Studium na opf v Karvine

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.10.2007 12:18:07, Eva, zhlédnuto: 1205x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte, jsem v prváku na opf. Chtěla bych vědět co se stane když třeba v prvním semestru neudělám nějaký předmět, např.neudělám zápočet z matematiky.S09
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2007 12:59:39, 1B1 11112) potom místo tvojí pracovní činnosti bude v Karviné na hl. nádraží.:D:D:D Nebo pokud mas money tak te na tu matiku pripravim formou e-learningu, prip. osobne v Brne. Mam z OPF vyborne z "matiky B" pod vedením doc. Godulové, samozrejme i "Kvant A", výborně z ekonomicko matematických metod pod vedením prof. Ramíka a za 1 z matiky na VUT Brno pod vedením prof. Mezníka. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2007 13:11:39, eva) takze tam mas jen radny termin + opravný? a pak už jako nic? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2007 13:15:00, 1B1 11112) cau, ja nevim jak je to tam ted, nikdy jsem se o to moc nezajimal, mam vse na 1. termin. ale jak tak koukam, letos vede Kvanta A Doc. Godulová:-) tak to hodne stesti, ta ma extra slabost pro prvaky.S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2007 13:35:57, eva) ja nemam nastesti godulovou, ta ma jen kombinovane letos reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2007 14:44:21, 1B1 11112) no ona i Dr. Stoklasová umí vyhodit. Pokud to ještě nevíš, tak na OPF jsou na matice stanovený limity, určitý procento slabých/slabších prostě půjde šlapat na hlavák. Já nabízím konzultace z matiky na OPF komukoliv, samozřejmě ne zadarmo. Je to snadné. Co se týče matiky na OPF, mám z Matiky B výborně, vyučující Doc. Godulová. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2007 17:35:03, Jarka) taky mám kvanta A i B výborně, taky Godulová,dalo se to:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2007 18:02:18, eva) tak to gratuluju:))ale ja nejsem moc dobra v matice mela jsem na stredni trojkyS09 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2007 19:07:39, 1B1 11112) jenže já jsem nemluvil o Kvant. B. ale Matematice B - a to je sakra rozdíl. Trapný Kvant. Met. B nejsou nic jinýho než Statistika B, ze které mám taky výborně (prof. Ramík). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2007 20:05:09, Radek) eva:
    koukni se co se bere v Kvant. met. A: http://rekweb.slu.cz/apps/stag/prohlizeni/pg$_prohlizeni.sylabus_prn?kat=MME&predm=115S&rok=2007 ,
    sežeň si co nejdřív literaturu, dělej si z hodiny na hodinu příklady, abys látku chápala, příp. se ptej vyučujících, chápajících studentů, a když budeš fakt chtít, určitě zvládneš..
    ( v dalš. semestru pak Kvant. met. B:
    http://rekweb.slu.cz/apps/stag/prohlizeni/pg$_prohlizeni.sylabus_prn?kat=MME&predm=116S&rok=2007 )
    Všechno o zápočtech, zkouškách, podmínkách obecně najdeš ve Studijním a zkušebním řádu:
    http://www.slu.cz/slezska-univerzita-v-opave/studium/docs/SZR_08082007.pdf
    (čl. 21 - pokud neuděláš v daném semestru zkoušku či zápočet v žádném z termínů, můžeš si opakovaně 1x zapsat předmět znovu (další semestr). V průměru bys měla mít 30 kr/sem, 60 ročně=>180/3roky, minimum musíš splňovat 40 ročně.
    přeju zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2007 20:16:02, Radek) akorát je teda divné, že tam píšou možnost víckrát opakovat předmět: Ne
    ( http://webstag.slu.cz/apps/stag/prohlizeni/pg$_prohlizeni.sylabus?kat=MME&predm=115&rok=2006 )
    To vám ale nejlépe vysvětlí vyučující, jak to je když to neuděláte.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2007 20:46:35, 1B1 11112) jenom jeden pokus na Kvanta A, whooooooooooooooo - to bude v lednu na OPF chodit po chodbach hodne smutnejsch prvaku.S06S06S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2007 21:10:55, Lena) Zlato 1B1 11112 ty se asi rád bavíš na cizí účet! Některé tvoje moudrosti zní celkem přesvědčivě, ale na těchto stránkách bychom si mohli pomáhat s určitou dávkou tolerance, a ne z příchutí čehosi štiplavého. Kdybych si měla vzít v potaz jen tvoje jméno, tak bych tě ráda poprosila zkrať si ho, aby bylo jednodušší ti odpovídat. Papa pusinko reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2007 21:18:56, 1B1 11112) cau RSDr. Leno, asi te zklamu, ale je mi uplne jedno co si o me myslis (resp. o mych nazorech, resp. o me prezdivce). Navazal jsem tady na diskuzi jiz nekolik velmi korektnich vztahu, doucovani, apod., takze s komunikaci se mnou nema majorita problem. cauky do Karvine. Tvuj, 1B1 1111111111111111111111111111111111111112S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.10.2007 19:56:20, Katka) Pokud zkoušku či zápoečt neáš na první termín, máš ještě jeden opravný termín, pokud i ten nedáš, máš možnost si tento předmět zapsat v dalším semestru (pokud ovšem splníš minimální počet kreditů pro postup do dalšího ročníku), kdy bude tento předmět vypsaný, kdy máš opět jeden řádný a ajedne opravný termín, pak už je děkanský termín, kdy budeš zkoušena před komisí a pokud i tak tento předmět nedáš a musíš ho absolvovat, tak letíš.. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Student OPF v Karvine!!!!!!!!!! - Ostatní
  2. Petra - koleje v Karviné - Ostatní
  3. koleje na opf v Karvine vyhlidka - Ostatní
  4. Angličtina na OPF v KARVINÉ - Ostatní
  5. Rozvrh na opf Karvine - Ostatní
  6. Hledam studenta OPF v Karvine!!! - Ostatní
  7. Studium na OPF v Karviné - Ostatní
  8. Nechci koleje na opf Karvine - Ostatní
  9. Jak je na tom Slezská univerzita v Karviné dnes? - Slezská univerzita v Opavě
  10. Zacatek skolniho roku na OPF v Karviné? - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.