Spolubydlící Olomouc


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.08.2007 08:44:38, Lucka, zhlédnuto: 134x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
:DVčera jsem absolvovala strastiplnou obchůzku po privátech v Olomouci. Nakonec se podařilo jeden, snad solidní 2+1 vybrat. Ale je to děs, nabídek málo, studenty chce málokdo, asi mají špatné zkušenosti. Takže teď mi zbývá už jen sehnat solidní spolubydlící. Takže, já jdu do prváku na FF, nekuřačka, nekonfliktní. Hledám k sobě podobné. Ještě zásadní informace - privát stojí 2500/měsíc, do centra to není zase tak daleko, je spravený a nezařízený (ale co potřebujeme - nějakou matraci, skříňku - to určitě každý někde splaší) - nakonec jsem zjistila, že je lepší nezařízený, protože po včerejšku vím, čím ti lidi dokážou byty zaneřádit a tím zmenšit užitnou plochu - spousta sklříněk atd., které vůbec neuživíš. Dopředu se platí ještě kauce (2500) a platba realitce (2500+DPH). Sice prvotní náklady jsou trochu větší, ale kdo se v tom už trochu pohyboval ví, že to nejhorší je najít solidní byt.:D

Email: pakculcentrumcz, ICQ: 341277361
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.08.2007 09:23:40, Lucka) :)Ještě doplním, že pokoje jsou neprůchozí, jeden pokoj pro dvě. Internet tam snad je, aspoň to tak vypadalo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2007 12:43:25, gabina) můžeš doplnit nějaké bližší informace? je to panel nebo cihla?jak je to daleko k MHD popř. centra? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 19:54:07, Mája) Ahoj a ty jo kde to je kočko já bych brala mám sce koleje ale na pytel spolubydlíci pisni jo a nemáš číslo ještě na nějaké volné privátky nebo net odkaz kde bych mohla zapátrat ja???Pisni moc mi pomůžeš díkymája
    Tel.:420603241773 reagovat zde
    Telefon: 420603241773, Email: marusiacentrumcz, ICQ: 256304530

Podobné příspěvky:
  1. Privát Olomouc - Ostatní
  2. hledam spolubydlici - olomouc - Ubytování a stravování
  3. Hledám podnájem a spolubydlící - Ubytování a stravování
  4. Sháníme dva spolubydlící do bytu - Olomouc - Ubytování a stravování
  5. Hledáme spolubydlící - Olomouc - Ubytování a stravování
  6. Prosím, hledám privát a spolubydlící - Ubytování a stravování
  7. Hledám spolubydlící do pokoje - Olomouc - Ubytování a stravování
  8. Hledáme spolubydlící - Pardubice, Polabiny - Ubytování a stravování
  9. Hledám ubytování OLOMOUC - Ubytování a stravování
  10. Studium medicíny - Brno nebo Olomouc? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.