Přípravky z Bi,Fy,Che

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.08.2007 10:16:25, Honza, zhlédnuto: 111x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekProsím o radu,kdo má zkoušenosti z přípravných kurzů na lékařské
a farmaceutické VŠ,které pořádají VŠ,např.na Lékařské fakultě MU,
nabo na VFU Brno popřípadě Hradec Králové či Praha.Uvítal bych odpovědi těch co je studovali.zhodnocení,úspěšnost apod.
Nevím jestli volit přípravné kurzy např.TUDOR,AMOS nebo kurzy,
které pořádají jednotlivé VŠ.Jaké máte s nimi zkušenosti?:S13

Email: klima.jseznamicz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 13:35:07, Tereza) Ososbně si myslím, že tady ty kurzy tudor atd. jsou nic moc. Ja jsem se hlasila na Přf UK 2 obory, oba zkousky z biologie a z chemie a měla jsem jen doučování z chemie a biologie jsem drtilab sama-jak jinak. A jsem na oba prijata. Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodovala mezi medinou a Přf tak jsem se koukala i na bi, che. a fyziku a zase to stejny biologii das sam, chemii pokud nevis priklady tak doucovani a fyzika byla jednoducha.
    Hodně štěstí. reagovat zde
    Email: kucerovaterseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 14:23:04, Honza) Dík,za odpověď,gratuluji k přijetí,aspoň někdo kdo mi potvrdil,že
    přípavné kurzy jsou nic moc,potom nechápu proč je pořádají.
    Asi výdělek je přednější než výsledek,přitom uvádí 80% úspěšnost
    přijetí svých studentů,to by mě zajímalo kam se všichni dostali.
    To by vejšky musely byt nafukovací...S04
    reagovat zde
    Email: klima.jaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 18:07:25, Radek) jen k tem statistikam:
    1) vztahuji se k tem jejich studentum kteri ODPOVĚDĚLI na dotazník (dá se předpokládat že lidem nebude činit problémy vyplnit to když se mají čím chlubit, ale někdo kdo se stydí že se nedostal a nedává to za vinu kurzu ale sobě třeba neodpoví)
    2) studenti kteří chodí na přípravné kurzy jsou ti pilnější uchazeči, často se připravují i doma, i kdyby na ten kurz nechodili, měli by jako skupina pravděpodobně vyšší než průměrnou úspěšnost u přijímaček.
    3) studenti se zájmem o obor se často hlásí na víc škol, i když se dostanou třeba jen na 1 ze 4, je to v dotazníku "úspěch".
    To jsou oslabující faktory těchto statistik.
    Ale jinak je určitě dobré se kurzem motivovat k přípravě, člověk tam vidí ty ostatní (konkurenty) jak jsou dobří a jak se snaží. Najde si na to pravidelný čas. Dobré pro ty kteří nemají samostatnou vůli se soustavně připravovat. Pohodlnější... :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 19:33:24, mery) Taky si myslím, že většina kurzů jsou jen vyhozené peníze....Já jsem na žádný přípravný kurs nechodila a dostala jsem se na PřF UK na 2 obory. A jedna moje spolužačka tam chodila, dala za to 4 litry plus dost peněz za dopravu a nedostala se....A to se hlásila i na jiný VŠ, kde to mohla uplatnit...a jde na VOŠ s úplně jiným zaměřením....Když se prostě nebudeš učit, tak ti kurs nepomůže...
    A viděla jsem ty její poznámky, fakt jsem se zděsila....Nakonec byli přijímačky trochu o něčem jiném....
    Neříkám, že jsou všechny kursy špatný, ale jenom kurs tě na školu nedostane.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 20:27:10, Íf) Chodila jsem na přípravný kurz pořádaný VFU, bylo to pro mě ale celkem zbytečné, nic nového než na gymplu mi neřekli, je ovšem pravda, že na gymplu byla chemie i biologie na velmi vysoké úrovni. Hlásila jsem se na VFU na všechny tři fakulty (Veterinární lékařství, Veterinární hygiena a ekologie, Farmacie) a všude mě vzali.
    S Tutorem zkušenosti nemám, ale vím, že hodně známých na něj nadávalo. Na VFU je k lidem spíš takový kamarádský přístup, ovšem jsou požadovány "nekamarádské" a dobré znalostiS06. reagovat zde
    Email: if.lukesovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 21:46:44, marcela) ahojky.ani bych nechtěla reagovat na původní dotaz, ale spíše bych se chtela zeptat If na průběh kurzu na VFU.jaká byla kvalita přednášek, kolik tam bylo lidí, zda se zkoušelo nebo jenom přednášelo. mám pocit,že jenom gympl mi nestačí, protože například úroveň fyziky je u nás otřesná:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2007 09:49:29, janka) Mám podobný problém jako Marcela,chtěla bych se přihlásit na přípravný kurz LF HK,chtěla bych informaci od někoho kdo jej absolvoval,jaké měl zkušenosti,pocity,co mu to přineslo a co vlastně
    od takového kurzu mám očekávat.Díky všem kdo se ozvou!S09 reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.