Mikroekonomie

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.10.2007 14:54:14, Katka, zhlédnuto: 1794x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, nenašel by se zde prosím Vás někdo z okolí Nového Jičína, kdo by mi vysvětlil mikroekonomii? Studuji na Opf v Karviné pomocí e-learningu. Z těch skript to nějak nechápu.Děkuji :)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.10.2007 19:34:22, oak) Kdysi jsme na opf vycházeli z Macákové, která má luxusní a čtivé skriptum - pro pochopení základů je to vhodná publikace, i pro samostudium.
    A v problematice doučování, bohužel, nemohu nijak pomoci. Ale věřím, že se někdo ozve. :)

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.10.2007 21:14:24, 1b1 11112) Tuleja, Nezval, Majerová: Základy Mikroekonomie (ISBN: 8025106039) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.10.2007 22:54:01, Katka) Ahoj, moc Vám děkuji. Já mám jen skripta Mikroekonomie, Tuleja, Nezval. Zkusím si sehnat skripta, které tady uvádíte.Snad to tam bude lépe vysvětleno. Moc děkuji.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.10.2007 23:01:50, Radek) kucí, já myslím že Katka potřebuje trochu něco jiného než učebnici (další). I když nepopírám že uváděná skripta jsou supr. S Macákovou (Mikroekonomie - základní kurz, vyd. Melandrium) jsem taky vyrůstal. :)

    Katko: kdyby se neozval někdo kdo bydlí blízko a učil by tě osobně, pošli mi kdyžtak na mail nějaké věci co nechápeš, např. i v té e-learningové učebnici (kterou nemám), pokusím se poradit na dálku, v rámci mých časových možností.:)
    zdar reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2007 18:05:48, Katka) Ahoj Radku, jsi strašně moooooooc hodný. Děkuji za nabídku. :) Já se budu snažit si někoho najít. Už jsem si i na netu objednala ten základní kurz od Macákové. Kdybych náhodou někoho nenašla, tak bych se Tě teda s prominutím na pár věcí zeptala. Ještě počkám. Ale opravdu moc Ti děkuji a velice si vážím tvojí nabídky. :) Měj se pěkně. Ahoj:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.10.2007 07:51:54, Pavca) Ahoj Katko,taky jsem letos zacla elearningove studium a taktez jsem z NJ. Mozna bychom si mohli nekdy sednout a probrat to spolecne??? Mozna to ve dvou pujde lepe.Pavca reagovat zde
    Email: pbiernatpostcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.10.2007 11:53:52, Katka) Ahoj Pavli, děkuji. Ozvala jsem se Ti na mail.:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Mikroekonomie - vysvětlení - Zkoušky, zápočty, státnice
  2. řešené příklady z mikroekonomie - Ostatní
  3. Hledem doucovani mikroekonomie II - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  4. otazka z mikroekonomie - Ostatní
  5. Mikroekonomie - Zkoušky, zápočty, státnice
  6. Příklad Mikroekonomie - prosím o radu - Ostatní
  7. Mikroekonomie - prosím o radu - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.