Podnájem v Plzni


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 31.07.2007 11:09:05, Catherin, zhlédnuto: 2140x, reakcí celkem: 41Reagovat na příspěvek
Ahojky!
V říjnu nastupuju na vš do Plzně a sháním podnájem pokoje, kde bych mohla přes týden přebývat. Na víkendy bych jezdila domů. Nevíte někdo o něčem, nebo nenabízí někdo něco? A jak to je v Plzni s kolejema? Je tady někdo zkušený, kdo by mi poradil a poreferoval, prosím?:)

Email: catherinpseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2007 15:18:38, Petra) Ahoj, o podnájmu bohužel nevím, ale co se týče těch kolejí - myslím, že je v Plzni docela dobrá šance kolej dostat. Kamarádka bydlí asi 50 km od Plzně, nejdřív kolej nedostala, ale pak v nějakým tom druhým kole nebo co jí ji dali.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 09:48:10, Hanina) Ahojky, ja myslim, ze bys kolej mohla dostat. Na ZCU jsou obecne zvyhodnovani prvaci. Ve vyssich rocnicich se to potom ridi vzdalenosti od Plzne, poctem prestupu, ... Je na to takovy sileny vzorec:) Tak hodne stesti s ubytovanim i ve studiu;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 09:56:37, Catherin) Děkuju holky:) Snad se mi to tam podaří nějak zařídit a vykoumat:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 10:42:19, katka) je, řešim stejný problém, mám starch, abych pak nemusela na poslední chvíli shánět bydlení, když by mi ji nedali..taky zvažuji, jestli privát neni přeci jen lepší, mám radši klid na učení a kolej asi moc klidné místo neni, ale pořád lepší, než 2 hodky dojíždět.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 10:52:57, Hanina) Ahoj, Katko. Prave jsem koukala, ze treba elektrotechnicka fakulta ma uz poradnik pro prvaky. Vetsine lidi kolej dali. Jestli dojizdis dve hodky, tak bys ji dostat jako prvacka mela. Jinak vsechno ma svoje pro i proti. Pokud se by ses treba dostala na kolej na Baarovku, tak to je pak opravdu lepsi podnajem. Je to kolej v dosti zalostnym stavu. Treba kolej na Klatovske nahore na konecne tramvaje 4 je supermoderni. Bohuzel to, kde ji dostanes, nemuzes v prvaku ovlivnit. Pokud budes hledat privat, tak bych ja osobne dala pozor na to, jestli bude i s pripojenim na internet. Ja jsem na technice a net potrebuju kazdy den... Mej se hezky a hodne stesti!!!:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 11:48:33, Catherin) Mě by se taky víc líbil privát, ale nabídek moc není a nebo za to chtěj dvakrát tolik, co za kolej... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 17:20:40, katka) a je to nějak rozdělené, že třeba studenty FF fakulty ubytovávají tam a studenty jiné fakulty zase onam..? Já jsem na FF.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 21:59:40, Hanina) Katko, pokud mam informace, tak to rozdelene neni. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 22:23:25, Jan) Ahoj Hanino:
    Jdu do 1.rocniku na ekonomku do Plzne¨
    Myslis ze dojizdeni kolem 1 hodiny je lepsi nez bydlet v Plzni?
    A jako Klatovak asi urcite nemam sanci dostat kolej co myslis?
    diky za odpoved reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2007 22:33:07, Jan) jestli ma kazdy den cenu dojizedet z Klatov do Plzne Husova...nebo by bylo lepsi kolej?...cesta z KT 1 hod a kolik casu zabere tak dostat se na Husovku z koleji? diky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2007 08:33:52, Hanina) Ahojky, Honzo! Kdybych byla na Tvem miste, tak bych jednoznacne dojizdela. Studentsky jizdny z KT mas za 24kc, tedy pokud ho nezdrazili:) Ja dojizdim od Prestic uz 9 let. Jsem v pataku na VS ... Jinak mas strasnou vyhodu v tom, ze mas fakultu kousek od autobusovyho nadrazi a zaroven kousek do centra mesta, takze bys asi ani nepotreboval tramvajenku. Koleje jsou hlavne na Borech - kdybys byl treba na Machovce, tak musis pesky podel Borskyho parku na tramvaj, to je mozna nejakych 7-8 min. Kdovi, jestli ne vic, je to slusny kousek. Potom tramvaji, vystoupit "U Prace" nebo v "Sadech petatricatniku" a zase pesky. V prvaku bys jako Klatovak dostal kolej treba na FELce, na FEK opravdu nevim. Tam je blby, ze nemas ani jeden prestup na ceste do skoly ... Tak tohle je muj nazor, snad jsem Ti aspon trosku pomohla;) Mej se a hodne stesti;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2007 08:35:07, Hanina) A kdyby se Ti nahodou nechtelo slapat ten kousek z nadrazi na fakultu, muzes pouzit autobus 41, ktery stavi kousek od FEK;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2007 11:31:02, Catherin) A můžu v průběhu roku, když budu bydlet na koleji, z koleje odejít? Jestli tam třeba něco nepodepisuju, že tam prostě budu bydlet celý školní rok atd..? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2007 14:07:11, eva) catherin: jistě, spousta studentů jezdá na víkendy, svátky domů, nebo naopka na kolejích zůstává i přes léto (pokud se nezavírají..) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2007 14:24:18, Hanina) Pokud vim, tak se nic nepodepisuje. Znam lidi, kteri tam byli jen par dni. Zjistili, ze jim to nevyhovuje, a sli do podnajmu. To, ze se jezdi na vikendy a svatky domu, je samozrejmy. Nikdo tam nikoho nedrzi:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2007 21:58:33, Jan) Hanina:
    jo diky jsi moc hodna...
    z Klatov je to 1 hod. do Plzne CAD tak myslis ze je lepsi dojizdet...taky si to myslim..snad se to zvladne
    a znas nejaky spoluzaky z Klatov jestli dojizdi nebo bydli v Plzni? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 07:50:34, Leník) Já vůbec nechápu, jak tady někdo může řešit, jestli si vzít kolej nebo ne, když dojíždí hoďku...já bydlím v praze a MHD to mám taky hodku někdy i víc...tak nechápu co řešíte:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 09:55:43, Linda) Asi jo, dojíždět hoďku nebo tam přespávat, tak je asi lepší dojíždět...akorát kdy bývají tak k dispozici rozvrhy? S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 10:09:24, Hanina) Ahoj, Honzo! Lidi z KT samozrejme znam a az na jednoho vsichni dojizdi. Dojizdi lidi z Domazlic, z vesnic za KT, i z vetsich dalek. Urcite to zvladnes:) A navic z KT je spojeni pekny - Stahlich jezdi docela casto...:) Nekdo na nej sice nadava, ale ja s nim jezdim spoustu let a nejak zvlast si stezovat nemuzu. Uz jsem si na to dojizdeni tak zvykla, ze mi to ani neprijde:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 10:13:14, Hanina) Ahojky, Lindo! Tak rozvrh ses mela dozvedet na zapisu, pokud uz jsi ho mela...:) Jinak se da najit na netu na strankach jednotlivych fakult. Nekdy je tam tak pekne "schovany", ze to chce trosku trpelivosti, nez se tam clovek proklika:) Pokud mas cviceni nekdy pozde vecer, nic si z toho nedelej - na zacatku semestru se da domluvit s vyucujicimi jejich prehozeni na jinou dobu, nebo vymena s nedojizdejicimi kolegy, ... Vsechno je to proste na domluve. Preji hodne stesti!!!;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 10:39:32, Linda) díky Hani:) seš tady taková naše rádkyně, jak koukám:) ale za to děkuju, jsem ti jenom vděčná! já mám zápis až 12. září, takže si asi počkám...ale snad rozvrh zveřejní co nejdřívS15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 11:16:46, Hanina) Tak jsem se pokusila zjistit rozvrhy prvnich rocniku jednotlivych fakult (zatim ne vsechny) :)
    FEL:
    http://www.fel.zcu.cz/roz_plany.aspx
    FEK:
    http://webtodate.fek.zcu.cz/images/pages/SO/PLZEN2007_ 2008_Plzen.xls
    FPE:
    http://www.fpe.zcu.cz/cz/informace/studenti/rozvrh0708/zs/rozv1zs.doc
    FPR:
    http://juristic.zcu.c z/rozvrh/1mg_zs.xls
    http://juristic.zcu.cz/rozvrh/1bk_zs.xls
    http://juristic.zcu.cz/rozvrh/1mg_ls. xls
    http://juristic.zcu.cz/rozvrh/1bk_ls.xls
    Preji prijemne pokoukani ;)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2007 14:57:24, Hanina) Doplneni z rozvrhum:) Ted nekdy v srpnu by se mely dostat "na povrch" i rozvrhy FF;) Co se tyka FAV a FST, tam to bude asi az u zapisu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.08.2007 10:11:57, Linda) Ty jo, ty jsi zlato, Hani:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.08.2007 11:37:14, Jan) Hanina: Jsi moc hodna dekuji :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.08.2007 14:22:24, Tomáš) Ahoj, no já jsem kolej prošvihl. V den kdy mi došlo přijetí na VŠ, tak byla poslední možnost se přihlásit na kolej, takže musim volit privát. Ale také chci sehnat bydlení s možností připojení na internet.. Ale uvidíme jak to dopadne..

    Dotaz: Je možnost zažádat pak ještě o koleje? A hlavně jestli je šance.. reagovat zde
    Email: tomasturekseznamcz, ICQ: 273394414
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2007 14:40:27, evelin) Urcite je moznost zadat o koleje, i behem skolniho roku, ale bude-li misto...to nevim, to uvidis sam.. Kamoska si zadala o koleje pul roku, az pote se ji to povedlo! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2007 11:04:47, Hanina) Cauky, Tomasi! Moznost zazadat o kolej je prakticky kdykoli. Otazka je, kolik zbyde volnych mist ... Zkus kontaktovat primo vedouci jednotlivych koleji a nejak se domluvit. Urcite to ale bez sance neni.
    B1 Machova14-16 ... pi. Hanzalova, hanzalovuskmzcucz, tel. 377 423 784
    B2 Machova 20 ... pi. Menclova, hmenclovuskmzcucz, tel. 377 423 065
    B3 Baarova 36 ... pi. Ing. Stankova, stankovuskmzcucz, tel. 377 423 455
    A1-3 Borská 53 ... pi. Mrazova, mrazovauskmzcucz, tel. 377 371 046
    K1 Klatovská ... pi. Ing. Stankova reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2007 11:17:16, Hanina) Jeste neco o cenach:)
    Borska 53
    a) Dvouluzkovy bunkovy 2.265,- Kc
    b) Dvouluzkovy bunkový pruchozi 1.950,- Kc
    c) Triluzkovy bunkovy 2.100,- Kc
    Machova 14-16
    a) Dvouluzovy chodbovy M14 1.950,- Kc
    b) Dvouluzkovy chodbovy M16 1.950,- Kc
    c) Triluzkovy chodbovy M14 1.900,- Kc
    d) Triluzkovy chodbovy M16 1.900,- Kc
    Machova 20
    a) Jednoluzkovy chodbovy 2.200,- Kc
    b) Dvouluzkovy bunkovy 2.160,- Kc
    c) Dvouluzkovy chodbovy 1.845,- Kc
    d) Triluzkovy bunkovy 2.055,- Kc
    Baarova 36
    a) Jednoluzkovy chodbovy 2.200,- Kc
    b) Dvouluzkovy bunkovy 2.160,- Kc
    c) Dvouluzkovy chodbovy 1.845,- Kc
    d) Triluzkovy bunkovy 1.950,- Kc
    Klatovska 200
    a) Jednoluzkovy chodbovy 2.300,- Kc
    b) Dvouluzkovy chodbovy 2.050,- Kc
    c) Triluzkovy bunkovy 2.100,- Kc
    d) Triluzkovy bunkovy – pro invalidni studenty 1.950,- Kc
    e) Ctyrluzkovy chodbovy 1.800,- Kc reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2007 11:25:38, Hanina) Catherin, tak jsem se divala a smlouva se na kolejich uzavira na cely akademicky rok. Nicmene ji muzes kdykoli pisemne ukoncit, takze je vse OK ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2007 21:07:45, Catherin) No, Tome, já to mám stejný...teda mě dopis o přijetí přišel až v srpnu a když se o koleje žádalo naposledy někdy už 23. 7....:( Tak kdyby někdo věděl o nějakém privátu, dejte vědět... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2007 07:47:45, Radek) Hanino: ten cenový přehled je skvělý! kam na to chodíš?
    Ti co shánějí ubytování:
    Já tady trochu vytvořím konkurenci a zkopíruju sem ještě jednu soukromou nabídku ze spřáteleného serveru www.kolej.cz : takže tady je

    26.07.2007 inz.č.4535, Plzeň, Doubravka, Školní 2, Kuřák: ne, Typ bydlení: 3+kk, MHD do centra: 15 minut, Internet: ano
    Další informace: Ubytovací objekt je zrekonstruován k účelům ubytování studentů, zastávka MHD vzdálena cca 300 m (trolejbus č. 16). Pokoje jsou soustředěny v buňkách, které mají svoji vybavenou kuchyňskou linku, sprchový kout a WC. Na pokojích jsou válendy, uzamykatelné šatní skříně, pracovní stoly, noční stolky. Připojení INTERNETU je řešeno SAMOSTATNĚ zásuvkou u každého pracovního stolu na pokojích.
    Cena: 2 250,-
    zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2007 09:23:10, karla) radek: no super, díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2007 10:51:28, franta) Zdarec lidi, neshání někdo z vás dva spolubydlící? Já s kámoškou jsme se dostali do plzně na politologii a sháníme byt v centru Plzně...tak se když tak ozvěte. S06 reagovat zde
    Email: porubak658seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2007 07:35:17, obrubnik) zdravím:-)...taky hledám privát v plzni:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2007 07:40:22, obrubnik) zdravím:-)... taky hledám privát v plzni:) reagovat zde
    Email: obrubnikcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2007 08:42:22, radek) ......................... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2007 12:12:36, Zdeňka) Ahojky.Věděla bych o privátu 3+kk na Doubravce.Je vybavený nábytkem i lůžkovinami a nádobím.Do centra se dojede trolejbusem za sedm minut a zastávka je tak 100metrů ani ne.Jezdí tudy i Tescobus,který je zdarma.Internet je možno zapojit.Když nás tam bylo pět platili jsme ze všímvšudy 3000Kč.Jestli by to někoho zajímalo tak vám dám telefoní číslo na paní domácí.Mějte se S10 reagovat zde
    Email: zdenkacermakemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2007 15:43:18, Olaf) Čau Zdeňko, kolik lidí už je na tom bytě?...s kámoškou sháníme byt, tak se mi ozvi na mail a probrem to ;)....zatim.čuss reagovat zde
    Email: porubak658seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2007 22:18:23, Helena) Nabízím podnájem prostorného pokoje v bytě 2+1 v Plzni na Lochotíně. Volné od konce října. Cena 4000,- reagovat zde
    Email: koteh1seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2011 16:16:14, michaela Velíšková) Ahoj, nabízím studentské pokoje do pronájmu, moderně zařízené pokoje v novostavbě u Klatovské třídy, nedaleko Borského parku. Výborná dostupnost do centra i k universitě. Nový nábytek: postel, šatní skrříň, psací stůl a židle. Společná kuchyň (myčka, mikrovlnka,lednice, mrazák atd.)a koupelna (pračka), WC zvlášť. Nájem od 4600 Kč + 1500 Kč poplatek pro dvě osoby. Zájemci volejte 723710640 reagovat zde
    Email: bytybytyemailcz

Podobné příspěvky:
  1. Podnájem v Plzni - Ubytování a stravování
  2. podnajem pokoje pro dve holky Praha - Ubytování a stravování
  3. Sháním podnájem v Olomouci - Ostatní
  4. Podnájem v Plzni - Ubytování a stravování
  5. Podnajem/spolubydleni PLZEN - Ubytování a stravování
  6. PODNÁJEM PŘEROV - Ubytování a stravování
  7. podnájem - Ubytování a stravování
  8. Scháním podnájem v Plzni - Ubytování a stravování
  9. KOLEJ v PLZNI - Ubytování a stravování
  10. Podnájem v Hradci Králové - Ubytování a stravování

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.