NOTEBOOK

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.08.2007 13:15:39, Tereza, zhlédnuto: 141x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte všem. Ctěla bych vás všechny poprosit o radu? Nevíte jak je to s notebookem na VS jestli je skoly pujcuji nebo je lepsi ho mit? Máte notebook a využiváte ho pri studiu nebo stací skolni compy? A stoji za to vrazit do toho peníze a poridit si ho?

Email: kucerovaterseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 14:57:06, Izzie) ahoj Terezko, ja ted chodila rok na vysku a notebook jsem teda potrebovala, protoze jsme museli delat seminarky do skoro kazdeho predmetu a pocitacu je na skole malo a byl tam vzdycky naval. Ja teda nevim jak to na jinych vyskach je, ale myslim ze notebook na vysce nepujcuji...Myslim ze notebook je urcite hodne dobra a potrebna vec;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 15:12:32, Lenka) Notebook je určitě nejlepší možná investice. ;) Po třech letech na VŠ jsem zjistila, že bez vlastního PC se nedá udělat skoro nic. Navíc pokud to vezmeš výhledově, ta pro zpracování bakalářky resp. diplomky je to prostě nutnost. Nejsi na nikom závislá a všechna potřebná data máš po ruce. Opravdu doporučuju si ho pořídit.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 15:34:46, Radek) taky jsem neslyšel že by někde notebooky pujcovali..

    počítač a internet v dnešní době ke studiu potřeba je, míra potřeby záleží na tom kolik mají školních počítačů, a jak často potřebuješ dělat nějaké seminárky. Vlastní počítač bych neřek že je nutnost, ale výhoda a pohodlí. Počítač doma (rozuměj v městě studia) stačí, notebook je výhoda v mobilitě a že ho máš kdykoli a jen pro sebe.. Není to že bys hned zítra musela běžet s dvaceti litry do obchodu, ale jak řečeno výše.. výhledově ... se to určitě neztratí. toť můj názor reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 17:27:09, Tereza) Moc vam vsem dekuji. Udelali jste mi jasno. Jeste jednou dekuji:) reagovat zde
    Email: kucerovaterseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 18:26:39, Shakira) lidi jestě bych měla dotaz. ted nastupuju na vejsku a chci si koupit notebook..tak kolem 15 000...ale vy říkáte že je potřeba..to jo..ale já mám doma normálně komp i s netem a tak by mě spíš zajímalo, jestli ho využíváte přímo jako na hodinách? protože kvůli tomu si ho chci koupit... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 18:40:08, radek zadek) pokud ma prednaskovy sal wi-fi tak je to dobre na nudnejsi prednasky (muzes se pobrouzdat po netu), ale samozrejme i pri vyuce to ocenis. co se delani zapisku tyce ja bych preferoval pero papir. vsemi 10ti totiz na pc neumim :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 18:50:31, Ingrid) Tak to já taky preferuju ruční zapisování, rychle psát neumím..notebook používám jen doma, určo bych ho netahala každej den do školy.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2007 19:13:15, Radek) Shakira: já si vystačím s počítačem doma. čas který stráví člověk u počítače doma podle mě bohatě stačí. save your eyes, stay at real world ;-).. notebook nemám a jsem 6 let na VŠE. Ale samozřejmě jsou i lidi "kteří to potřebují pořád"... ;-) ... no ale pak je to trvrdý boj o zásuvky v přednáškové místnosti. Baterie notebooku vydrží tak max. na dvě přednášky. A co si budem povídat, všude to nosit s sebou aby ti ho nikdo náhodou neukrad..
    Ale zase: Přednášky v el. podobě mají neocenitelné výhody pro sdílení (např. i na vejska.cz ;-), čitelnost a vyhledávání - Nevýh: blbě se kreslí tak narychlo třeba nějaké grafy, já jsem si to přepisoval vždycky až před zkouškovým obdobím ze sešitu a tím se to i učil. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2007 08:25:50, Shakira) No já právě umím psát všema 10...jinak by se to asi nevyplatilo...a grafy to si můžu nakreslit do malování:-) no uvidím...asi si ho koupím. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Grafický počítač/notebook na FD či FSv? - České vysoké učení technické v Praze
  2. Notebook - Ostatní
  3. notebook na VŠ - Univerzita Karlova

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.