Jak vybrat téma bak.práce?

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.11.2007 21:13:22, Evka, zhlédnuto: 4013x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, jsem ve druháku a už si mám vybírat téma bakalářské práce, já vím, že je to běžný postup, ale mi to přijde hrozně brzo, mám na to asi 3 týdny, ale vůbec nevím, podle čeho si téma vybrat S15 Ono totiž většinou to téma, které vypadá jednoduše a zábavně se vzápětí změní na velmi těžce zpracovatelné téma, tak jestli můžete poradit, podle čeho se řídit, budu ráda....S11

Email: eva.celtovapostcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2007 15:27:35, oak) Dala by se otázka více specifikovat?S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2007 16:30:43, Radek) Evka: a mezi jakými konkrétními tématy se rozhoduješ?
    Když na to budeš mít celý rok času, tak to stihneš určitě proniknout i do témat, která ti teď moc neříkají. Hlavně aby se o tom dalo něco sehnat (informač.zdroje), nebo aby to nebylo zcela mimo tvé chápání. A také je dobré psát diplomku u někoho, kdo je ti třeba sympatický a máš důvěru, že by ti případně pomohl (řekl možné zdroje, poradil, usměrnil, prostě dobrá komunikace při psaní). Proč ti dávají takové časové ultimátum tedy nevím. Je akorát nějaké obecné nařízení, že třeba musíš diplomku psát aspoň půl roku. Aby si někdo nevzal téma a za měsíc nechtěl jít na obhajobu - prostě aby ta práce byla taková rozumná, psaná s přehledem o dané problematice. Jinak také záleží na dohodě s tím vedoucím práce. Zkus za nějakým vhodným (s vhodnými tématy) jít a domluvit téma, pak zkusit týden dva hledat zdroje a říct si: jo, to půjde,..:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2007 16:44:40, saris) Taky bych potřebovala poradit, rozhoduju se mezi tématy Marketing města Nový Jičín, Komunikační strategie (mix( města Nový Jičín, Marketingová strategie firmy Nosta. Poradíte prosím? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2007 17:29:52, Radek) saris: a máš už na někoho kontakt? Na někoho z těch co dělají tohle pro NJ resp. s marketing. ředitelem Nosta. Nemusí to tak být, ale prvním dojmem se mi zdá, že marketing města bude širší téma, víc budeš tvořit, je třeba uvědomovat si jak některé věci souvisí, s kým vším město komunikuje a o co mu jde (cíl). Marketing nějaké firmy vypadá jednodušeji, bavíš se s šéfem marketingu (asi 1 osoba) a je vcelku jasné o co firmě jde, vlastně jen odhalíš různé aspekty.. možná k tomu má i nějaký vnitřní firemní materiál.. jenomže mě napadá, že některé ty věci můžou být tajné kvůli konkurenci(!), takže ta diplomka možná celá bude tajná, no ale zase tvé závěry mohou mít přímější praktické využití - v té firmě. Město má marketing zjednodušeně řečeno " kvůli turistům" a jestli jich přijede o pár víc či míň není TAK MOC důležité. Komunikace-ta je s více stranami, ale popis také nepříliš objevný.nevim
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2007 00:09:04, Evka) Studuju právo ve veřejné správě na UP a budu dělat státnice z ústavka, správka a nejspíš z obchodu (3.předmět je volitelný). V prváku jsme dělali všechno jen teoreticky a hrozně všeobecně, takže toho zatím moc nevím nebo teda mám alespoň takový pocit a najednou si mám do začátku prosince vybrat téma bakalářky (zadání bylo vyvěšeno 9.11.), což mi přijde fakt brzo, páč ještě pořádně nevím na co se zaměřit atd....prostě mi to celé přijde postavené na hlavu!! Navíc jsme první ročník, který tento obor studuje a jsme takový trochu pokusní králíci S13 a témata jsou z ústavka, správa, obchodu, práva sociálního zabezpečení, práva životního prostředí...je toho dost, ale právo sociálního zabezpečení např máme až v letním semestru, takže jak si mám vybrat bakalářku z toho, když o tom vím prd zatím!!! S04 no prostě šílenost...ale budu si muset nějak poradit....
    Každopádně Radkovi DĚKUJU!!! :) reagovat zde
    Email: eva.celtovapostcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2007 11:32:39, saris) to Radek: v Nostě pracuje taťka, takže informace nebo tak by se myslím daly sehnat, ale právě vůbec nevím co bych do té práce tak psala, ten Markeiting nebo Komunikace města mi přide jako jednodušší, že se skočím na úřad, zjistím informace, které potřebuju, popíšu město a tak, ale vůbec nevím, je to hrozné rozhodování :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2007 18:16:12, Radek) Tak přeju zdar, holky.
    Jičínu obecně podle mě hodně pomoh Václav Čtvrtek s Rumcajsem :). S tím právem je to těžké, když jste spoustu věcí ještě nebrali, to věřím.
    Počkal bych na inspiraci, nějaký impuls který tě přikloní k určitému tématu - aby to bylo to, co opravdu TY chceš dělat. Protože člověk to přecijen píše dýl, a umím si představit že když to člověka nebude zajímat a bavit, tak to může být docela krušné :) mějte se faajn reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2012 22:07:39, maty) no jo, jenomže ten popisoval jičín v čechách :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2015 20:01:32, Iveta) Blíží se Ti termín nahlášení tématu k absolventské práci, bakalářské nebo diplomové? Nezoufej - dá se to zvládnout! Vystudovala jsem tři vysoké školy a teď distančně se vrhám na další, tak už nějaké zkušenosti s psaním mám reagovat zde
    Email: iveta.steidlseznamcz, Web: www.world-geographic.cz

Podobné příspěvky:
  1. Téma pro bakalářskou/diplomovou práci (Chlorellové pivo) - Ostatní
  2. Bakalářská práce - dotazník - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  3. Téma - bakalářka - Ostatní
  4. Zápočtová práce - Policejní akademie České republiky
  5. Rigorózní práce - Univerzita Karlova
  6. Bakalářská práce - dotazník - Ostatní
  7. Studium obor sociální práce - Výběr vysoké školy
  8. Přijímací zkoušky na UK - Sociální práce - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Oprava a úprava bakalářské práce/diplomové práce - Ostatní
  10. Přijímačky na obor Sociální práce, Ostravská univerzita - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.