Nestíháte při práci seminární, bakalářskou, nebo jinou práci? Nechte to na nás - SeminarkyZa1.cz
Výběr filtru.
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Dle čeho volíš mezi veřejnou nebo soukromou?

Veř. je kvalitnější (25%)
 
Souk. je lehčí (10%)
 
Souk. je kvalitnější (14%)
 
Veř. je zdarma (37%)
 
Na souk. mě vezmou (12%)
 

Celkový počet odpovědí: 2801.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
3 + 5 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

CEVRO Institut, z. ú.

Ilustrační logo CEVRO
Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Praha    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.cevroinstitut.cz/

AdresaAdresa: Jungmannova 17, 110 00, Praha 1 - Nové Město

Informace o škole

CEVRO Institut je soukromá vysoká škola zaměřená zejména na oblast společenských věd, která získala v roce 2006 akreditaci  od ministerstva školství v bakalářských studijních programech Právní specializace (se studijním oborem Veřejná správa) a Politologie (se studijním oborem Politologie a mezinárodní vztahy). Studium, jehož společným základem je vedle těchto společenských věd i ekonomie, klade hlavní důraz na praktické využití v oblasti veřejného života, a proto CI nabízí i disciplíny spjaté s moderními metodami řízení, managementem a marketingem, veřejnou prezentací apod. Tím nová soukromá vysoká škola odpovídá skutečné potřebě budoucích i stávajících pracovníků veřejné správy na všech úrovních, politických stran, sdělovacích prostředků i organizací spjatých s naším členstvím v Evropské unii a NATO.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 27.04.2020 18:04:47.