Těžké předměty na OPF v KARVINÉ!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.08.2007 13:55:56, Magdalenka, zhlédnuto: 578x, reakcí celkem: 20Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, jdu do prváku na opf v Karviné, a tak by mě zajímalo jaké jsou předměty jako angličtina, kvantitativní metody a mikroekonomie co se týká obtížnosti. Díky moc předemS08
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2007 16:15:01, Magdalenka) NEVÍTE NĚKDO JAK JE TO S UBYTOVACÍM STIPENDIEM NA OPF? S11S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2007 20:34:16, Magdalenka) ee fakt nikdo??:((( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2007 07:54:23, morrma) ahoj, jsem na dálkovém začala jsem 11 let po střední
    první semestr jsem dala,ale kvanta a angličtina vydřeno jinak v pohodě,mikro se dá.Jinak kvanta no není tam nic strašného nic složitého nechcou, u mě to bylo spíš tou délkou 11 let bez školy a navíc matiku jsme na střední neměli nic moc.
    v druhém mi zatím agličtina chybí:( snad to dobře dopadne:),kvanta B-statistika taky zatím nemám taky doufám,že to vyjde
    hodně štěstí reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2007 11:32:32, Katka) Ahoj Morrmo, chtěla bych se prosím Tě zeptat, jestli jsi s tou angličtinou začínala takříkajíc od nuly, co jsis pamatovala ze střední nebo jestli jses ji někdy věnovala těch 11 let, co si měla po škole. Děkuji.;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2007 11:44:21, Sandra) ahoj morrmo, muzu se zeptat co jsi studovala za strední skolu? ja delala strojni prumyslovku:)) tak nevim jestli to zvladnuS09 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2007 14:55:42, tomasini) čau. Jednoduché odpovědi pro mě. tak za první. S naší angličtinou to už není tak horké jak to bylo. Stačí splnit na 60%, což je ze 70 a 80% ústupek. Co je však změna nepříjemná, od letošního roku, zavedli povinou školní docházku, což nebylo. takže musíme odchodit 80%. Kvantitativní metody závisí na tom, z jaké školy jdeš a kdo tě bude učit. Pokud doc. Godulová, tak přeju mnoho štěstí, protože ta mrcha mě vylila ve 3. ročníku, ale chystám návrat do navazujícího S04S05. Ta si mě ještě užije. Ale pokud tě bude učit někdo jiný a budeš se sama učit, tak se to dá zvládnout. No a mikro je poměrně těžký, rozhodně nedoporučuji podcenit. Ale také zavísí především na tvé píli a vytrvalosti. Vytrvalost ti vysvětlím. je tam totiž jedno zařízení zvané studentský klub. A tam je to peklo. To musím vědět, protože jsem tam DJ. A hodně lidí dojelo na tom, že navštěvují především klub a pak ne školu... reagovat zde
    ICQ: 267584626
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2007 16:53:15, morrma) tak angličtinu jsem pamatovala trošku ze střední.Pak jsem se jí nevěnovala.Střední mám zemědělku matiku jsme tam měli jenom 3 roky a ne do podrobna.měla jsem doc. Godulovou dala jsem to ,ale vydřeno. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2007 18:58:51, Katka) Moc děkuji za odpověď, Morrmo. Mě to jen zajímalo,jestli se to dá naučit, protože já mám taky pár let po škole a hlásím se tam na kombinované. Jazyk jsem nepoužívala, tak moje slovní zásoba nic moc.Děkuji:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 09:36:41, morrma) no já angličtinu neměla nikdy moc ráda,ale zvládnout se to dalo,ikdyž možná jsem měla jenom štěstí,že v testu bylo to,co jsem měla naučeno......
    učila jsem se docela dost tu angličtinu,moc slovíček,hodně gramatiky,.....
    už z toho zase nic nevím.........
    a teď mě zápočet teprve čeká......... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 10:46:31, Katka) Tak to jsi měla super. Přeji hodně štěstí u zápočtu.:)Mi jazyky( ang a nej) nikdy na střední nešly. Mohla bych se prosím Tě ještě zeptat, jak jsi nastoupila, jestli jsi chodila do toho kurzu na matematiku? Nebo jsi to zvládla i bez toho kurzu. DěkujiS10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 11:10:38, morrma) do kurzu jsem nechodila
    ale ti co tam chodili si to moc chválili pomohlo jim to reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 11:30:04, Katka) Děkuji:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 11:42:54, sunny) ahoj Katko, chtela jsem se zeptat jestli budes chodit na ten kurz matematiky na opf.:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 13:01:23, Katka) Ahoj sunny, já ještě nevím.Pořád se nemůžu rozhodnout.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 13:43:43, sunny) me moc matika nejde tak tam asi budu chodit..co jsi delala za stredni jestl ise muzu zeptat? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 14:02:02, Katka) Obchodní akademii v Šenově u NJ, ale je to 6 let zpátky, co mám po škole, tak si toho moc nepamatuji.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 14:32:11, sunny) jo tak ty jdes na kombinovane ze?ja na prezencni reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 14:41:18, Katka) jj:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 20:15:35, sunny) no ja mam z te matiky docela strach tak nevim:///S05 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2007 17:12:01, Veronika) ahojky, takže angličtina se dá..kvanta jsou těžší ale když se našrotíš tak to zvládneš a mikroekonomie je opravdu záhul...kámošku jedna paní nejmenovaná docentka z OPF vyhodila ve 3. ročníku, kdy ji z písemky chyběl 1 jediný bod, takže EKO opravdu nepodceňovat...já jdu ted na navazující a to bude taky záhul:))) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jak je na tom Slezská univerzita v Karviné dnes? - Slezská univerzita v Opavě
  2. předměty C na FF Upol - Ostatní
  3. Technické předměty na ČVUT - Výběr vysoké školy
  4. Hledáme ubytování v Karviné - Slezská univerzita v Opavě
  5. Volitelné předměty na faf - Informace o studiu
  6. Privát v Karviné - Ostatní
  7. příjímačky na opf v Karviné - Ostatní
  8. SU - OPF v Karviné - Ostatní
  9. Sháníme privát v Karviné - Ubytování a stravování
  10. Rozvrh hodin na opf v Karvine - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.