dějiny umění FFUK

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.10.2007 12:58:17, Tojefuk, zhlédnuto: 2486x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekchci se zeptat na váš názor - myslíte že se dá dostat na ffuk ústav dějin umění z průmyslové školy? :) mam spš strojní a ted jsem na cvut fel kde mě to však nebaví a pořád mě to táhne k umění, probudilo se to ve mně asi před půl rokem a stále to graduje, začal jsem malovat, chodím na výstavy a studuju malířství, ale na uměleckou školu to není. jsem schopnej si přečíst knížky a naučit se, nevím ale zda se u přijímaček nějak prokazuje "vrozený talent"? :) Díky za vaše reakce

Email: sanchezmcseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2007 14:08:19, eva) Ahoj, jestli máš zájem o obor DU na FF UK, tak můžu pomoci. Mrkni na můj příspěvek v této debatě. Jsem absolventka du.
    Měj se fajn
    Eva reagovat zde
    Email: eva.lincentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.10.2007 23:38:04, deny) Zdravím,tak na dějiny umění bych se taky strašně ráda dostala..Moc mě to láká, i když vím, že to uplatnění nic moc:(:(, já mám ale menší výhodu,že mám umělěckou střední.No ale zase nevýhoda,že jsem dva roky po maturitěS15 reagovat zde
    Email: denisa.lamacovaatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.10.2007 10:38:15, tojefuk) Jana: Ta škola v brně by mohla být zajímavá, ale zapomněl jsem napsat, že z prahy neodjedu ani kdybych to měl nevim kde bez přijímaček doplněk k čvut by byl taky jistě dobrý, ale to bych asi časově nezvládal (učení), ale s tím uplatněním máš pravdu. umění mám však rád tak se nebudu zas tak řídit rozumem, možná pak budu litovat, ale když tak si udělám další školu jestli to půjde :)

    Markéta: Dík, mimochodem včera jsem byl omkrnout v knihkupectví Dějiny umění, těch knížek je strašně moc a že by v nich bylo málo informací se taky říct nedá :) ale to mě neodradí :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.10.2007 17:42:16, Markéta) Já myslím, že to určitě možné je. Já jsem ze stavební průmyslovky a dostala jsem se na archeologii a mezinárodní vztahy. Když se chce, všechno jde.:D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Příprava na přijímačky dějiny umění ffuk či na maturitu z dějin umění - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Doučování Dějiny umění příprava na přijímačky na UK nebo na maturitu - Univerzita Karlova
  3. DĚJINY UMĚNÍ - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Přijímačky na magisterské studium - DĚJINY UMĚNÍ - Univerzita Karlova
  5. Dějiny umění - Univerzita Karlova
  6. Připravím na příjmačky - Dějiny umění FF UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Příprava na DĚJINY UMĚNÍ - Ostatní
  8. Dějiny umění - přijímačky - Univerzita Karlova
  9. kulturologie/ dějiny umění - Ostatní
  10. VUT Brno- Výtvarné umění - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.