Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.

Typ studijního programu

bakalářský
navazující

Udělovaný titul

Bc., Ing.

Forma studia

prezenční i kombinované
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Pracuješ při studiu?

Částečně (32%)
 
Na plný úvazek (36%)
 
Nepracuji (31%)
 

Celkový počet odpovědí: 2134.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
9 + 6 = 
Zpětné odkazy.
Reklama.

Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o.

Ilustrační logo VŠRR
Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Praha    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.vsrr.cz

AdresaAdresa: Žalanského 68/54, 163 00 Praha 17

Zobrazeno 1 až 3 z 3
+Rozšířený filtr nastavit původní hodnoty
 Ignorovat diakritiku  Ignorovat velikost písma  Alespoň jedno slovo  Přesná fráze  Pouze celá slova
Studijní program:
Typ st. programu: Forma studia: Udělovaný titul:
Kód programu Studijní program Studijní obor Forma studia Typ programu Řadit podle sloupce vzestupně Délka studia Titul
N6214 Regionální rozvoj Management rozvoje měst a regionů (specializace: Management cestovního ruchu v regionech, Management a rozvoj lidských zdrojů v regionech, Bezpečnostní management v regionech) prezenční i kombinované navazující 2 roky Ing.
B6813 Bezpečnostní management v regionech Bezpečnostní management v regionech (specializace: Management a rozvoj lidských zdrojů, Bezpečnostně právní, Národní bezpečnost, Kriminalistika a kriminologie) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B6214 Regionální rozvoj Management rozvoje měst a regionů (specializace: Management evropských projektů, Management cestovního ruchu, Management a rozvoj lidských zdrojů, Management ve veřejné správě, Územní management, Životní prostředí a rozvoj) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.

Informace o škole

Vysoká škola regionálního rozvoje patří mezi menší, ale zavedené a dynamicky se rozvíjející soukromé vysoké školy. V roce 2012 se škola stala součástí vzdělávací skupiny EDUA Group, jedné z největších soukromých vzdělávacích společností v České republice.

Tradičním zaměřením Vysoké školy regionálního rozvoje je oblast aplikovaného managementu - vzdělávání managementu státní a regionální správy, management regionálního rozvoje se zaměřením na oblasti jako je HR, management cestovního ruchu, nebo řízení bezpečnosti a ochrany obyvatelstva, vždy s mezinárodními vazbami na Evropskou unii. Strategií školy po je rozvoj těchto oborů, a dalších v oblasti business managementu, ekonomie a podnikání.

Obor Bezpečnostní management v regionech si klade za cíl výchovu specialistů a řídících pracovníků při zajišťování bezpečnosti ve státní správě a samosprávě, specialistů a řídících pracovníků v sektoru nestátních (či soukromých) bezpečnostních služeb, specialistů a řídících pracovníků v peněžnictví, pojišťovnictví, průmyslu a v jiných hospodářských sektorech. Potřebných oborových specialistů je nedostatek. Na trhu práce, kde jsou znalosti a praktické dovednosti bezpečnostního managementu klíčové, je dlouhodobě značný převis poptávky nad nabídkou.

Obor Management rozvoje měst a regionů je obor, jehož absolvent je připraven na pracovní pozice ve sférách managementu, plánování a realizace rozvoje územního celku v rovině ekonomické i správní, státních i neziskových organizací a institucí, regionální infrastruktury i v malých a středních společnostech soukromé sféry, to vše se zvláštním důrazem na mezinárodní vazby s Evropskou unií a efektivní zapojení do jejích struktur.

Přijímací pohovor je orientován na diskusi o studiu a perspektivách uplatnění absolventů v praxi a na profesní zájmy uchazeče a motivaci ke studiu na VŠRR./p><

Škola dále nabízí MBA program: Management a organizace regionálního rozvoje, který je zaměřený na prohloubení a rozvoj znalostí a praktických dovedností nezbytných pro výkon manažerských pozic, zejména v oblasti veřejné správy. Reaguje na aktuální problémy managementu regionálního rozvoje a požadavky na zvýšení absorpční kapacity v obcích, městech a regionech, tj. zvýšení profesionální úrovně zabezpečování činností v oblasti managementu regionálního rozvoje. Studium pokývá tématiku oborů managementu, veřejné správy a regionalistiky.

Školné, termíny pro přihlášky, termíny dnů otevřených dveří, a další podrobné informace, naleznou zájemci na www stránkách školy.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 13.06.2017 20:39:01.