VSB x OPF karvina


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.11.2007 19:17:35, Jaggie, zhlédnuto: 3224x, reakcí celkem: 63Reagovat na příspěvek
cauky,
chtel bych studovat
program - Ekonomika cestovního ruchu

studuje nekdo tento obor na nektere ze skol ???
jedna se mi hlavne kde by to bylo lehci

ICQ: 263632149
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.04.2013 12:43:36, babina42) Ahoj všem. Snad letos ukončím studium na OPF Karviná obor,,marketing a management,,. Silně přemýšlím, že bych pokračovala dál na navazující. K mému studiu bych chtěla jen dodat, že jsem průměrný žák, který má problém s matikou. Mé studium bylo poctivé a vyčerpávající, neboť nepatřím k těm nejmladším. Otázka zní, můžete mi prosím někdo poradit, zda mám své studium dokončit na VŠB, nebo mám raději zůstat na OPF. Vím, že někteří studenti studovali na obou školách a mají možnost osobního porovnání. Nečekám pomluvy, jen rozumné zkušenosti ze studia. Zajímám mě obtížnost, benevolentnost profesorů, možnost opravy i bohužel opisování v případě , kdy si můj mozek prostě nedá rady :). Děkuji za odpověď reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2013 16:26:08, studentka) Tak já, jelikož jsem studovala na VŠB a teď studuji na OPFce, tak si myslím, že k tomu mám taky celkem co říct. A na VŠB mi to připadalo lehčí. Je tam jen pár zkoušek a většinou máte na jednu zkoušku čas se týden učit. Když si to rozvrhnete, tak to prostě zvládnete. Na OPFce je za semestr více než 13 zkoušek a tak se musíte učit i na 3 zkoušky za týden a to už se zvládá hůře. A co se týhá hodně diskutované matematiky, tak jsou naprosto totožné na OPF tak na VŠB. Já se dokonce učila z úplně stejných materiálů na obou školách. Taky hodně záleží na tom, jak to komu sedne, ale všeobecně bych chtěla říct, že pokud chcete něco umět, být samostatní a mít tu školu k něčemu, tak běžte na OPFku :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2009 10:49:00, Varinie) Ahojky:) Já studuji ekonomiku cestovního ruchu na Báňské (teda v Uherském Hradišti) a moje starší sestra studovala ekonomiku cestovního ruchu na OPF v Karviné a ještě tam mám pár známých na tom stejném oboru. Na OPF je všeobecně známo, že se tam dostane opravdu každý. Na Báňskou jsem se dostala pomocí odvolání, na který se na tento obor dostalo hodně lidí. Takže jestli chce jít někdo studovat tento obor a nemá na VŠE nebo na Hradec Králové nebo na soukromou školu, nejlepší variantou jsou tyto dvě univerzity. Jestli tedy můžu srovnávat na OPF je lehčí matika, ale zase těžší mikro a na Báňské je to zase naopak. Pokud půjdeš na Báňskou je tam nevýhoda, že to musíš studovat jedině v Uherském Hradišti, takže si ani sám nemůžeš skládat rozvrh a nejsi přímo na fakultě. Vím že dřív na OPF všechny zkoušky a zápočty se museli udělat na 70%, na Báňské stačí 50%... takže :) Pokud někoho baví zeměpis, dějiny umění, zajímá se o historii a chce pracovat s lidmi tento obor ju. Je ale pravdou, že profesor který učí všechny odborné předměty je z Báňské a na OPF si ho půjčují. Jestli se chce někdo poptat na některou z fakult nebo se zajímá o tento obor, at se mi ozve na icq. Já jsem na střední studovala management cestovního ruchu, takže pokračuju dál ve svém oboru. Mějte se pa! reagovat zde
    ICQ: 439585037
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2009 22:04:43, rr) Studoval jsem na OPF finance. Největším "odborníkem" na finance tam byl šéf katedry Polouček, který se pár let předtím živil výukou marxismu-leninismu. Spousta učitelů tam přešla ze středních škol. To vše říká hodně o úrovni učitelů. Na druhé straně jsem se tam docela dost naučil - v knihovně, při diskusích se spolužáky, na praxi v zahraničí atd. Nelituji, že jsem tam studoval, něco mi to dalo. Lituji, že jsem nestudoval práva - dnes bych si např. za sepsání kupní smlouvy na nemovitost účtoval 10 tisíc Kč jako právník. Jako "ekonom" si účtuji za stejnou smlouvu jen 500,-Kč. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2009 21:38:00, roman) Studoval jsem na OPF finance. Největším "odborníkem" na finance tam byl šéf katedry Polouček, který se pár let předtím živil výukou marxismu-leninismu. Spousta učitelů tam přešla ze středních škol. To vše říká hodně o úrovni učitelů. Na druhé straně jsem se tam docela dost naučil - v knihovně, při diskusích se spolužáky, na praxi v zahraničí atd. Nelituji, že jsem tam studoval, něco mi to dalo. Lituji, že jsem nestudoval práva - dnes bych si např. za sepsání kupní smlouvy na nemovitost účtoval 10 tisíc Kč jako právník. Jako "ekonom" si účtuji za stejnou smlouvu jen 500,-Kč. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Kombinovane studium OPF Karvina 20/21-poradite? - Slezská univerzita v Opavě
  2. Karviná - Ostatní
  3. OPF Karviná - Slezská univerzita v Opavě
  4. Veřejná ekonomika a správa OPF Karviná - Slezská univerzita v Opavě

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.