Skripta na opf Karvina

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.09.2007 11:41:11, Lenule, zhlédnuto: 1113x, reakcí celkem: 18Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekjsem ted v prvaku a nemuzu sehnat skripta kvantitativni metody A, pry letos nevysly nebo co.Nevite o tom nekdo neco?S10
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2007 13:08:42, 1B1 11112) ty skripta jsou v elektronicke podobe bezne dostupny na netu...S12 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2007 13:19:19, 1B1 11112) tady jsou první dvě kapitoly ať můžeš začít intenzivně studovat jazyk matematiky, zbytek si sežeň sama:

    http://download.yousendit.com/D79B43900AE841BE reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2007 14:23:13, aa) Tak když jsou běžně dostupný na netu, tak proč neřekneš kde. :)Si nějaký chytrý, ne?:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2007 14:26:41, 1B1 11112) schopnej student si je najde sam, i.d.i.o.t. si je půjde koupit.S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2007 15:35:52, aa) Jasně, podle tvého názoru jsem už neschopní jen z toho důvodu, že jdem na opf do Karviné. Díky, že jsi tak vstřícný a že vůbec poradíš :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2007 16:38:15, 1B1 11112) kazdy skripta, co kdy vysly na OPF lze v elektronicke podobe snadno a rychle ziskat na netu. Nelze sem ale umistit primo odkazy, to by nebylo fer vuci autorum. Tak snad mas alespon esencialni smysl pro fer hru a tohle pochopis. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2007 16:53:33, Jarka) ahoj,na publicuGodulove a Ramika(https://files.opf.slu.cz) byla a snad jestě jsou skripta do kvant A i B volně ke stazeni.Jinak skripta ostatní,kde se dají běžně stáhout neporadím,ale studenti elearningu je maji zadara v elektronické podobě,stačí tam mít někoho známého....jinak nějaká mám,když tak napiš na email a co ti chybí jestli mám pošlu.měj se a ať se ti daří reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2007 16:54:38, Jarka) ten email j121314centrumcz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2007 17:05:37, aa) jj:):D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2007 11:12:40, lenule) hele me zajimalo jestli ty skripta sezenu v tistene podobe chapes? nejsem blba vim ze je najdu na netu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2007 11:14:03, lenule) jinak dik holky za odpoved normalni reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2007 11:32:29, 1B1 11112) no ono existuje taky neco jako tiskarna, ale to k Vam na vychod asi jeste nedorazilo:D:D:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2007 11:39:41, lenule) ses fakt trapnej, nechapu proc mi tu odpovidas kdyz jsem pro tebe asi uplne blba nebo ja nevim. Se jako nemuzu zeptat nebo co? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2007 11:53:16, 1B1 11112) ja jsem slusne vychovane a vzdycky jsem byl vedenj k tomu pomahat slabsim a zmatenymS06:D:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2007 14:30:41, Radek) lenule:
    na škole nestuduju, ale napadají mě tři cesty (pokud to opravdu nevyšlo a v prodejně skript to už nemají):
    1) zajít do knihovny ve škole a půjčit si ji (jestli nejsou už všechny výtisky nyní půjčené),
    2) zjistit zda tam je někde antikvariát který vykupuje skripta a prodává je mladším studentům a zkusit to tam,
    3) podívat se v informačním systému školy na nějaké starší spolužáky a poslat jim mail, jestli nechtějí tu matiku prodat.

    ..něco z toho zkus, přeju hodně zdaru. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.09.2007 17:36:53, Bra5il) jj, tak je to pravda. Bába už ty skripta dala na public. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.10.2007 17:27:22, Peťule) Ahojky:-) Já se na ty skripta nějak nemůžu dostat:-( reagovat zde
    ICQ: 311969774
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.10.2007 18:02:13, oak) Přes odkaz úit (je umístěn v levém sloupci na stránkách OPF). V záložce úvod je tam možné odkliknout tlačítko files (přes své Bx a heslo se dostaneš na L-ko). Tam najdeš pod Stoklasovou to, co hledáš.
    Je dobré v kolonce Filtr (vpravo nahoře) vymazat hvězdičku a napsat zač. příjmení učitele. A dále se pohybovat jednak přes + a - vlevo. Až se Ti objeví dokument skripta, klikni na něj pravým tlačítkem a dej stáhnout. Jinak to bude dělat neplechu a neotevřeš to.
    A pak už jen štěstí ve studiu reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. skripta z VŠE,mangement - Informace o studiu
  2. OPF - skripta - Ostatní
  3. Skripta - OPF - Ostatní
  4. Skripta - 1. ročník EkF - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  5. Sociální pedagogika v ČB, rady, skripta - Ostatní
  6. Doučení Kvanta A Opf Karviná - Ostatní
  7. Skripta VŠE - Ostatní
  8. Sháním skripta - Ostatní
  9. Ahojky (ubytování Karviná) - Slezská univerzita v Opavě
  10. Skripta PEF ČZU ZDARMA - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.