Zmeškaný předzápis předmětů

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 05.09.2007 19:53:30, J, zhlédnuto: 2592x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, nevíte někdo co mám dělat když jsem zmeškal předzápis předmětů do STAGU. Jdu do prváku na UTB a posílal jsem jim něco jako že se moc omlouvám že to nemam zapsaný a oni že musim zaplatit 500,- složenkou, a ustřižek donýst na studijní, jenže já to mám do zlína z prahy celkem daleko tak se chci zeptat jestli jim nebude vadit, že si ty předměty zapíšu až třeba 3 dny před začátkem školního roku.

Email: jsvabquickcz, ICQ: 448995658
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 20:17:26, OK-GEA) cau, psala jsem ti na icq reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 16:02:29, J) Ahoj, nic mi na icq nepřišlo. Můžeš to zkusit znovu?S13 reagovat zde
    Email: jsvabquickcz, ICQ: 448995658
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 16:11:20, veri) ja jsem sice na up v olmiku a předzapis mame až do 30. září, ale stejnak jsou už některé předměty (aj povinne) obsazene....mazec!!! a jsem z teho nervni jak saňky v letě:( reagovat zde
    ICQ: 271931409
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 17:10:31, J) Ach jo, to jako si mám potom ty kredity vycucat z prstu nebo co? Já chápu, že jsem udělal chybu a nezapsal se v termínu nebudu se vymlouvat co všechno jsem měl na starosti, že mi to vypadlo z hlavy, ale taky si svoji chybu zaplatim pětistovkou což je pro studenta cca 10 hodin krnění mozku v mekáči. Ale když už si to teda zaplatim tak by nám mohli dát určitej komfort a né tyhle nervy co a jak vlastně dál. Mohli by bejt na studijním trochu ochotnější a říct co vlastně máme dělat. Já vím, svět už je takový reagovat zde
    ICQ: 448995658
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 17:30:03, Radek) pro J:
    já na tu školu nechodím a nevím,
    ale zdá se mi divné, že by byla jen jedna šance (např. jeden den) a pak už měl člověk smůlu. Zkus někde zjistit kompletní harmonogram zápisů kdy si kdo zapisuje předměty. Mělo by (podle mě) fungovat něco jako dozapisování - prostě možnost pro všechny tak ještě týden nebo dva - až po skončení těch přesných termínů zápisů - tam dělat ještě úpravy a zapisovat další věci. (vycházím ze systému který funguje na VŠE). Zápis jednotlivých ročníků v urč. dnech a pak pauza a 14 dní možnost zapisovat cokoli (samozřejmě, na těch nejžádanějších předmětech bývá už studenty obsazená kapacita, ale jde o ten přístup do systému a možnost něco zapsat.)
    Co vy na to, znalí Zlíňáci? Nemáte tam něco takového?S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 18:54:07, Katka) studuju na UTB, zavolej si studijní referentce, co vás na nastarosti, jestli ji znáš a jestli můžeš poslat nascenovaný ústřižek mailem..nebo tak..já teda už jdu do 5. ročníků k nám se chovají lépe asi než k prvákům, ale nemůžu si stěžovat na nějakou neochotu ze strany studijní na UTB..napiš jak jsi dopadl.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 01:08:07, J) Díky Katko za ten nápad s oskenováním ustřížku to mě nenapadlo. Ale rozhodně tak zavolám at vím jestli to tak půjde. Jenom mi pořád není jasný jak si ty předměty zapíšu když je to zablokovaný. To mi jako ty předměty zapíšou sami nebo mi umožněj třeba na 1 smluvenej den to zapsat? reagovat zde
    ICQ: 448995658
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 09:05:02, schenni) to J: na jakou jdeš fakultu? já jdu taky do prváku, předzapisovala jsem se ale v termínu... snad ti to vyjde, já myslím že by tam měli mít náhradní termíny nebo tak něco, už kvůli těm přijatým na odvolání. Pak se hlavně ozvi jak to dopadlo, zajímalo by mě, jak a kdy se tohle řeší reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 16:43:58, J) Jo tak jsem volal na studijní a slečna byla dost ochotná, řekla mi, že je to trochu problém protože studuju prezenčně tak se může stát, že se mi bude křížit rozvrh. Nicméně je to tak, že dneska ještě běžim na poštu zaplatit pětikilo a 13. se u ní musim stavit kvůli tomu rozvrhu. Jinak předměty mi ted můžou zapsat jenom na studijním, ten stag je definitivně uzavřenej. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 16:49:09, J) to schenni: Ahoj, jdu na fakultu humanitních studií, obor Angličtina pro manažerskou praxi a ty? Kdyžtak napiš na ICQ;) reagovat zde
    ICQ: 448995658

Podobné příspěvky:
  1. předzapis na pdf olomouc - Ostatní
  2. Predzapis??? - Ostatní
  3. PŘEDZÁPIS - Západočeská univerzita v Plzni
  4. Zápis předmětů STAG olomouc první ročník - Ostatní
  5. Opakování předmětů - Ostatní
  6. uznávání volitelných předmětu z jiné VŠ - Univerzita Karlova
  7. Registrace předmětů - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Registrace předmětů na VŠE v prváku? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. Předzápis na FEK ZČU - Západočeská univerzita v Plzni
  10. Zapsání magisterského předmetu v bakaláři. - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.