Hledám privát v Olomouci


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.07.2007 16:51:51, Tereza, zhlédnuto: 432x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Ahoj, nastupuju na PdF a vypadá to, že nedostanu koleje, tak hledám nějaký privát:) max.2500 za osobu. Jestli o něčem víte nebo hledáte spolubydlící, tak mi napište tady nebo na icq:456-331-789..moc kuju.Jinak jsem z Krnova, nekuřačka, závodně jsem tančila.

Email: terynka88seznamcz, ICQ: 456331789
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2007 17:28:05, Lucka) Ahojky, ty jsi z Krnova a myslíš, že nedostaneš koleje? Já jsem kousek od Opavy a v ty koleje doufám:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2007 18:05:19, Tereza) Mno říká se, že nedávají koleje do 100 km a když už dají, tak jen, když splním jejich kritéria..atd..a ty jdeš na pajdák? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2007 18:35:16, HTT) ja bych mela byt za min nez 2000/os.jestli budes mit zajem tak mi napis na mail reagovat zde
    Email: htt86seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2007 19:58:02, Michala) ahoj HTT ja bych mela docela zajem o ten privat....jsem ale dve tak nevim jestli to nevadi...kdztak se prosim ozvi...predem moc dik reagovat zde
    ICQ: 476144134
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2007 23:09:24, Ema) Ahoj Trery,ja mam ten samy problem,tak jsem si rikala,ze vedvou by sel hledat privat lip.tak kdyby jsi mela zajem a jeste nikoho nemela,tak budu rada,kdyz se ozves.zatim ahoj:) reagovat zde
    Email: eemillkacentrumcz, ICQ: 424640532
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2012 07:18:02, Roman Niessner) Nabízím ubytování pro studentky v centru Olomouce ve dvou a troj lůžkovém pokoji (2300,- a 2100,- osoba/ měsíc), jestli máte zájem o prohlídku , nebo o podrobnější informace zavolejte. reagovat zde
    Telefon: 602784129, Email: rniessnerseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Ubytování v Olomouci - Ubytování a stravování
  2. Privát Olomouc - Ostatní
  3. Hledám... - Ostatní
  4. Prvák shání privát v Olomouci - Ubytování a stravování
  5. Hledám privát Ostravě - Ubytování a stravování
  6. hledam slušný privát v Olomouci - Ubytování a stravování
  7. hledám ubytování v Olomouci - Ubytování a stravování
  8. Hledáme privát v Olomouci - Ubytování a stravování
  9. Prosím, hledám privát a spolubydlící - Ubytování a stravování
  10. HLEDÁM - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.