Ubytování Předvoj v Karviné - doprava


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.09.2007 14:07:29, Katka, zhlédnuto: 2004x, reakcí celkem: 76Reagovat na příspěvek
Ahojky,letos jsem ke své smůle dostala v Karviné koleje Předvoj, ale je to prý jen dočasne, než nás přestěhují Na Vyhlídku.
Nikdy jsem tam nebyla, tak se chci zeptat, zda to někdy znáte a zda mi můžete doporučit a které zastávce MHD mám vystoupit a nejkratší cetu na koleje, ať je tam nějak zdlouhavě nehledám, díky moc za rady :)

Email: katerina.prikopovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2007 16:32:40, cass) Nejlepší bude vystupovat na vyhlídce, popř na zastávce uřad práce. Pokud vystoupíš na uř.práce, tak se dostaneš během chviilky na náměstí a potom už vidíš Předvoj. Pokud vystoupíš na vyhlídce, tak pujdeš vlastně pořád rovně a taky dojdeš rovně na náměstí, časem už to nebude rpoblém brát zkratkama. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2007 19:42:02, Katka) Děkuji moc za pomoc :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2007 20:39:11, radeks) nechci strasit, ale radsi si sezen slzny sprej nebo peprak. neb tam budete v mensine, je to trochu bronx reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 12:10:07, cass) ono je to trochu hodne bronx....proto doporucuju jezdit si kousek dal, a to na ur. prace. Ja bydlim na namesti, takze vim o cem mluvim, pro novacky to bude nejspis dost sok, ja uz jsem na to zvykla, ale ostatni,co nebydli na sestce jsou celkem zdeseni...ale klid, proste nebudes chodit sama, nebo mit sebou nejakou jistotu, ale jak rikam, kdyz budes jezdit na ur.prace, tak si stresy odpustis. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 20:52:30, divinity003) Ahoj, taky mám koleje Převoj? Jak to víš, že je to dočasné? Nevíš prosím tě kdy by nás nejdřív mohli přestěhovat na Vyhlídku? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 20:58:17, Katka) No, byla jsem se ptát té paní, co to má nastarosti. A ta mi řekla o tom, že to je pouze dočasně, že pak nás budou stěhovat do budovy B, kde by měl být stejný styl bydlení jako na Kosmose, akort novější..Měli bychom na Předvoji být maximálně do konce roku, ale záleží to na té firmě, co to rekonstruuje, ale že je prý v jejím zájmu, aby to dokončila včas,pak je penále atd. Takže tak..:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 21:27:51, deedee) A co je na te koleji vlastne tak strasidelneho? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 21:47:54, Katka) No, co jsem tak slyšela, tak okolo jsou domy, kde jsou naši rómští spoluobčané a máš kuchyň, wc, sprchy společné na chodbě.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 21:50:34, radeks) koleje Predvoj jsou v nitru takoveho nefalsovaneho ghetta a to docela velkeho. Bydlel jsem tam 3 mesice a nikdo mne teda neprepadl, neokradl ale napriklad s notebookem pres rameno bych tam po setmeni radeji nechodil. nemyslim ze by to tam bylo az zase tak nebezpcene (i kdyz potycky tam se studenty a mistnimi byly). Hlavne nelezte na predvoji do hospod :) a melo by to byt ok reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 10:52:46, honza) tak předvoj mám taky taxem zvědavej jaký to bude. Ale proč sem píšu nevíte náhodou od kolika hodin se bude dát v tu neděli ubytovat?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 11:39:05, divinity003) to Katka: Díky moc, to je úplně supr zpráva :) Tak to tam snad ten semestr nějak přežijem a pak hurá na vyhlídku :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 10:02:16, honza) fakt nikdo neví od kolika se můžu ubytovat? sem zkoušel psát nějaké té ženské ale je to bez odezvy reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 10:21:26, Katka) No, ta to těžko bude vědět, ale myslím, že už od rána, že by to neměl být problém, ne? :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 13:29:41, 1B1 11112) byl jsem na Předvoji 1 smstr, je to ubytování jak pro opice s naprosto riskantním, neatraktivním okolím. Teď jsem na FaP VUT Brno a upřímně nechápu, jak může někdo studovat na OPF, investovat do studia energii, čas a peníze - ve vyspělých regionech ČR je tahle kvazifakulta pro smích i lidem bez maturity a titul z téhle fakulty nemá žádnou váhu. No nic, jsem rád, že jsem pryč, tak si to tam užij:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 13:35:09, Radim) Myslite,ze je sance jit na koleje Na vyhlidku az v lednu. Do te doby bych byl nekde jinde a pak bych chtel jit na Vyhlidku do tech novych, budou mit jeste volno a nebo musim jit napred na ten Predvoj? Jak to tady ctu,tak predvoj nic moc... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 14:03:25, divinity003) To: 1B1 11112 To co říkáš není pravda, naše fakulta je mezi ostatníma ekonomickýma fakultama v přednější části. Myslím si, že naši absolventi ani naše škola není nikomu pro smích a myslím, že máme i dobré uplatnění na trhu práce. Předvoj sice není úplně ideální bydlení, ale přežít se to tam dá, tak nechápu proč říkáš, že je jak pro opice, taky jsem tam bydlela. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 15:41:01, 1B1 11112) divinity003 můžu tě upezpečit, že v žádném případě OPF není v přednější části, dokonce i schopnější kantoři z té školy odcházejí. hele, tenhle názor je objektivní, já už nikdy do Karviné nejedu, je mě to jedno, ale tahle fakulta je prostě pro smích. Však počkej až si budeš třeba hledat práci po škole v brně nebo v praze jak budeš s takovým titulem brána. Hele mysli si co chceš, OPF je prostě garbage. Pa. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 15:58:15, 1B1 11112) jinak divinity ještě k tomu Předvoji: nevím teda, co ty považuješ za tzv. normální bydlení, ale např. i Topolánek, kterej se chová a vyjadřuje jako poslední prase tvrdí, že na severu Moravy ty standardy jsou holt trochu posunutý:-) Já tvrdím, že Předvoj je totální hnus a většině lidem by stačilo vidět tu budovu zvenku a nikdy by tam nešli. Říkám tohle nezaujatě jako člověk, kterej se poučil a jednoznačně doporučuju: nechoďte na OPF a vy co tam už jste, odejděte z té školy. Je to zbytečný úsilí. Např. si taky zjisti něco o historii té školy a o jejím renomé a zítra už tam nejdeš. End. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 15:58:59, Radek) já bych chtěl jen ubezpečit, že žádná VŠ není pro smích, ti co tam učí mají rozhodně znalosti převyšující znalosti všech maturantů v daném oboru. Já tuhle školu neznám, ale považuji ji z toho co vím za moderní a flexibilní - a má velmi dobře vyřešeno kombinované studium (možnosti e-learningu), což některým "věhlasnějším" školám občas docela chybí. A zase jen ze svých zkušeností - myslím že JEN vystudovaná škola člověku super místo nezajistí. Budou se dívat na vystupování, schopnosti, píli, praxi, a která je to škola - je někdy méně důležité - jde také o relevantnost oboru na místo kam se člověk hlásí, příp. relevantnost praxe kterou měl během studia. Můj názor. Aneb neschovávejte se za školu a všichni se snažte být osobně co nejlepší ;) reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 16:10:30, 1B1 11112) hele Radku to je sice hezky, ze mas nazor, ale ja mam realnou zkusenost a to je x-krat vic nez nazor. Si precti zpravu hodnotici komise, ktera byla nedavno na OPF, tento dokument ma vahu, je ke stazeni na webu Ministerstva skolstvi. Sorry, ale nic nevis a mluvis, to je nejhorsi, protoze jak jsem jiz naznacil: i kantori s vyssi kvalifikaci skolu kritizuji a skolu opousti. je to sh*t. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 16:29:58, 1B1 11112) jo: moderní a flexibilní: vždyť tam byl ještě donedávna děkan s titulem RSDr.:-))))))))), po neuvěřitelným skandálu byl odvolán z funkce a stejně má pořád nervy na to, aby tam dál učil. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 16:44:39, Radek) 1B1 11112
    no tak promiň, jestli jsi tam studoval, víš určitě víc než já. Jen mi nedochází, o co ti tady v té diskusi jde? Vyjadřuješ se dost radikálně a zesměšňuješ "moderní a flexibilní" pomocí RSDr. Jo už jsem si tu zprávu přečetl. Ti jim to teda spočítali... ty profesory a docenty ;-) Upozornění na problémy a jejich uznání je prvním krokem k tomu je řešit. Já bych tak rychle flintu do žita neházel.. ;-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 17:43:17, 1B1 11112) cau Radku, tohle je muj posledni prispevek k tehle zalezitosti: me prestup na VUT doporucili i jedni z nejvyznamnejsich predstavitelu fakulty, sami ze situace tam nejsou nijak nadseni. A jestli Ti unika souvislost mezi tim byti dekan RSDr. a moderni a pruznou fakultou, tak uz se mi zacinas pomalu rysovat jako absolvent OPF. Nic, koncim: jak se rika: chytremu napovez, ... Bye. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 17:59:43, divinity003) 1B1 11112: jo tak mi řekni jediného schopného kantora ktéry od tama odešel? Jo a koukala jsem se na ty stránky Ministerstva školství a nic jsem tam nenašla, tak jestli bys mi tu nepísl odkaz, moc ráda bych si to přečetla. Díky moc. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 18:54:22, Radek) zřejmě je to odtud: www.msmt.cz/vzdelavani/univerzitni-vysoke-skoly. Přečtěte si i hodnocení jiných škol, ať víte jakým stylem je to psáno a ať vám nepřijde že jsou ostatní školy dokonalé. Jsou to prostě takové rady profesorů jak by se ta či ona fakulta měla zlepšit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 19:32:23, divinity003) to Radek: Díky moc. Já vím, že OPF není "dokonalá" škola, ale myslím, že není ani nejhorší, jak tady někdo napsal, ale tak to je každého názor. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 19:42:10, Katka) Já bych ráda upozornila uživatele radka a 1B1 11112, že tato diskuze byla založena zta úplně jiným účelem, tak si prosím svoje dohady a diskuze řešte někde jinde, třeba přes email, ale ne tu S04S05
    Každý má svůj názor, každej nadává na něco jiného, jinak co se týče odvolaného rektora Malátka, tak toho zrovna považuji za kvalitního pedagoga s mnoha zkušenostma z oboru a jsem ráda, že jsem s ním absolvovala předmět v jednom ročníku a naučil mě hodně, každý ať si o něm říká co chce...
    TO RADIM: Pokud máš přiděleny koleje na předvoji, tak tam bydlet můžeš a nemusíš, ale platit za ně asi budeš, uzavírá se smlouva za určitých podmínek na celej školní rok a platíš tam tu zálohu s podmínkou, že tam zůstaneš celej ten rok a pak ti ji vrátí.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 20:07:27, 1B1 11112) 2 RSDr. katka: tak nejdřív zklidni a ujasni si rozdíl mezi pojmem rektor a děkan, je tam malinká diference. jinak nemusím snad 2krát zdůrazňovat, že si budu psát co chci, kam chci a kdy chci - tohle je veřejná diskuze, to, nebo tady chceš skutečně řešit jak jet 3 zastávky autobusem? Holt student z Karviné se hned pozná:-))) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 20:19:34, 1B1 11112) co se dále týče tzv. kvalitního pedagoga s mnoha zkušenostmi v oboru (s titulem RSDr.), tak:
    RSDr. je zkratka pro Doktor sociálně-politických věd (rerum socialium doctor), udělovaný v Československu v dobách komunismu absolventům Vysoké školy politické ÚV KSČ. Hlavním předmětem na této vysoké škole byl marxismus-leninismus. Absolventi školy byli nomenklaturními kádry. Titul byl udělován pouze komunistickým funkcionářům;). Pro udělení titulu například nebylo nutné absolvovat ani maturitu.
    Protože tento titul získávali obvykle komunističtí představitelé, je také lidově nazýván „rozhodnutím strany doktor“ nebo též "rychle snadno doktor:D:D:D". Vysoká škola politická byla často posměšně nazývána Vokovická Sorbona (protože sídlila v Praze-Vokovicích – dnes v budově sídlí Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy).

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 21:29:06, Katka) No, myslím, že zabývat se takovýma pi*ovinami, s kterými jsi tu začal ty, je naprosto zbytečné. Úvodní příspěvek jsem psala jsem halvně kvůli tomu, že Karvinou vůbec neznám a nevěděla jsem, jak se dostat od zastávky autobusu ke kolejím, jelikož vím, jak jsem bloudila ke Kosmosu a někteří lidé mě posílali úplně na opačnou stranu, tak tam nemíním bloudit dvě hodiny a hledat to tam...
    A ještě si myslím, že takoví deb*lové, jako jsi ty, potkám jak v Karviné, tak v Brně nebo v Praze nebo Českých Budějovích. Takže se sklidni a na Karvinou se nevysazuj. De*il může být absolvent jak z Karviné, tak z té tvé slavné VUT Brno. Rok jsem tam byla na stavárně a potkala jsem tam mezi profesory takové ko*oty, že jsem musela po roce odejít a jak jsem s později dozvěděla, tak je velmi brzy vyhodili... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 21:31:07, Katka) Jinak, praxe, zkušenosti a znalosti většinou nebývají vyjádřeny jen titulem. Člověk bez titulu může být v tomto daleko lepší a být lepší pedagog, než člověk s titulem profesora. Pár jich znám, člověk s titulem Prof. je vědec a nic nenaučí a předměty se absolvují těžko a člověk, který nemá tak vysoký titul tak je daleko lepší.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 21:32:09, Kristina) to je opravdu prijemne kdyz jdu ted do prvaku na opf a ctu tady samy "hezky" veci o teto skole.to je opravdu tak hrozna skola? ach jo:/// reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 21:33:52, radeks) OPF ma smulu ze existuje v pomerne neutesenem meste bez kultury, s velkou nezamestnanosti, na muj vkus divnou mentalitou lidi atd. To si myslim ze dela celou fakultu takhle neoblibenou. Ve meste ktere je ale cele tak trochu "doleva" (mne osobne je treba uz protivny to ze najdu dekana opf na kandidatce čssd) to asi nebude nikdy. je to ekonomka a mela by jako takova trochu vypadat a umet se prodat a prosadit. doufam ze se koleji Predvoj brzo zbavi, i tenhle privesek ji tahne pekne k zemi reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 21:34:24, Katka) To Kristina: Opravdu tohoto jednoho člověka, který tu píše takové věci, neber vážnš, je to názor jednoho člověka proti názoru všech ostatních, který tento názor s ním nesdílejí a mají názor opačný. Opravdu ta škola není tak špatná, jak si to o ní někteří myslí. Kdyby byla tak hrozná, tak nemá žádné studenty a dávno ji zavřou.. Nemyslíš....? ;-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 21:36:09, Katka) To Radeks: souhlasím s tebou, ono ta pověst té fakulty dělá i to samotné město, které je bez ničeho, narozdíl třeba od Brna či Olomouc a Prahy.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 22:23:45, 1B1 11112) OPF je něco jako VOŠ, není to ani VŠ a ten argument, že by už neměla žádný studenty je pěkně hloupej, oni totiž ty lidi ani nemají moc na výběr (většina z nich). A do Brna please nevandruj Kačenko, na to jseš moc malá slečínka. Jen tak mimochodem OPF pomáhali založit lidé z brněnské MU, pak se ale na to brzo vyfuckovali a jezdí tam občas už jenom Fuchs; dále se na OPF vyfuckovalo mega lidí z pražské VŠE, kteří tam měli původně působit. Můžu mluvit dál a víc o serióznějších problémech na této fakultě pro horníky nejnižší třídy, ale nemám to zapotřebí - chtěl jsem jenom varovat všechny: lepší než chodit na zoufalou školu bez kreditu je rok počkat a začít skutečně studovat v atraktivním, bohatém, rozvíjejícím se a prespektivním prostředí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 22:54:37, radeks) ty jsi fakt kreten :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 23:06:25, 1B1 11112) no každej se o studiu na severu může přesvědřit na vlastní kůži... chytrému napověz, ... End. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 23:14:50, radeks) ja se presvedcil, absolvoval jsem na OPF bakalare. ted jsem na pravech. Kdyz End tak End. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 07:55:30, Katka) Kdybych chtěla, tak do Brna jdu, pokud jsem já malá slečinka, tak ty jsi kojenec, kterýmu ještě teče mlíko po bradě a takovým patří nafackovat a nakopat do jejich sedací části....
    Možná měli jen o tobě špatnej kredit, když jsi řkol, že jsi tam byl a viděli, že nic neumíš a že místo mozku máš seno.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 10:53:16, studentka OPF) Já na OPF studuju a jsem pyšná, že na této škole můžu být i když vím, že má určité nedostatky, ale určitě to není tak hrozné jak tady popisuje jeden člověk. Je fakt, že když někomu řeknu, že škola je v Karviné, tak každý ohrnuje nos, ale to my studenti za to nemůžem kde ta škola stojí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 10:57:38, studentka OPF) Jo a k tomu Předvoji, taky tam letos budu bydlet, je fakt že ty koleje nejsou zrovna ideální, ale tak můžeme být rádi, že je aspoň něco a až se dostaví Vyhlídka, tak by se měla škola Předvoje zbavit, tak snad jí ti potáhne zas o něco míň k té zemi. A 1B1 11112: Myslím, že ne všechny školy, včetně VUT mají nějaké supr luxusní koleje. A to s těma testama, taky není pravda, třeba takové velké otázky v PBFT jsou každý rok stejné, ale jinak o ničem teda nevím. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 11:09:37, 1B1 11112) studentka OPF: jsem rád, že objektivně uznáš, že lidé na Karvinou ohrnujou nos. A čím víc na západ, tím víc. To Tě šlechtí, že to přiznáš. Je to bohužel tak, že škola má minimální kredit. Je smutný investovat pět let práce, času a peníze do titulu, který neberou vážně ani uklízečky v Olympii. Proto jsem ze školy po semestru odešel. Co se týče těch testů: PBFT je jedna z výjimek, ale i tam se dá sehnat hodně věcí. Z 89% předmětů se testy ale opakují. Já jsem se ze semestru učil jenom na matiku. Mám CD 285MB testy a seminárky z OPF. Tak zůstaň pyšná, hrdost je snad to jediný co ještě studentům na OPF zbývá:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 11:15:31, 1B1 11112) ohledně kolejí: já tady už teď bydlím nastálo, na severní Moravu už nikdy nejedu, ale byl jsem tady chvíli na kolejích na Palačáku a je to výborný, studentský městečko nabízející komplexní služby, speciální autobus každých 10 min., knihovna 2krát větší než budova OPF, apod. Ne jak v Karviné autobus jednou za 1/2hod. Please vždyť z Karviné si utahuje už i Novotný v 5proti5, když semu tam někdo takovej náhodou zjeví:D:D:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 11:31:18, divinity003) A neposlal bys mi třeba něco z těch testů prosím prosím :)? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 11:44:02, studentka OPF) 1B1 11112: A do čeho máš třeba testy? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 12:51:47, 1B1 11112) jen namátkou, co si vzpomínám: statistika B (průb. testy i zk), dějiny evropského hospodářství 20.století (pt), ekonomicko matematické metody (zk), manažerská komunikace (pt, zk), makroekonomie B (z), mikroekonomie B (z), logistika (zk), výrobní logistika (zk), ekonomika obchodu (zk, hehe), obchodní firmy (zk), marketingový výzkum (zk), operační analýza pro ekonomy (zk, hehe), PBFT, podnikání a obchodování na internetu (pt), atd. atd. v podstatě vše, z čeho je písemná zk kromě matiky se důsledně opakuje. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 12:55:08, studentka OPF) A nešlo by se s Tebou nějak domluvit? Mně by se to i celkem hodilo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 13:04:29, Marcela) Ahoj všem, vidím, že se tu to pěkně rozjelo.. Mohla bych se přidat taky k prosbě o nějkaé testy,pokud je máš?
    Jinak jsem slyšela, že od lňského roku jsou nové testy do mikra B a makra B, nový systém hodnocení.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 13:37:54, 1B1 11112) cau ja samozrejme mam ty testy + seminarky do vsech predmetu na OPF, ale nevim, proc bych to mel jen tak odevzdat bez jakyhokoliv reciprocniho plneni - vsechno to koluje po skole, ty schopnejsi k tomu brzy prijdou, ty blbejsi budou muset makat jak sroubci kvuli kazde pi**vine. Co se tyce mikra B, makra B, ano, ten system se zmenil, je zapotrebi se trochu pripravit: hodnoti se nyní dle systemu, kterej prinesl Fuchs z ESF MU Brno (kterej byl mimochodem zcela trapně v lteošním OPF Almanachu označen jako doc., přitom už je dávno prof.), tj. odpověď špatně nebo žádná = minus bod, dále více možností správných, správně žádná možnost apod. S11S11S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 13:44:49, Marcela) Co mi říkala kamarádka, tak se píše testy z mikra a makra B systémem: správná odpověď +1b, žádná odpověď 0b, špatná odpověď -1b a je jen jedna správná odpověď..... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 14:41:48, 1B1 11112) to mikro B, makro B bych doporucoval nehrotit. na OPF se to resi asi takhle: kdo neudela na prvni pokus jde znova, kdo neudela ani na druhej pokus - vypise se specialni termin a tesne pred timto termin se realizuje seminar, na kterem se probiraji PRESNE ty priklady, co budou na testu. zbydou pouze retardi a Ti, kteri treba studium z nejakejch ducvodu zabalili. pro normalniho cloveka muze studium na OPF skoncit jenom kvuli matice (Kvant. Met. A i Mat. Pro Ekon., coz je ale v podstate Mat B), tam dostanes KO ve tretaku nebo pataku ani nevis jak. Se vsim ostatnim na OPF *******. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 15:08:37, Katka) To 1B1 11112: v jednom máš človíčku pravdu, jsou vypsané sice tři termíny, ale můžeš se zúčastnit pouze dvou, řádného termínu a opravného termínu. Třetí termín je vypsán pro ty, klteří se jednoho z předchozích termínů nemohli zúčastnit a doloží vyučujícímu ze semináře, což je většinou paní Turečková, omluvenku od doktora či jinou závažnou omluvu.. Třetího termínu se můžeš zúčastnit, leda že by jsi si požádal o něj u děkana a on by ti ho musel povolit.. A nějaký speciální seminář před tímto termínem není i kdyby jsi se postavil na hlavu.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 17:08:28, 1B1 11112) 2 Katka: je vidět, že jseš luxusní amatér, asi dálkař, vůbec totiž nevíš, jak to na té tzv. VŠ chodí:-))) 3. termíny z mikra B a makra B se bez žádosti udělují jak na běžícím páse a speciální semináře se samozřejmě také konají (zdravím pana Liebedzika). Dokonce vím, ve které učebně tento speciální seminář minulý rok probíhal a co přesně bylo probíráno:-))) Neumíš v tom chodit, ty budeš bez testů.S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 19:45:04, radeks) btw prazaci (takze i pan Novotny z poradu 5 proti 5 ...strasna blbost...) si delaji srandu i z brna jak jiste vis. ostatnim se omlouvam, vim ze tento prispevek nic neresi :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 20:03:18, 1B1 11112) to uz davno neplati. Brno se uz davno srovnalo s Prahou. Spousta projektu ted vznika prave v Brne. Prave na VUT pusobi rada prednich odborniku. V Karvine me ucili o zakonu o elektronickem obchodovani, na VUT me uci clovek, ktery tento zakon napsal. Ale tohle uz je fakt mimo misu. Takze tady koncim, kdyby chtel nekdo diskutovat dal, tak muj mail je: mpc400017centrumcz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2007 19:41:14, Jarka) psali jse mu někdo?podařilo se vám z něj dostat to CD s testy? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2007 11:22:28, ha ha ha) Jarka: jo psala jsem mu ohledně těch testů, ale on nic. myslím že nic nemá a jen blbě kritizuje OPF. prostě je to nějaký zakomplexovaný člověk.. papa reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2007 12:24:25, Jarka) jojo, tak to kecá,zakomplexovaný bude reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2007 16:13:44, Katka D) to 1B1 11112 http://zpravy.idnes.cz/zebricek-vs-srovnani-prav-a-ekonomickych-fakult-ftv-/vysokeskoly.asp?c=A07060 6_143026_vysokeskoly_bar
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2007 16:29:17, Katka D) otevři si v levém sloupci vysoké školy. V článcích, co se Ti zobrazí, si najdi a otevři text s názvem Žebříček vysokých škol: Srovnání práv a ekonomických fakult.:D:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2007 16:33:37, Katka D) http://zpravy.idnes.cz/zebricek-vs-srovnani-prav-a-ekonomickych-fakult-ftv-/vysokeskoly.asp?c=A07060 6_143026_vysokeskoly_bar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2007 18:17:01, 1B1 11112) cau, ja jsem byl na vikend na kole - samozrejme jsem strasne zakomplexovanej z toho, ze nestuduju v Karvine, hehe, jinak co se tyce tech testu, nevim, proc bych mekl Vam ****** neco dokazovat, ale rekni si jeden predmet a ten test sem nahraju (samozrejme ho poskodim tak, aby byl nepouzitelnej).
    Katka D: naprosto ***ni, irelevantni, nezajimavej zebricek, kterej neberou vyzne ani nejvyssi predstavitele OPF. Hondoti se podle nezajimavyho kriteria a OPF je tak vysoko jen diky 2 prispevkum nejmenovaneho profesora z OPF. Nulova vypovidacischopnost. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2007 18:33:22, v) uz mě to vážně nebaví jak ti kritizuješ OPF... jsi prostě ubožák, zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2007 18:35:54, 1B1 11112) tak tady je napr. ukazka zkouskoveho testu z Logistiky, samozrejme radne deformovana. Lze si jednoduse overit, ze tenhle test je relevantni (napr. az ho budete psat). Testy mam do vseho, ale nevim, proc bych Vam je mel davat - jen makejte;-). A snad jste si nemysleli, ze na ty vase sockoidni maily budu vubec reagovat.

    LOGISTIKA OPF: zkouskovy test - ukazka
    http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=5E755BCD37847CE1 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2007 19:14:02, Katka D) to 1B1 11112 Dobře, když je to irelevantní a nezajímavý žebříček, já to beru. Je to tvůj názor. Já nevím, proč tu školu tak kritizuješ, ale asi máš své zkušenosti. Já osobně na tu školu svůj názor nemám, ale jsem vděčná za to, že umožňují studium pomocí e-learningu. Po škole jsem byla blbá a nikde se nehlásila. Nyní mám 6 let po škole, jsem na mateřské a nastupuji na tu školu do prvního ročníku. Tak aspoň něco. :D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.02.2009 22:05:38, Martin) cau;), sry ze se vam tu pletu do diskuze ale: nejses ty nahodou katka z frydku a nebyla jsi predevcirem/vcera (6.-5.2.) na akcicce u davida v konove :)?? pls odpovez mi na icq... dik a cau ;) reagovat zde
      ICQ: 273370132
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2007 10:45:29, Jarka) to1B1 11112:tak ten test z logistiky a zkouškový? to se m i nezdá...spíš to vypadá jako jeden z průběžných testů,co píšou na elearningu........
    jo jak si psal vyberte si předmět tak schválně by mě zajímal test z makroekonomie,porovnám ho s tím,co jsme psali a hned se uvidí reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2007 10:50:15, 1B1 11112) jasne puso z Log. se zadnej prubeznej test nepise, nemusím Ti nic dokazovat, mysli si co chces. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2007 11:51:15, Klara) To 1B1 11112: Divala jsem se dle tveho navodu na test z logistiky, tento test je zapoctovy a po jeho splneni jdes teprve ke zkousce, takže Jarka mela pravdu, ze to opravdu neni zkouskovy test.Pokud neudelas neto zapoctovy test,ktery se pise na konci semestru, nejdes ke zkousce, ktera je ustni.Dle znamek si vezmes znamku,kterou ti vyucujici navrhne, nebo se nechas vyzkouset.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2007 11:54:07, 1B1 11112) Klara: nedelej ze me ***a, ja jsem ten predmet delal. Pises tenhle test a seminarku a POUZE pokud Ti vychazi nerozhodne, tak se te Nemec jeste na neco zepta. Ale je to fuk, mysli si co chces, prestante uz sem prispivat a obtezovat ostatni navstevniky diskuze, tenhle prispevek je uz neumerne dlouhy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2007 11:57:16, Klara) No, ja jsem ten predmet absolvovala take, takze take vim o cem mluvim, bud jsi si vzal tu horsi si nabizenou znamku, nebo na tu lepsi te zkousel.. Pokud ti vyjde znamka dvojka a chces jednicku, tak se nechas vyzkouset.. zalezi to zkouseni zcela na tobe, Nemcec zase tak blbej neni...
    A snazil jsi se dat otazku, kvuli komu je tato diskuze tak dlouha? Kvuli tobe... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2007 12:30:05, 1B1 11112) hele Klaro, jsi z Karvine, pro 95% naroda je Tvuj mozek invalidni, tvoje nazory irelevantni. Jestli jsi si nevsimla, tak ja jsem tady naschval napsal e-mail k diskuzi. Kazdym dalsim prispevkem me ted polibis *****. Čest práci! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2007 12:37:17, Klara) Jediny mozek, ktery ostatni mozek povazuji invalidni, je ten tvuj..takze se uklidni a nech si ty tvoje dobilni nazory pro nekoho jineho.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2007 08:26:51, radeks) 1B1 11112: tak se z toho ne*** S08:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2009 12:06:49, Malkin) No nemůžu si pomoct ale co tu řekl 1B1...je jenom pravda. Nevím proč si nepřiznáte že jste suvereně nejhorší ekonomka v ČR;) Všichni to o vás ví, jen studenti OPF kolem sebe pořád kopou, urážej lidi z Bánské (taky nic moc ale pořád o x levelů víš než OPF) a dmou se pýchou a hrdostí že jsou studenti VŠ. No já se ani nedivím že lidi z OPF si o sobě tolik myslí, co jsem měl šanci poznat tak segment studentů OPF tvoří hlavně lidé co maturovali na obchodkách za 10 a víc a upřímně řečeno, takový lidi by ani neměli pouštět na vejšky. Jo a jak tu někdo psal že OPF je na předních místek EK fakult v ČR je fakt na smích nebo neskutečný projev ***ity a brainwashe, který se asi u vás velmi hojně využívá. Holt přiznejte si že z vás celá morava má akorát tak *** a že v Praze o vás ani nevěděj. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. vyměním Předvoj za Vyhlídku - Ubytování a stravování
  2. Predvoj - Ubytování a stravování
  3. Ubytování v Karviné - Ostatní
  4. Hledáme ubytování v Karviné - Slezská univerzita v Opavě
  5. koleje na opf v Karvine vyhlidka - Ostatní
  6. Nechci koleje na opf Karvine - Ostatní
  7. Nabízíme ubytování pro dva/ě studenty/ky v Karviné - Ubytování a stravování
  8. Privát v Karviné - Ostatní
  9. dálkové Obchodně podnikatelské v Karviné - Slezská univerzita v Opavě
  10. Těžké předměty na OPF v KARVINÉ! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.