Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Dle čeho volíš mezi veřejnou nebo soukromou?

Veř. je kvalitnější (25%)
 
Souk. je lehčí (10%)
 
Souk. je kvalitnější (14%)
 
Veř. je zdarma (38%)
 
Na souk. mě vezmou (10%)
 

Celkový počet odpovědí: 2048.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
8 + 3 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

Středočeský vysokoškolský institut, s.r.o.

Ilustrační logo SVI
Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Kladno    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.svikladno.cz

AdresaAdresa: C.Boudy 1444, 272 02 Kladno

Informace o škole

Základním cílem studia studijního programu je poskytnout absolventům vysokoškolské vzdělání umožňující přímé zapojení do pracovní činnosti ve vystudovaném oboru. Studijní program není koncipován tak, aby vedl k přímé návaznosti na magisterské studium, ale je jeho smyslem poskytnout takové teoretické znalosti a dosáhnout takové úrovně tvůrčí aplikace, která by absolventům umožnila orientovat se v současné nabídce vědeckých poznatků a vytvořila předpoklady k jejich následnému využití v praxi. Koncepce výuky odpovídá požadavkům integrace České republiky do Evropské unie. Studenti mohou v průběhu odborné praxe navázat neformální spolupráci s organizací, zapojit se do činnosti organizace případně dohodnout mimoškolní tvůrčí spolupráci s organizací. Ke specifickým cílům patří vedení studentů k uvědomění vlastní odpovědnosti za výsledky manažerského rozhodnutí a z něj vyplývajících důsledků ( jak pozitivních, které vedou k získání jistoty, tak i negativních, které povedou k sebekritickému zhodnocení a učinění nápravy), prohloubení dosavadních schopností studentů k věcné a konstruktivní diskusi, případně dohodnout způsob spolupráce s vedoucím bakalářské práce z řad manažerů organizace.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 13.06.2017 20:39:01.