chci studovat dálkově


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.08.2007 22:15:47, irena, zhlédnuto: 6819x, reakcí celkem: 18Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekProsím o radu,chtěla bych si dálkově dodělat zdravotní školu,obor ženská sestra.Před 15.lety jsem studium nedokončila ze zdravot.důvodů a pak jsem se již k tomu nevrátila,je nějaká šance si teď tuto školu dokončit?Děkuji.

Telefon: 420776796553, Email: irenahejdovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2007 09:41:03, Ivka) Obávám se, že ne - § 70 školského zák. (č. 561/2004) uvádí 10 let. Pokud to myslíš vážně, zajdi na svou bývalou zdravku zjistit, zda-li by to šlo třeba po přezkoušení (viz § 70 výše). Jestli se rozhodneš znovu začít, na svém nejbližším krajském úřadu - odboru školství zjistíš, která zdravka otevírá dálkové studium. Určité možnosti jsou na také na církevních školách. V druhé polovině listopadu vychází dvojčílso učitelských novin se seznamem všech středních a vyšších od.škol s obory a formami studia. Dá se objednat i v redakci učitelských novin. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2008 18:08:09, margaret) v Olomouci na Pettingeové ulici je zdravotní škola, číslo se dá zjistit na informacích telekomu. Držím pěsti
      S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2007 10:09:05, Radek) jojo, ivka krásně poradila, super. V první řadě prozkoumej možnosti na své bývalé škole (mimochodem, která konkrétně to byla?), zda ještě ten obor učí a zda by se dala část pův. studia uznat, no ale pravda že už je to doost dlouho. Jinak koukal jsem že nějaké možnosti studia zdrav. (ošetřovatelství) jsou ve večerní formě (ale nevím ve kterém bys to chtěla městě a tak). Byla to střední škola nebo vyšší odborná škola? vyhledávač http://founder.uiv.cz/registr/vybskolr.asp
    hodně zdaru reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2007 11:18:22, irena) Děkuji Ivce i Radkovi,ani jsem nedoufala,že by mi někdo poradil,jsem trochu pesimista.Byla to střední zdrav.škola ve Zlíně,tento obor už tam není,byl převeden na Univerzitu T.Bati,jako vyšší odborná škola,tenkrát to bylo na 2roky,teď je to na 3roky,bakalářské studium,to jsem si pozjišťovala na internetu,hledala jsem i možnosti dálkového studia na nějaké zdravotní škole,ale nenašla jsem nic.Tak dám na vaše rady a zkusím se zajet osobně domluvit na SZŠ ve Zlíně.Já bych celkem nepotřebovala ani tu specializaci ženská sestra,stačila by mě všeobecná,naskytla se mi totiž mo¨žnost pracovat v privátní ordinaci praktického lékaře.Ještě jednou moc děkuji,že jste si udělali čas a odpověděli mi na můj dotaz.Irena reagovat zde
    Telefon: 420776796553, Email: irenahejdovaseznamcz, ICQ: 427231447
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2007 11:37:05, Janka) ahojky no pokud by ti nevadilo dálkové v ostravě tak se mrkni na www.osu.cz na zdravotní fakultě je dodatečné přijímací řízení přihlášky do 15.8. takže už to hoří :-)je to dálkové studium na porodní asistentku zakončené Bc. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2007 12:44:05, irena) Janko,díky za radu,teď jsem na to mrkla,asi bych to zkusila,jen se tam nikde nemohu dočíst,jakým způsobem je studium vedeno,myslím tím časově. reagovat zde
    Telefon: 420776796553, Email: irenahejdovaseznamcz, ICQ: 427231447
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2007 13:56:52, Maggie) Je to jednou týdně, ale musíš mít střední s oborem porodní asistentka.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2007 14:53:54, Ivka) Pocházím z Valašska a vzpomněla jsem si, že ve Vsetíně bývala dobrá SZŠ. Na jejich webových stránkách to vypadá na čtvrté kolo přij. řízení ještě teď v srpnu, ale na denní studium. To je asi pro Tebe passé, ale pokud Ti nic nedopadne, možná hledat pro příští rok v okolí bydliště - v rozumné dojezdové vzdálenosti - zdravku, která umožní individuální studium. Církevních středních či vyšších odb. škol není třeba se bát. Studenti nemusí být praktikující věřící. Právě tyto školy nabízejí zdravotnické a ošetřovatelské obory. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2007 13:27:24, Lenka) Ahoj,prosim o radu.Chtela bych studovat dalkove v oboru zdravotnictvi,ale nevim,kde hledat...Jsem z JM,skola by mela byt pobliz.Moc dekuji za odpovedi. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2007 14:43:49, Radek) ze své strany samozřejmě podporuji ocenění těm nejlepším z nás. Jen bych chtěl pro pořádek uvést, že by se mělo raději psát PhD h.c. (honoris causa), aby se vědělo že jde o titul čestný, zatím, no přece ho nemůže dostat každý, uznejte.
    Tom:
    ten tvůj podpis je dokonalý!! :):)
    zdar všem reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2007 14:46:46, Radek) sorry, předchozí příspěvek patřil jinam.
    Lenka:
    co je to JM? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2007 15:49:55, Radek) jana:
    Učitelství pro 1. stupeň kombinovaně:
    mrkni na
    pf1.ujep.cz (Ústí n.L)
    uhk.cz/pdf (Hradec Králové)
    ped.muni.cz (Brno)
    www.pef.zcu.cz (Plzeň)
    www.pedf.cuni.cz (Praha)
    www.osu.cz/fpd (Ostrava)
    Je to vždycky pětiletý magisterský obor. V Hradci v kombinaci se spec. pedagog.
    Např. v Brně se píše jen test studijních předpokladů (přij.zk), v Ústí se dělá zk. z Tělesné výchovy, Hudebky, a motivační pohovor.
    přeju zdar
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2007 17:49:27, Lucka) Ahoj,nejsem si jistá jestli obor-ženská sestra existuje(možná nějaká nástavba v Brně ve institutu nelékařských studií-nějak tak se to jmenuje:) ale je obor všeobecná sestra nebo i porodní asistentka.Já studuju na VOŠZ v Duškově ulici v Praze ale nejsem si jistá jestli tu mají dálkové studium(na té vyšší asi ne možná na vysoké ale to je na Duškově drahé školné).Na UK ale se to dálkově myslim studovat dáneměl by to být problém na všech univerzitách.Držím palce při výběru:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.10.2008 09:45:08, Hanka Bakalářová) Ahoj,prosím o informace k dálkovému studiu na vysokou školu pedagogickou pro 1 stupeň na ZŠ,nejlépe v Olomouci, nebo Ostravě,nikde nemůžu najít informace přímo o dálkovém studiu, tak nevím jestli se to nemá jinak formulovat.A jestli je vůbec možné BC na 3 roky.Děkuji všem,kteří mi poradí, zdraví Hanka reagovat zde
      Telefon: 775292950, Email: hankabakalarseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2007 17:56:24, Kamila) Zdravotnické obory jsou skoro na všech univerzitách(UK,Pardubice,Olomouc...) stačí se podivat do učitelských novin(dají se objednat na www.ucitelskenoviny.cz) nebo myslím že existuje:www.vysokeskoly.cz.Nebo ve větších knihkupectvích možná prodávají nějaké seznamy VŠ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2012 21:12:12, Martina) Dobrý den,
    chtěla bych se informovat, jsem vyučená kosmetička 3 letý obor výuční list. pracuji ve vlastním studiu 10 let, jelikož mě práce baví chtěla bych studovat dermatologii. Co všechno potřebuji aby se stala ze mě dermatoložka. Jakou nádstavbu a jaké další školy- jdnalo by se mě o dálkové studium.
    děkuji reagovat zde
    Email: k.s.martinaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.02.2012 00:16:19, Kosmetik) Především vystudoval kvalitní gymnázium a pak medicínu. Tedy cca 10 let intenzivního studia :-))))) Dermatologie není jen mačkání uhráků. Vizte blíže aspoň toto: http://cs.wikipedia.org/wiki/Dermatologie. Jinými slovy: ševče, drž se svého kopyta. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.03.2012 14:41:36, Marek) Ahoj, musím pracovat, když chci studovat dálkově hned po maturitě? Díky za odpověď reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Chci studovat při práci, ale je mi 30 let :-) - Výběr vysoké školy
  2. Studovat ve 38 let - Výběr vysoké školy
  3. Je mi 26 a chci studovat - Informace o studiu
  4. Psychologie dálkově ??? - Výběr vysoké školy
  5. VŠ dálkově - humanitní směr, jazyky - poraďte prosím - Výběr vysoké školy
  6. Co studovat, když chci být organizátorem? - Výběr vysoké školy
  7. VŠFS dálkově - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  8. Poradte prosím,chci studovat ale... - Informace o studiu
  9. DÁLKOVÉ STUDIUM FYZIOTERAPIE - Ostatní
  10. VŠO - cestovní ruch - dálkově - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.