VŠE???

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.10.2007 22:00:56, dastula, zhlédnuto: 67x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všem...měla bych takový dotaz.Jsem v posledním ročníku na gymplu a už bych tak nějak měla vědět kam na vejsku.Nejenze se jeste rozhoduju z ceho maturovat, ale vejsku vubec nevim.Mozna bych sla na VSE, ale poradne ani nevim co si pod tema vsema oborama a fakultama predstavit a matice moc neholduju, spis jazykum.Tak se chci zeptat,jestli by mi někdo třeba neporadil, kde ta matika na VSE neni tak strasna a kde vyuziju SPIS jazyky a nejake jine info ohledne te VSE....diky mockrtát všem.S11

Email: dastulacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2007 22:03:49, dastula) děkuju moc za rady :) já totiž fakt moc netušim cosi vybrat za vejsku takze vsechny info pomuzou... ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2007 20:32:00, markétka) ahojky, já studuju na pražské VŠE již méně známou šestou fakultu - management v Jindřichově Hradci. zatim se tady jazyky nijak neřeší..- prý až v dalším semestru. jinak jako škola celkově je to super:) matika je tu taky. ale mnohem míň matematická, než jakékoliv jiné fakultě VŠE. ale jestli neholduješ marketingu, ekonomii a tak kolem, tak z gymplu budeš mít maliličko pro reagovat zde
    Email: mellddacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2007 11:45:47, Radek) ještě k té matice.. ta je na celé VŠE stejná. A s gymplem se dá, neboj, je to taková rychlovka (během 1 semestru všechno). Pak jsou celoškolsky povinné ještě nějaké předměty ekonomického a finančního zaměření, kde se probírají výpočty z finanční matematiky - takové to úročení, střádání, splácení, a různé jiné propočty. Jo a statistika, tam člověk malinko osvěží pravděpodobnost (kombinatoriku), a teoreticky se dozví něco o rozděleních pravděpodobnosti (kde je na pozadí určitý integrál, ale člověk tam nic takového nepočítá), a zase různé vzorečky. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2007 11:38:02, Radek) Ahoj tobě,
    tak jestli jazyky, tak si dej něco z druhé fakulty (Fakulty mezinár. vztahů). Předpokládá se znalost dvou jazyků na úrovni "prvního jazyka". Učíš se dost věcí z "business" jazyka, korespondence, atd. Mám pocit že si pak člověk bere ještě třetí jazyk, který bere od začátku (možnosti Špa, Fra, Ruš, Ita, Švé, dokonce snad i Arab..)
    Jiné fakulty mají první jazyk a druhý jazyk, jeden business, druhý prohlubování gramatiky a slovní zásoby, můžeš si přidat cokoli pomocí volně volitelných předmětů, když budeš chtít. Je to vždycky na tobě. Kdo chce, může, kdo nechce.. musí splnit co se požaduje a pak zapomenout.. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.