...

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.01.2006 17:26:44, Nell, zhlédnuto: 89x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekmuzete mi nekdo poradit jaky obory (BC,Mg)jsou na fakulte Mez.vztahu na VSE??Na netu je neco jinyho nez v ucitelskejch.



Email: student.nellseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2006 18:07:30, Radek) V učitelských novinách jim chybí 2 bakalářské obory: Politologie, Mezinár. evropská studia - diplomacie. Vždycky se vyplatí věřit školním zdrojům: vse.cz. PS: obor Politologie je od letoška nový. Zdar;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2006 20:53:59, xxx) myslím, že politologie je nová už od loňska.) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2006 22:57:50, Radek) ok,máš pravdu xxx, letos je ve stud.programech nav.mag. Politologie, na ten příští rok to je ale bakalářský.. Dík za snahu o upřesnění. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2006 11:13:34, Nell) diky moc,ja jsem byla takova zmatena:-)mam ale velky dilema, protoze nevim jestli si mam podat prihlasku na mez.obchod nebo ty mez.evropska studia:-(poradite mi? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2006 11:30:42, Tlapka) Dík za info o té politologii, Radku, ráda bych to zkusila... jen nechápu, proč při přijímačkách na POLITOLOGII musím mj. psát test z MATEMATIKY :-( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2006 11:33:21, xxx) máš pravdu, to je blbost... ale upřímně mi přijde, že ani test z matiky a jazyky neukáže, jestli člověk bude dobrým ekonomem... přijde mi, že jediný správný přijímačky má MU - tsp, ten totiž aspoň ukáže skutečný talent... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2006 23:58:32, Radek) Ahoj Tlapko, xxx, Celá škola má přijímačky stejné. A upřímně, musí je dát z něčeho a) smysluplného pro tu školu, b) něco co uchazeči zvládnou ze střední. Matika je na té škole také potřeba, i když ne až tak moc. Celoškolsky povinné předměty: matematika, právo, podnikové hospodářství, statistika, 1. jazyk (na FMV i druhý jaz.), finance, ekonomie, účetnictví - tím vším si při studiu Bc. na VŠE musíš projít. Hodně předmětů budou oborové politologie (nové studijní programy zatím nezveřejněny-asi někdy v květnu-mrkni zatím na ty co učí na web katedry POL) a doplněk volitelné-ty co si vybereš z nabídky. Fakulta chystá přechod na ECTS kredity..-FPH a FNH již zavedli, lze se tedy inspirovat jak budou vypadat ty celoškol. předměty. I přes obor Politologie bude absolvent bakalářem z ekonomky (díky těm cP předmětům), takže vlastně 2 mouchy jednou ranou;). Každopádně je to další možnost, podle mě docela zajímavá. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2006 14:38:52, Nell) opravdu by se tu nenasel nekdo,kdo by mi trosku priblizil studium Mez.obchodu a Mez.evrop.studii-diplomacie?nemuzu se mezi nimi rozhodnout!:-( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2006 18:22:38, Lenka) Ahoj Nell, diplomacie je hodně zaměřená na historii, učíš se tam různý hist.události a jsou lidi, kteří odtamtud radši přešli na Mezinárodní obchod. Slyšela jsem, že je diplomacie hodně zklamala. Ale kdyžtak to zkus a potom přejdi:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2006 21:18:26, Nell) ale diplomacie je zas petiletej obor:-)...ale zase jsem slysela hodne pozitiv na MO.tak furt nevim... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2006 22:32:07, Tlapka) Nell, co si zajít na den otevřených dvěří? FMV ho má 18. února :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2006 23:14:33, Nell) a nevis od kolika je ten den otevrenych dveri?ja mam totiz 18.2. na druhy budove VSE pripravny kurz:-(tak nevim jestli to stihnu:-( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2006 07:36:36, Radek) pro Nell: "pětiletý"? všechny obory na příští rok jsou Bc. a nav.magisterské, tzn. 3 roky a pak se přihlásit na navaz. 2 letý. Ale vlastně i MO i diplomacie má navazující, takže je to vlastně jedno. Jde o to, že budeš nejdřív Bc. a pak můžeš či nemusíš pokračovat, tam či jinde.. DOD by měli upřesnit na stránce: . reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2006 13:56:50, Lenka) Nell: jojo, mag.obor to chápu. Nejvíc jich seženeš na ESF MU. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2006 18:06:53, Radek) pro Nell: mimochodem, ten den otevřených dveří už upřesnili - je od 10h - viz ten odkaz ob příspěvek výše.. Velkou aulou je asi myšlena "Nová aula neboli NAULA" s křesly. Je tam ještě AULA (hantýrkou se jí říká "stará") s dřevěnými sedátky. To jen pro orientaci. Je to v přízemí Nové budovy (Žižkov), ale to už najdeš;). NAULA od vchodu rovně podél šaten a před učebnou D zahneš vlevo. Aula hned u vchodu vpravo a opět vpravo. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.