Přijímačky

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.09.2007 00:18:07, kuba, zhlédnuto: 1403x, reakcí celkem: 19Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekje schopen nekdo zaridit prijmuti na pravnickou fakultu UK? ozvete se kuba22222seznamcz

Email: kuba22222seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 07:25:23, Bibi) Hele,zase jeden jakobystudent!Není ti to trochu nefér vůči ostatním?
    Každý se bude šprtat,jenom pár "vyvolených"si přijetí zaplatí.
    Pokud se nepletu tak toto jsou stránky pro současné,minulé a budoucí studenty VŠ a VOŠ,nebo těch co potřebují rady a pomoc.
    (Mimochodem jsou super,a za to chválím především Radka,který dokáže najít vždy odpověd s rychlostí blesku )Každému by se líbilo dostat se na VŠ bez dřiny. S06S06
    Ale dát si sem takový inzerát,to už považuji za vrchol drzosti. S05
    Co takhle rovnou titul,pro takové ... je přece škoda trávit roky studiem!S04
    Jsem zvědavá co ti odpoví ostatní,prosím zapojte se co v největším počtu do této diskuze,jaký na to máte názor a jestli je vůbec možné stát se studentem za úplatek !!!
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 08:47:24, Radek) Bibi: děkuju!:) to potěší

    kuba: to asi nepůjde, přijímačky připravuje Scio, a to nebude riskovat svou pověst a celé své velké plány do budoucna kvůli tomu, aby pomohli jednomu studentíkovi se dostat na práva. Jinak dají se koupit testy z minulých let na procvičení a orientaci jak test vypadá, máš spoustu času na to provětrat znalosti ústavy, dějepisu, politiky 20.století, ekonomie, evropské unie, ČR v 90.letech apod. Nic tě nepotěší víc než pocit, že ses tam dostal TY, pomocí SVÝCH schopností.;)
    Existují i přípravné kurzy od různých vzdělávacích agentur. Ba i já občas s něčím poradím. reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 09:36:38, Janka) Možná,že byl Kuba jen ospalý,takže mu to nemyslelo,jinak si o něm
    bude celý národ myslet,že je ... Kuba(bez urážky ostatních stejného jména).Určitě ti Kubo vzkazuji,že ti nezbývá nic jiného než se začít
    učit a pokud hned ze začátku chceš zkoušet podrazy,tak ti radím jdi
    raději makat!!!S04S04S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 09:51:34, Vojta) Kolik se bere za přijetí na práva?A co takhle na medicínu,že bych S05
    studoval hned dvě VŠ,hele Kubo jestli budeš o něčem vědět piskni to pro všechny,každý chce studovat.Já mám kamaráda,ten má kamaráda,on má kamarádku,kamarádka kamaráda a ten zase kamaráda a kamarádku ...S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 12:29:01, zuz) Kubo, že ti není hanba!!!!!!S04 Kam ta naše země spěje, budeme mít právníky, kreří se do dostali na školu podvodem?! Styď se! Buď se začni učit jako všichni ostatní a nebo si nech na vejšku zajít chuť a nazabírej místo poctivým studentům!!!!S05 To vážně chceš jít v životě cestou podvodů?! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 12:51:12, Dysharmonya) podla mna to je fake. už len podla tvaru toho emailu. skor sa chcel niekto zabavit na reactions a tak dalej...
    alebo tu fakt mame zufalca, v tom pripade no comment .... a suhlas s ostatnymi..S12S12S12 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 14:28:35, Pepa) Super právník!Takový upřimný ...S14S14S14 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 15:53:49, mery) opravdu si všichni myslíte, že se na nedá na VŠ dostat za úplatek?? Silně o tom pochybuji..... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 17:45:33, Simča) Bohuzel v dnesni spolecnosti asi existuji pripade, ze lidi solventni nebo s konexema muzou mit jisty vyhody, ale podle me tam, kde prijimacky zajistuje scio neni tahle objizdka mozna, a takovych skol je cim dal vic, obzvlaste ty kvalitnejsi k tomu pristupuji.
    Taky me zarazi, ze kdyz uz takovyho cloveka, co prijimacky diky konexim jen tak formalne obesel, nejde najit zadna znamka vycitek nebo studu. Ja osobne bych se citila spatne, kdyz bych vedela, ze sem na tu a tu skolu proste nemela a nebyla jsem schopna se tam dostat jako vetsina ostatnich studentu. S13 nooo budiz :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 18:55:35, Bára) Bohuzel v dnesni spolecnosti to jde, dostat se na VS bez prijimacek. Na tu prazskou nevim, ale na prava do Plzne stacilo letos 20 000 S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 19:09:02, kuba) dej baro kontakt. do phy mam pripraveno prez 100. podle informaci by to melo stacit reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 19:17:04, klára) Souhlasim s Bárou....Nechtěla jsem to sem psát, protože to nemám ověřený, ale slyšela jsem o právech v Plzni, že jsou podplatitelný velice snadno....Letos se tam dostala jedna spolužačka, co se učila na čtyřky...dostala se na odvolání...a bylo na ní vidět, že je jí jasný, že jí na to odvolání vezmou....Další kolegyně z ročníku se tam dostala taky....údajně díky svému o dost staršímu movitému příteli.....
    Mám kamarádku, její životní sen je studovat práva...Dobře se učila, myslím, že na přijímačky se připravovala fakt svědomitě, chodila na přípravný kurzy....a na žádný práva se nedostala, jde na ekonomku....Spravedlnost není....bohužel.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 19:26:56, Simča) ...myslim, ze kuba je jen provokater .) ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 08:52:27, Bibi) Nějak si nemohu pomoct,ale také si myslím,že si s námi Kuba zahrál pěknou hru,vy se rozčilujte a JÁ SE BUDU BAVIT.Přitom 20 tisíc za přijetí na práva se mi zdá malý balík za to že by někdo riskoval svoji pozici a též věřím,že pokud to připravuje SCIO,je tam malá pravděpodobnost úniku informací a možnosti podvodu.I když stav našeho školství je takový jaký je,dá se koupit maturita i VŠ diplom,tak proč ne přijetí na VŠ.Já jsem však idealistaS10 ,takže věřím tomu,že to není pravda a budu v to i doufat v červnu u přijimačkek,naštěstí nejdu na práva.
    PS : ozve se někdo z práv v Plzni a vyvrátí nebo potrvdí nařčení,že se dá na VŠ dostat za úplatek?S09
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 10:04:12, Ingrid) Tak já mám v Plzni pár kámošů a to, že někdo tuhle fakultu osočuje z podplatitelnosti, je blbina...není o nic horší, než ostatní fakulty...
    Že třeba se tam dostane někdo, kdo měl čtyřku třeba z matiky, fyziky nebo chemie, kterou na právech fakt nebude potřebovat, je jedině fér..i na střední škole mohou třeba někomu nadržovat, dávat mu jedničky,a při přijímačkách úplně pohoří...takže známky ze SŠ někdy nejsou hlavní kritérium...viz reakce Kláry....
    A mimochodem, znám holku, která se vyučila kadeřnicí , dálkově udělalla SŠ ,kde jí dali jedničky,prorotže ji brali jako že je v domácnosti se dvěma dětmi a na učení nemá čas, a ona ted chce na práva v Praze...že tam prý má známé a s jedničkami ji vezmou...ha ha...takže nejen o Plzni si někdo může myslet, že tam známost pomůže....ale podle mne je to blbost, nikdo nebude riskovat, že se to provalí, známí by se na ni zvysoka vykašlali....S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 10:54:29, karla) no já se letos hlasila na ekonomku a co se mi na tehle skolach libi,ze nekoukaji na vysvedceni.Hlavne u me by jim to moc nepomohlo,bo mam zdravku S10S10 Na stredni jsem navic mela problem se svou tridni-menila se nam ve tretaku a fakt to bylo kruty ze dvojek byly ctyrky takze je to otazka no...S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 20:47:53, Tom) Jde o to, že když se u náš něco provalí, tak se to stejně smete pod stůl. A i kdyby náhodou to došlo až do konečné fáze, tak stejně už má dotyčný dávno nahrabáno.

    Proč do toho taháte Scio...ti dotyční se tam většinou dostanou přes odvolání (tedy ti dotyční v příbězích prezentovaní různě po internetu jako že se tam dostali skrze úplatek), s tím Scio nemá nic společného.

    Každopádně, je to spíš zábavné téma :D :D :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2007 08:01:25, Bibi) Nevím,co je na podvodech zábavného?S14 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2007 17:15:32, Tom) Na podvodech zábavného není nic. Zábavné jsou reakce některých lidí :))

    Mě to třeba připadne fér, že si lidi zaplatí. Když neumí, ať si zaplatí. Když nic neumí na přijímačkách, budou pak muset mazat i u zkoušek, nebo aby je vůbec nevyhodili ze studia. Až odtamtud vylezou, budou úplně dutý, a za to nic dobře zaplatili. To je taky sranda ne :))
    reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.