Kreditní systém OPF SLU


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 31.10.2007 16:22:52, Michal, zhlédnuto: 440x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Zdravim, mam dotaz. Žil jsem v iluzi, že na této škole neustále platí, že musíte mít limit kreditů, pro postup dále, ale pokud nedáte třeba Mikro, nebo Kvanta, tak je kdykoliv do doby zakončení bakalářského studia musíte dodělat. Teď mi ale někdo řekl že to tak už udajně není, tzn. něco nedáš, končíš... Jak to je? Studijní řád jsem četl, ale asi špatně. Děkuju

Email: smichalscentrumcz, ICQ: 321942656
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.11.2007 11:22:59, gretka_) Taky by mě zajímalo, jak to vlastně je!!Poradte někdo:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.11.2007 13:44:09, Katka) Ahoj,samozřejmě, že na SU OPF platí kreditní systém jako na ostatních vysokých školách. Pro postup do do dalšího ročníku musíš získat z celkových 60-ti rkeditů za jeden školní rok minimálně 30, tím pádem je jasné, že nemusíš dát všechny zkoušky. Pokud třeba nedáš mikro ani na řádný a ani na opravný termín, můžeš si ho (v případě bakalářů) zapsat zapast znova buď ve druháku nebo třeťáku a pokud si ho zapíšeš znovu, tudíš už podruhé, a uspěješ u tohoto předmětu, je vše ok a pokud ani na řádný a ani na opravný termín neuspěješ, máš možnost mít tzv. ďěkanského termínu a pokud neuspěješ, tak letíš ze školy.
    Předmět si můžeš zapsat totiž jen dvakrát - jednou to je v prváku, kde neuspěješ, po druhé třeba o rok později, kde by jsi taky neuspěl, a jelikož jsi si ho zapsal už dvakrát, tak si ho už potřetí zapsat nemůžeš.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.11.2007 13:45:29, Katka) A jelikož to je povinný předmět, který musíš absolvovat pro to, aby jsi mohl dokončit studium a bez něj to nejde, tak je ti tu celý kreditní ksystém na dvě věci, protože jsi neuspěl v tomto povinném předmětu a řeknu ti papa a jdeš na pracák.. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Kreditní systém VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.