CZU - zápis

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.09.2007 17:31:51, Petruška, zhlédnuto: 731x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekdostal se tu někdo na obor Provoz a ekonomika a jde také k zápisu 13. září. Já se na tu školu už moc těším,jsem zvědavá na způsob učení. Klidně mi můžete napsat na mobil,budu ráda když se s někým seznámím dřív než u zápisu.měj te se hezky, páčko Péťa

Telefon: 420723059008
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2007 19:30:46, karla) hoja ja tam jdu,ale hlasim se na kombinovane :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2007 10:26:43, Veronika) Ahoj, jhá jdu taky 13. na ten zápis, ale ještě furt nevim jestli mám jít na provoz nebo na podnikání... Nemáš nějakou radu?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2007 17:37:59, karla) ono záleží na tom,co chceš pak dělat...na provoz je mnohem větší nával......:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2007 14:08:38, Veronika) když pro mě je nějak těžký si představit v čem je ten rozdíl.. já jdu z gymplu... :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2007 15:07:59, karla) já šla tam,kde byl největší nával,prý je provoz a ekonomie lépe uplatnitelné.Pokud honem nevíš ,kam jdeš dělat....:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 11:37:52, Veronika) A co třeba předměty?? nebo rozvrh,nevíš kde to je lepší?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 12:06:37, karla) jo tak to nevím..ale na strankach budou snad nejake ukazky ne?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 13:55:08, Veronika) právě že tam jsem nic nenašla,a to už jsem prolezla už asi všechno... S14 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 14:36:28, Shakira) Veroniko, všimla jsem si, že jsi tu už několikrát psala, že nevíš, pro co se rozhodnout. Být tebou si pročtu na stránkách čzu vše o tebou zvolených oborech a jeden určitě zvýtězí. Nehled na to, který bude mít lepší uplatnění, ale vyber si to, co tě bude opravdu bavit. A jestli jsi z gymplu, tak ti něco řeknu. Já byla na obchodce a teda eko není nic moc:-).. proto nejsem na provo. eko:-) ale zase někoho to baví reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 14:37:15, Shakira) pardon, "zvítězí" reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jak probíhá zápis na PEF? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. Zápis - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Zápis - Informace o studiu
  4. zápis - Ostatní
  5. Zápis - Ostatní
  6. Zápis do prvního ročníku - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  7. Zápis na MUNI - Ostatní
  8. zápis - Ostatní
  9. Zápis předmětů STAG olomouc první ročník - Ostatní
  10. Zápis ke studiu - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.