zapis predmetu na FF UP v Olmiku

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.09.2007 20:12:16, Verunka Novotná, zhlédnuto: 317x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky vsem co jdou studovat FF UP v Olomouci,
dneska rano prvni den zapisu jsem si prave delala zapis predmetu na FF na obor Rustina se zamerenim na hospodarsko-pravni a turisitickou oblast a bohuzel asi dve hodiny od zacatku na me nezbyly zadne povinne volitelne predmety ani ekonomicke ani jazykove casti.Pokud mate nekdo stejny problem,prosim napiste mi na mail,jak jste tuto situaci resili,diky moc.Na Studijnim me krasne odbyli !!!
pa verca:(:(:(

Email: novotna.verunkaflashstarcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2007 09:03:19, marta) ahoj veru mám úplně stejný problém já budu studovat francouzštinu se zaměřením na aplikovanou ekonomii a taky na mě žádné předměty B nezbyly, tak sem napsala na katedru a požádala o navýšení. ještě mi neodepsali tak nevím ale dívala jsem se na ty předměty ještě dřív než jsme si je mohli zapisovat a volitelné už byly dávno všechny obsazené S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2007 11:01:01, Verunka) Ahojky Marti,
    ja jsme psala na Studijini na katedru a vsude me krasne odbyli,ze je to muj problem !!!!Takze jako asi nic delat nebudeme nebo ja nevim jako,asi si ty kredity povinny vycucame z prstu !!!!Pokud neco zjistis,tak me prosim sem napis a nebo na mail...a kdybych neco zjistila ja,tak ti taky napisu ju ?;)
    Zatim je to beznadejny:(
    joo a prosimte nebydlis nahodou na Hornim namesti v podnajmu jeste s nejakym holkama na Panske ul. ?Tam totiz mozna budu bydlet ja:)
    zatim papapa verunka reagovat zde
    Email: novotna.verunkaflashstarcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 00:07:41, marta) tak mi dneska poslali mail že se mám podívat na http://apleko.blogspot.com/ ale nic sem tam nevykoukala. no podívej se sama a uvidíš. jinak na privátě nebydlím dostala sem kolej-chválkovice dneska mi to přišlo.
    tak doufám že to nějak vyřešíme protože jinak jako nevím S08
    zatím se měj hezky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 10:42:40, Verunka) Ahojky Marti,
    ano resne tam me poslali taky !!!No pochopila jsem z toho to,ze od 10.9.budou navysovat kapacitu nekterych predmetu,ale moc tomu neverim.Kdyztak bych ti poradila,aby jsi sedela skoro kazdej den u netu a cekovala ty predmety a kdyz se najednou uvolni misto,tak si to hned zadej.Tak se me povedly udelat dva predmety :)Protoze ten prvni den si ti blbi dali urcite vsechno-hamty hamty at mam vic jak tamti!!!a ted to asi pousti....tak preju hodne stesti a snad nam to nejak vyjde:)
    pa verca reagovat zde
    Email: novotna.verunkaflashstarcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 10:45:18, marta) veru dneska sem se dívala podrobnějc na tu stránku a píšou tam:Milí posluchači ekonomických disciplín,
    KAE vypsala ve volitelných disciplínách k 20.8. asi dvě třetiny míst. Počty míst budou postupně navyšovány, aby se mohli zapsat i studenti, pro něž bude STAG otevřen později.
    KAE od letošního roku po dohodě s proděkankou pro studijní záležitosti negarantuje kapacitu ekonomických volitelných disciplín pro filologické obory (což jsou všechny kromě Aplikovaných ekonomických studií), protože o počtu posluchačů přijímaných na filologické obory rozhodují příslušné jazykové katedry a ty také musí zabezpečit kapacitu volitelných disciplín pro všechny posluchače. Jak je uvedeno i v jiných zdrojích, kredity získané mimo KAE se mohou započítávat do ekonomické části studia...
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 10:47:19, marta) ...Nemá proto smysl dožadovat se individuálně navýšení kapacity v konkrétních předmětech, není v kapacitních možnostech katedry na tyto žádosti odpovídat.
    S přáním mnoha studijních úspěchů
    J. Kubátová

    a taky:Určité navýšení kapacity provedeme v týdnu od 10. září, kdy se zapisují i posluchači mgr. studia.

    takže z toho plyne jak říkáš, že si ty kredity máme vycucat z prstu.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 15:48:21, Verunka) To nam pomohli ze ????S04S04S04No nezbyva nez tam sedet u toho zapisu denne non stop a cekat jeslti se neuvolni alespon jeden predmet,me to tak teda za tri dny vyslo jednou a mam alespon jeden predmet do zimniho semestru!!!!Drzim palce at to vyjde a diky ti za uzasnou zpravu z UP !!!
    mej se hezky papapa verca reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 10:43:32, Magdenka) Ahoj holky, mam stejný problém... Taky jdu studovat Francouzštinu se zaměřením na aplik. ekonomii... A taky nemam ani jeden předmět B... Ani jeden na mě nezbyl... Tudíž budeme muset každé ráno sedět u počítače a čekat ...:( reagovat zde
    Email: maginkacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 11:51:18, Verunka) No asi nam zbyva jen tohle...maji v tom peknej bordel!!!Tak holky drzim palce,at ulapite alespon neco a verim,ze na konci zari to ti hamiznici budou pomalu poustet a neco zbyde i na nas....zatim pa holky a vydrzte!:)
    verca reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Zápis na UK - Univerzita Karlova
  2. Zápis předmětů STAG olomouc první ročník - Ostatní
  3. Zápis - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. Zápis do 1.ročníku - Ostatní
  5. Zápis - Ostatní
  6. Zápis do prvního ročníku - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  7. Registrace předmětů na VŠE v prváku? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Zápis - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. Uznání předmětu z jiný VŠ - Česká zemědělská univerzita v Praze
  10. Přihlašování předmětů - Policejní akademie České republiky

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.