ucitelske noviny

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.11.2007 10:16:18, misa, zhlédnuto: 212x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte, nevite, kdy vychazi ucitelske noviny - ty jak tam jsou vypsany infrmace ohledne skol a prijimacek? Minulej rok sem to nejak prosvihla a bojim se,ze to prosvihnu znovu. Misa
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2007 10:44:50, Ela) Vyšly 6.11.2007,některé nov.stánky je maj
    až dnes(já jsem je koupila též dneska)nebo
    pokud je nedostaneš,můžeš si je objednat přímo v redakci UN na dobírku(potom je lépe domluvit si víc zájemců na úhradu poštovného). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2007 10:47:23, Ela) Jetě tohle,normál stojej 54,- Kč + cca 85,-Kč
    poštovné !!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2007 11:53:40, misa) diky moc!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2007 12:24:01, Ela) Už dne byly dodávány na nov.stánky,ale je jich děsně málo!!Takže kdo zaváhá... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2007 16:32:46, Radek) mívají je obvykle v knihkupectvích se středoškolskými učebnicemi. Třeba Praha - ve Fortuně (boční ulička u tram Národní třída), paní tam měla šestého večer přímo na prodejním pultě takový balík. Je fakt, že v jiném knihkupectví mi ten den řekli že ještě nepřišly.. tak možná mají některé protekci.. Inu, přeju zdar.. No kdyžtak objednáte přes www.ucitelskenoviny.cz .. a kdyby byl problém tak mi napište:) reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2007 17:16:14, Barča) mno, já si je objednávám vždycky přes net, a dneska mi přišly...tak zkus ten net...je to 85KC a mas je hnedle ve schránce ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.11.2007 23:50:07, Ivana) A v kterým stánku jsi je koupila?S08 doufám,že ještě v pondělí něco koupím..S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2007 01:13:45, Katka) Učitelky jsou dobrý, ale když si vyberete nějakou školu, tak se spíše řidtě podle jejich inernetových stránek. Loni bylo v učitelkách celkem dost věcí jinak. Hodně se toho měnilo asi. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2007 13:24:40, Katka) V Luxoru v Praze je mají u každý pokladny... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2007 09:20:58, Ela) Určitě je nutností ověřit si informace z UN ještě na internetových stránkách školy a vybraného stud.oboru popř.ještě zavolat na studijní.Stejně jako v loni se některé informace rozcházejí. S09 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2007 13:15:44, Ela) Pls,poštovné při objednávce přes redakci UN
    stojí 24,- Kč.S10
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2007 20:21:17, Mika) Ahoj. Mohl by sem někdo z vás hodit link,kde přesně jste si to objednali z netu ? Já jsem totiž koukala na je tam jen čtvrtletní předplatné a já bych chtěla jen to jedno číslo.. a pokud je to možný, tak napsat, kolikátý číslo novin to je, díky :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2007 20:33:08, Radek) http://www.ucitelskenoviny.cz/objednejte.php nebo na jejich hlavní stránce vpravo nahoře takový žlutý blikající obdélníček. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 19:54:11, Mika) to Radek: Díky, hnedka jsem to objednala :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. učitelské noviny - Ostatní
  2. Učitelské noviny - Ostatní
  3. Prodám materiály k szz a studiu-učitelské obory - Zkoušky, zápočty, státnice

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.