popravde jeste o trochu vic rozhozena nez pred tim a vazne nevim.....Proc soudite, ze FM v Jindrichaci je az tak spatna?? Vim, ze je to neco jineho nez ostatni fakulty v Praze a ze se to neda s nimi az tak srovnavat, ale opravdu je ta jeji povest az tak zla?? Mate nekdo osobni zkusenosti??......nebo naopak zkusenosti z JCU ?? O te toho take az tak moc nevim co se tyka nazorua a tady se o ni ani moc nedebatuje, nebo jsem si nevsimla S15 Dekuuuuju S11 reagovat zde
    Email: lenkachladovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2007 20:53:50, David) Nevím odkud vzala Lucy svoje informace, jak říká, že potencionálního zamětsnavetele nezajímá, jaké škoyl jsi absolvent...nebo že jim je to dokonce u pr.... Počet absolvetnů vysokých škol se rapidně zvyšeje, ale stále nedosahuje standardu EU zápdaní civilizace jako takové....ale v horizondu 3 aý 5 let se tato situace bude stále více zlepšovat a na fakultě a vš. bude zaměstnavatelům víc a víc záležet...pryč jsou ty doby, kdy ti jakýkoliv titul zajistil nadtsandartní paltové ohodnocení...navíc vysoká školy v ČB je poue škola regionálního charakteru a jmééno nemá prakticky ždáné, tím spíš, že ekonomická fakutla je otevřena letos tuším vůbec poprvé....můj přítel, absolvent FPodniikohospodářeské vše pracuje pro nejmenovanou personální agenturu a všř, že na škole záleží....zní to jako reklamní slogan, ale v době, kdy budeš dopisovat diplomovou práci to bude denní chléb....ad1 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2007 20:56:23, David) ad 2.....je to jen můj názor podpořený názory několika dalších lidí nemusíš ho brát na zřetel, ale já soosbně bych nidky nešel studovat na bejšku regionálního charakteru a tím spíš en ekonomii....a jinak poměry na fakultě JH úplně dopodorbna neznám, protože tam nestduji,a el vem to takhle....enní to Praha ale je to VŠE.....hodně štěstí při výberu....Davdi FFU reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jihočeská univerzita, Ekonomická fakulta Strukturální politika EU pro veřejnou správu - Výběr vysoké školy
  2. ekonomická fakulta - matematika - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  3. FPE ZČU - Ekonomická a regionální geografie - náročnost studia - Informace o studiu
  4. ČZU - Provozně ekonomická fakulta - studium veřejné správy na konzultačních střediscích - Ostatní
  5. ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA - PROVOZNĚ EKONOMICKÁ FAKULTA - studium na konzultačních střediscích - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Technologiea řízení dopravy - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  7. Provozne ekonomicka fakulta v Pze - Ostatní
  8. Ekonomická fakulta - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  9. VŠE- fakulta managementu vs. národohospodářská fakulta - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. ZČU-fakulta ekonomická - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.