Vysoká škola kreativní komunikace
Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.

Typ studijního programu

bakalářský

Udělovaný titul

BcA.

Forma studia

prezenční
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Podle čeho vybíráš zejména vejšku?

Obtížnosti (14%)
 
Prestiže (12%)
 
Vyučovaného oboru (50%)
 
Ceny (10%)
 
Blízko domova (10%)
 

Celkový počet odpovědí: 1924.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
6 + 4 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

Vysoká škola kreativní komunikace

Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Praha    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.vskk.cz

AdresaAdresa: Na Pankráci 54, 140 00 Praha 4 - Nusle

Zobrazeno 1 až 4 z 4
+Rozšířený filtr nastavit původní hodnoty
 Ignorovat diakritiku  Ignorovat velikost písma  Alespoň jedno slovo  Přesná fráze  Pouze celá slova
Studijní program:
Typ st. programu: Forma studia: Udělovaný titul:
Kód programu Řadit podle sloupce vzestupně Studijní program Studijní obor Forma studia Typ programu Délka studia Titul
B8219 Vizuální a literární umění Literární tvorba prezenční bakalářský 3 roky BcA.
B8219 Vizuální a literární umění Vizuální tvorba (animace a vizuální efekty) prezenční bakalářský 3 roky BcA.
B8219 Vizuální a literární umění Vizuální tvorba (fotografie a audiovize) prezenční bakalářský 3 roky BcA.
B8219 Vizuální a literární umění Vizuální tvorba (grafický a mediální design) prezenční bakalářský 3 roky BcA.

Informace o škole

Nově vzniklá vysoká škola (2016) navazuje na tradici Literární akademie - obory zaměřené na literární tvorbu, dále se věnuje oborům týkajících se vizuálního designu (tradice školy Michael). Studium od září 2016. Studium na vysoké škole kreativní komunikace je příležitost pro všechny, kdo chtějí rozvíjet svůj talent a současně nastartovat profesní kariéru spisovatele, publicisty, redaktora, copywritera, animátora, fotografa, filmaře nebo designéra. Paradoxem dnešního světa ovládaného komunikačními technologiemi je, že lidé ztrácejí schopnost komunikovat. Vyjádřit se slovem či obrazem adekvátně situaci a obsahu sdělení, kultivovaně, vkusně a originálně, v tom je kus umění. Pod vedením pedagogů, vzdělaných profesionálů, tuto dovednost získáte. A naučíte se, jak ji dovést k dokonalosti.

Obory:

Vizuální tvorba - Animace a vizuální efekty

V ateliéru se studenti seznámí se základy audiovizuální tvorby, s výtvarným řešením díla, s klasickou a 3D počítačovou animací, s tvorbou digitálních filmových triků a vizuálních efektů. Během studia se naučí používat softwary Maya 3D, NUKE, After Effects, Anime Studio Pro a další.

Vizuální tvorba - Fotografie a audiovize

V ateliéru se studenti seznámí se specifickými možnostmi obrazové řeči, tvůrčími principy fotografie a videa a mohou se dále profilovat v oblasti kreativní obrazové komunikace v rámci současných digitálních technologií, v oblasti postprodukce, nových médií, ale i klasické fotografie.

Vizuální tvorba - Grafický a mediální design

Ateliér je zaměřený na grafický design v úzkém propojení se současným kreativním průmyslem. Studenti se seznámí s pokročilými technologiemi a principy mediálního, statického a digitálního designu a po celou dobu studia budou spolupracovat s reklamními subjekty. Prohloubí si znalosti typografie, print/on-line publikování, motion tvorby, konceptů vizuálních stylů, značek či reklamních kampaní.

Teoretické předměty vyučované v rámci oboru Vizuální tvorba směřují k prohloubení znalosti uměnovědného a obecně kulturního kontextu oboru. Vzhledem k mezinárodnímu charakteru oboru je součástí přípravy intenzivní studium angličtiny.

Literární tvorba

Studenti se v prakticky zaměřených dílnách naučí psát i kriticky reflektovat texty ze všech oblastí slovesné tvorby - od uměleckých žánrů poezie, prózy a dramatu až po publicistické útvary a reklamní texty. V rámci redakčních dílen pak získají zkušenosti nezbytné pro uplatnění v široké oblasti produkce textů v tištěné a digitalizované podobě. Teoretická část studia jim pomůže prohloubit znalosti v humanitních disciplínách, zejména literárněvědných a uměnovědných, a rozvinout komunikační kompetence nejen v češtině, ale i v angličtině. Absolvování literární tvorby je dobrý start pro samostatnou uměleckou kariéru, ale i pro jistější profesní dráhu v novinách, nakladatelství či reklamní agentuře.

Termíny přijímacích zkoušek: 2.6.2016, 23.6.2016, 7.7.2016, 8.9.2016.

Další informace naleznou zájemci na www stránkách školy.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 04.12.2016 23:45:15.