zdrav.soc.fakulta - zápis

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 31.08.2007 15:49:03, Barča, zhlédnuto: 211x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekzdravím lidičky :) Je tu někdo, kdo jede ted v PO na zápis do Budějek???
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 17:08:23, Eva) Ahoj Barčo, koukám, že máme stejný osud. Taky jedu v pondelí do Budejc k zápisu na ZSF a sem z toho trochu nervní (nikoho tam neznam) reagovat zde
    Email: lumpik1centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2007 16:28:53, Barča) jee ahoj,tak jsme to nakonec zvládly ne :) osobně teda jsem z toho rozčarovaná...ta informativní schůzka mě jen zdržela tam dýl a byla zbytečná dle mě, dyt vše je na netu,co nám říkali a já dom přijela po 9.večer...ke všemu jsem byla nucená spát na koleji, kde budu další 3 roky přežívat a i ta mě trošku vyděsila, ale co se dá dělat...ted jeste s kym budu na pokoji, nikoho neznám, tak si ani vybrat nemůžu...a mimochodem...na jakej obor to nastupuješ?Já na rehábku...a ten rozvrh je fakt mazec S14 jak to tam působilo na tebe??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 09:43:20, Eva) Čau, tak na rehábko jo S06, no tak to sme spolužačky (teda doufam že se takovejhle výraz na vysokej ještě používá) Ta informační schůzka byla fakt k ničemu - něco nakousli a místo toho aby to dořekli odkázali nás na net.. Jinak já jsem z Jižních čech a jihočechum koleje nedavaj S04 tak mam sehnanej privát kousek od školy. Rozvrh je fakt skvělej ale nejlepší byli ty volitelný předměty!!!!!!:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 10:13:21, Barča) tak paráda,spolužačko :) jj, volitebný byli mooc priima...ne, že bych předem měla vybráno, co si tak chci dát, až si budu dělat rozvrh, páč mě fakt nenapadlo, že nám ho tak pěkně aktivně jako udělaj oni sami :/ to co zbylo, byl fakt mazec...jsem uplně nevěděla co :/ takže nakonec zvítězili předměty, co znám z vyšší a mám nějaký výpisky ještě...takže privátek...ti závidim jako, kolej je fakt mooc pěkná, teda ta nejlevnější...páč tu za Uranem si nemůžu dovolit...jinak rozvrh je moc priima, v pondělí jednou za čas tam člověk pojede jen na jazyk a ten zabitej pátek je taky prima co :D a to ještě až uvidíme doktory a tak, to budou teprv zážitky první dva týdny :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 20:13:41, Eva) :) tebe to tam nějak moc nas.... No taky už sem měla vokouknutejch pár předmětů který by se mi líbyli (ale ani jeden z nich tam nebyl) jedině snad ta zooterapie ale ta se kemě nahoru už ani nedostala S13. Ale co tu hodinu dvě tejdně to snad přežiju. Jinak proti pátkům vůbec nic nemam pro mě je to jenom pokračování ze střední (tam sme měli taky každej pátek praxi S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 12:59:25, Barča) mno ne,že by až tak naprdlo, ale přece jenom jsem si vybírala ze 3 škol a nakonec v Po jsem měla pocit,že jsem šáhla vedle...tředa až se to rozjede, tak to ze mě spadne :) jinak mě teda ten pátek štve, jako na vyšší jsme taky měli pátky, ale to jsem to dom měla hodku a pul že jo,a ne 5hodin :D ještě ke všemu to budou ty exkurze,mno uvidíme...a cože máš za střední??já mám vcelku bobky totiž z toho ošetřovatelství, kámoška je v druháku na radiologovi a vůbec mě neláká učit se odebírat krev a tak to bude nablito v učebně :D já mám střední pedák takže jsem ošku níkdy neměla díky bohu...sice vyšší byla zdravotnická, ale jako ergoterapeuti jsme ošku taky nepotřebovali... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 19:43:00, Eva) Jo to máš pravdu ta pěti hodinová cesta domů trochu komplikuje situaci :) . Brát krev taky neumim a ani sem netušila,že to budem dělat. Na střední sem měla obor Sociální péče-pečovatelská činnost (to je něco mezi pedárnou a zdravkou) JO JEŠTĚ BUDE LEGRACE. Hele a proč si vůbec sekla s Ergoškou? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 21:42:25, Barča) jee,tak to mám radost,že někdo nejni přímo ze zdrávky jak já :) to bude teda srandy...kámoška je právě na radiologovi a dělali to,tak mám pocit,že nás to taky nemine...ergoška??mno,já to mám dostudovaný, v červnu jsem zvládla absolko, ale jelikož jsem jen DiS. tak všude kam bych šla makat by nademnou byla bakalářka, která má půlku praxe než já a jen nastudovaný info, což by mě asi nevyhovovalo...takže dodělávám bakaláře, ale znova jít na 3 roky studovat to stejný se mi nechtělo :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 18:19:58, Eva) Aha, tak to potom chápu. Je pravda že množstvý praxe kterou máme je celkem vtipný - osobně sem čekala víc. Jinak si myslim,že nebudem asi jediný dve kdo neni ze zdrávky určitě se tam oběví nějákej gymplák.;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.09.2007 19:56:25, Barča) to jo...s praxí se tam moc nepředali :D a to ještě budou určo týdenní rychloexkurze na nějakym pracovišti :D jo,na gympláky spoléhaaam...páč jinak nevim,jak projdu z fyziologie - na vošce po nás chtěl minimun,ale já vždy šla na 3x :/ takže doufám,že mi to nějakej chytrej nějako víc osvětlí...moje jediná 3 z vošky za celý studium byla fyziologie...a to se ještě nade mnou slitoval, zavřel oči a zapisoval mi to poslepu, páč pospíchal na oběd :D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Fakulta mezinárodních vztahů - zápis - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. Zápis ke studiu na VOŠce - Informace o studiu
  3. Zápis do prvního ročníku - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  4. ZÁPIS NA UTB VE ZLÍNĚ - Informace o studiu
  5. Zápis - Univerzita Hradec Králové
  6. Zápis na vysoké školy - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. zápis - Ostatní
  8. Zápis - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. Zápis do 1.ročníku - Ostatní
  10. Zápis - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.