OPF Karviná-dotaz

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.09.2007 20:41:47, honza, zhlédnuto: 124x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekmám dotaz, kámoška mi říkala, že při zápisu se dala hned zapsat nějaká ta sportovní aktivita je to pravda??
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 10:32:13, kristina) jo je to pravda, ale vim ze nejsi sam kdo se tam zapomel zapsat:))) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 11:54:11, Marek) Jo je to pravda, ale nejsi sama je víc takových který nic nemají byl v tom docela zmatek. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 12:22:01, honza) tak to sem rád, že nejsu sám.Asi nevíte jak to pořešit že? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 12:24:24, kristina) no tak to teda fakt nevim:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 13:22:08, divinity003) Kdo máte zájem tak se můžete jít zapsat za sekretářkou katedry tělesné výchovy, tak jsem to tak loni řešila, ale musíte být rychlí ať vám někdo nesebere místo, takový spinning, tenis, squash jsou rychle pryč. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 13:41:39, honza) no a když už sme u toho je ještě něco co se muselo zapsat nebo tak?? jinak bude stačit když si ten tělák zapíšu až při nástupu?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 14:07:04, kristina) na me zbyl basketbal ach jo:// reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 15:12:43, divinity003) A vy máte tělocvik povinný, protože lonni povinný nebyl a dal si ho jenom kdo chtěl. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 16:18:55, kristina) to divinity: ahoj, prosimte nevis jak je to tam s dochazkou, kolikrat se muze chybet a tak dekuju mocS06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 16:53:06, divinity003) no tak já jsem první semestr měla aerobic a tam jsme měli mít myslím 60 nebo 70% a další semestr jsem si dala sebeobranu a tam jsem byla asi tak 3x a nic se nedělo.
    Ale ostatní předměty by měli mít 80% ale záleží na každé katedře jak si to stanoví. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2007 22:06:43, Peťula) Ahojky, je to pravda, že se ten tělocvik musel zapsat při zápisu. Říkala mi nějaká ženská, která byla při tom zápise, že když jste se tam nezapsali, tak to nevadí, ale budete si muset vzít takový sport jaký tam zůstane. Já mám basketbal :D. Totiž se už tam nedalo z ničeho vybírat.

    reagovat zde
    Email: pinkbirdseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Kolej, dotaz - Policejní akademie České republiky
  2. SPECIÁLNÍ DOTAZ - Ostatní
  3. jeste 1 dotaz - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.