bakalář-státnice

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.09.2007 20:49:52, Hanka, zhlédnuto: 2269x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, je to sice ještě předčasné, ale vysvětlíte mi někdo, jak je to se státnicema u bakalářského studia? Myslela jsem, že stačí prostě splnit zkoušky z povinných předmětů, dosáhnout 180 kreditů a pak napíšu a obhájím bakalářskou práci. Teď jsem se v řádu školy dočetla, že obhajoba bakalář.práce je pouze součástí SZZ.... co dalšího teda ještě po mně budou proboha chtít? naivně jsem se domnívala, že nějaké státnice se dělají jen po skončení magisterského studia. Takže to, že jsem přešla z magisterského na bakalářský obor s tím, že pak budu pokračovat v navazujícím, nakonec neznamená ulehčení, ale těžší cestu k magisterskému titulu?:(
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2007 21:44:07, klára) Myslím, že záleží na škole...Já jdu do prváku na biologii na PřF UK a nám říkali, že SZZ u bakaláře dělají jen ti, kteří studují s průměrem horším než 2. Tak se máme snažit S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.09.2007 10:24:12, Michal) Delam bakalarky letos a myslim si, ze je to spis standard nez vyjimka, ze se delaji jeste dalsi zkousky krom obhajoby. U nas se zacina obhajobou prace a pokud obhajis tak jdes ke zkouskam, v nasem pripade ze trech bloku, z kazdeho jednu otazku. Otazky jsou vlastne ze vseho co se probralo v ramci studia. V zasade je to dost podobne maturite. Na konci dostanes (aspon u nas to tak je) 4 znamky, jednu z prace a zbytek z otazky ke kazdemu bloku. Je mozne ze to nekde funguje jinak, ale ja myslim ze nejcastejsi je vyse nastineny model. Good luck:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.09.2007 11:20:25, Radek) jojo. Ta státnice se dělá z předmětů toho tvého hlavního oboru. Někde ve studijním plánu či studijním programu tvého oboru by měli psát ze kterých předmětů to je. Jsou k tomu i zkouškové okruhy. U zkoušek si taháš otázky, máš čas na přípravu a pak něco řekneš atd. Je to prostě taková souhrnná zkouška z toho oboru. A k tomu se obhajuje (nebo ve zvláštním termínu, jak chceš) ta bakalářská práce. Proti magisterskýmu pětiletýmu studiu to má samozřejmě nevýhody v podobě zkoušky a práce navíc, ale zase po třech letech jseš už něco (Bc.) a na tom můžeš stavět. Není nic horšího než když člověk studuje 4 a půl roku a pak ho vyhoděj a nemá nic.:)
    to zvládneš! reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. státnice-hks czu, bakalar - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. Nabízím materiály z PSYCHOLOGIE (přijímačky i státnice) - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Státnice i po překročení délky studia? - Zkoušky, zápočty, státnice
  4. státnice Bc. - Marketingová komunikace - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  5. Státnice v září -> mění se něco, když už začíná zimní semestr? - Informace o studiu
  6. státnice pef čzu - Ostatní
  7. Státnice na jiné VŠ? - Zkoušky, zápočty, státnice
  8. státnice 2012/2013 - Vysoká škola podnikání a práva, a.s.
  9. Státnice - Zkoušky, zápočty, státnice
  10. Státnice z němčiny - Zkoušky, zápočty, státnice

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.