změna VŠ??

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.09.2007 16:08:31, Barča, zhlédnuto: 777x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj,nevíte náhodou někdo o tom, zda lze ještě takhle na začátku školy utéct z vejšky na vejšku??A jak to udělat?Napsat děkanovi??bo něco??Já jsem se totiž upsala jihočeský universitě,až jsem ze severních čech na obor, o kterým jsem se všude dočetla uplně něco jinýho než ted studuju...což mi silně nevyhovuje...na ten samej obor mě totiž vzali tady u nás a já tak zbytečně platim kolej a tak kolem, protože jsem si vybrala budějovice právě kvůli tomu,že tam ten obor mě být jiný :/ poradte prosím někdo...přeci nebudu 3 roky trávit někde v dálce něčim co mě vůbec nebaví S14
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.09.2007 16:35:31, Radek) ahoj,můžeš ukončit studium.. vyřídíš na studijním oddělení s referentkou.. Teď jde o to, zda jsi řádně zapsaná na tu školu kam chceš, zda jsi tam něco neprošvihla a tak. Na kolej na JU napíšeš dopis, že končíš, a oni tvé místo nabídnou jiným lidem v pořadníku, a dál už platit nebudeš.
    Takže myslím že se to dá, v takových výjimečných případech, a když si seš jistá..
    přeju zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.09.2007 17:09:38, Barča) to je to...ač mě vzali na 3 školy já šla na zápis jen na jih, páč tam měla být rehabilitace, kterou dělat chci...z vošky jí i mám...mno a ted jsem zjistila, že to s ní nemá skoro nic společnýho, že budu zdravotně soc. pracovník bo jak to nazvat a to jsem klidně teda mohla nastoupit do UL...akorát ted zbytečně platim kolej a jezdim 300kiláků od domova...takze jestli je možný někde ještě nastoupit jinde...jestli na vejšku jde ještě s nějakou domluvou nastoupit jinam...na vyšší by to prošlo, ale takhle nevim :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.09.2007 17:57:31, Radek) aha..
    no, to je blbý..
    koukal jsem že Vysoká škola v Plzni, o.p.s. (soukromá) má nějaké obory - např. Fyzioterapie - ale měli přihlášky (2. kolo přij. řízení) někdy do půlky srpna. Teď už je asi fakt pozdě.
    Taky je fyzioterapie v Brně na Masarykově univerzitě - Lékařské fakultě. Ale to až kdyžtak příští rok, no.. http://www.muni.cz/med/study/admission/bachelor_about
    Nebo ostravská univ. - zdrav. soc. fakulta, nebo UP v Olomouci - lékařská f.
    Vždycky si odteďka radši najdi k oborům seznam předmětů které se tam učí, ať víš, do čeho deš: např. fyzioterapie v Olomouci zde http://www.upol.cz/fakulty/lf/studijni-plany-sylaby-a-rozvrhy/bsp-fyzioterapie/
    mrzí mě to, ale teď už se ti asi přestoupit nepodaří. I když samozřejmě za dotaz na stud. odd. těch fakult nic nedáš. Ale byla by to komplikace i pro ně, i pro tebe.:(
    měj se hezky, je to na tobě, jestli tam rok budeš nebo skončíš.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.09.2007 18:30:07, Barča) aaachjoo...tak moc dík...já teda dělala ergoterapie, ale vim, kde jí sehnat, ale nechtělo se mi zas 3 roky studovat to samý...mno, zkusim se přeptat teda v UL na tom studijnim...a jinak holt zustanu na JU...páč jak jednou odejdu ze školy, tak mi odpadnou jistý studentský výhody, co mám v závislosti na zaměstnání našich :/ tak díky za infa :)) tak ahoooj reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.09.2007 22:17:11, Radek) Aha, ergoterapie, to budeš mít fakt nejlépe na tom UJEPu, no ale pozor, výuka je v Teplicích.
    tak ahooooj:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. změna oboru - Ostatní
  2. Změna oboru po prvním semestru - Ostatní
  3. Změna oboru!!!! - Informace o studiu
  4. Přechod na jinou VŠ, změna VŠ - Informace o studiu
  5. Změna VŠ - Výběr vysoké školy
  6. Druhá změna VŠ - Výběr vysoké školy
  7. Změna oboru PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. Změna oboru v navazujícím magisterském studiu. - Informace o studiu
  9. Změna oboru po prvním semestru - Informace o studiu
  10. Změna VŠ - zTRÁTA STATUSU STUDENTA? - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.