Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Dle čeho volíš mezi veřejnou nebo soukromou?

Veř. je kvalitnější (25%)
 
Souk. je lehčí (10%)
 
Souk. je kvalitnější (14%)
 
Veř. je zdarma (38%)
 
Na souk. mě vezmou (10%)
 

Celkový počet odpovědí: 1999.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
2 + 8 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra, s.r.o.

Ilustrační logo PALESTRA
Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Praha    Oficiální stránkyOficiální stránky: vstvs.palestra.cz

AdresaAdresa: Pilská 9, 198 00 Praha 14 - Hostavice

Informace o škole

Nově akreditovaná VŠTVS PALESTRA je soukromou neuniverzitní vysokou školou, která rozšiřuje nabídku vzdělávacích příležitostí na úrovni bakalářských studií se zaměřením na oblast tělesné výchovy a sportu a volného času. Navazuje na zkušenosti získané v průběhu devítileté existence VOŠ s obdobným zaměřením. Předkládaný studijní program je srovnatelný se systémem vysokoškolského vzdělávání v zahraničí. Je realizován v kreditní formě, která je kompatibilní s European credit transfer systémem. Zastřešuje studijní obory Sportovní a kondiční specialista a Sportovní a volnočasový pedagog, které jsou realizovány formou tříletého prezenčního bakalářského studia. Akreditaci a státní souhlas získala VŠTVS PALESTRA v roce 2003 pod Č.j 33103/2003-30 ze dne 19.12. 2003. Výuka byla zahájena 4. 10. 2004.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 13.06.2017 20:39:01.