Jakou SŠ?

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.12.2007 10:45:37, Lenka, zhlédnuto: 743x, reakcí celkem: 18Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všichni, potřebuji od vás poradit. Jedná se o mojí neteř, je ještě na základce a teď si má vybrat na jakou střední školu půjde. Ale ona vůbec netuší, co by chtěla dělat. Je docela dobrá na jazyky, ale to je asi tak všechno, matika je pro ní španělská vesnice, fyzika, chemie totéž - poslední tři roky má sice průměr 1,7 - ale to má na jejich základce téměř každý. Co by jste nám poradili, jak jí mám pomoci? Na co se máme zaměřit? Její rodiče na ní kašlou, tak bych jí ráda nějak pomohla alespoň já. Vím, že sem chodí spousta chytrých lidí, tak mi snad někdo poradí. Děkuji
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2011 00:42:09, Samuel) Dobrý den je o necelé 4 roky později, ale i přesto chci regovat na dotaz kdyby někdo hledal radu v této době,protože tento problém si myslím nastává každý rok u některým rodičům.Takže z informací, které jsem si přečet vyplívá, že nejlepší by bylo aby zmíněná dívka šla na střední odborné učiliště pak si dodělala nástavbové studium ukončené maturitní zkouškou.Výhodu v této situaci vidím vtom, že SOU zvládne no pak klidně může te svojí mamce dokázat,že na SS má tím,že půjde na 2roky denní studium nebo 3 roky dálkové studium nástavbové.Jednak by po těch 3letech SOU by v podstatě neměla co stratit a druhá věc je ta, že by ji ta muka matematiky popř.chemie nebo fizyky utekla po těch 2 až 3 letech.Je ***ost v této situaci chdit na něaké gimplyS04!Tak hodně štěstí.S13javascript: reagovat zde
    Email: radus.83seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.12.2007 15:55:22, Ela) Takže budoucí středoškolačce přeji při výběru školy hodně štěstí,aby si vybrala opravdu to co ji bude v budoucnu bavit a nebude to považovat za nutné zlo.To,že ji teď všechno nejde na výbornou přeci neznamená,že v dalším studiu nemůže mít známky lepší.Vždyť přeci ani tak nejde o jedničky,jako o to co mě baví a jestli
    to chci opravdu dělat,pak je úspěch zaručen i bez super známek třeba z matoše.S10S10S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.12.2007 09:09:20, Lidka) Je to vážně moc těžké rozhodnutí, možná má vlohy k něčemu o čem sama ještě ani neví, ale rozhodnout se musí už teď. Já jsem to se svými dětmi řešila tak, že jsme si domluvili schůzku na poradenském centru(u nás je na ÚP) a tam si pomocí testů dítě vyhodnotí a hned jsou schopni doporučit jakou školu by mohlo zvládnout a taky jakou určitě né! Navíc mají přehlad o všech školách v okolí. Mě se to moc osvědčilo a děti se pak už sami byly radit i ohledně výběru VŠ. Přeji hodně štěstí. reagovat zde
    Email: lidmila.pseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.12.2007 08:08:28, Lenka) Moc vám děkuji za ohlasy, na gympl bych neteř nedávala, jen by se tam trápila a nakonec by jí byl k ničemu. Nepředpokládám, že by po maturitě chtěla jít dál. S tou matikou je to vážně katastrofa. Učila jsem se s ní na písemku a zjistila jsem, že neovládá ani základy zlomků, rovnice, obvody, obsahy,...... prostě skoro nic :(. Musím to s ní nějak probrat, i když mi jako vždycky řekne jen to, že máma chce S04. Její matka je totiž jen vyučená a tak teďka po dcerušce chce aby splnila její dávný sen - i když jí s učením nikdy nepomohla. No, nějak se s tím musíme poprat, i tak moc děkuji reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.12.2007 07:14:59, Ela) Vracím se k původnímu dotazu(slečně moc nejde
    matiky,fyzika,chemie)což jsou opravdu jedny
    ze základních předmětů na gymplu.O tom bych asi vůbec nepřemýšlela,zbytečně se bude trápit nad špatnými známkami.A co dál až dostuduje,v podstatě ničím není a nic neumí,
    musí si dodělat aspoň VOŠ,aby ji gympl nebyl k ničemu.Vidím to asi takto:studovat 4roky a pak dělat prodavačku v supermarketu určitě není jejím cílem.S13 reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Jakou školu vybrat - Výběr vysoké školy
  2. jakou školu (vš)? - Ostatní
  3. Jakou školu? - Výběr vysoké školy
  4. Jakou zkoušku - Ostatní
  5. Co studovat, jakou vybrat VŠ? + Jazyky - Výběr vysoké školy
  6. Nevím na jakou vysokou, pomoc ! - Výběr vysoké školy
  7. Na jakou VŠ? prosím poraďte mi :) - Výběr vysoké školy
  8. JAKOU DALŠÍ ŠKOLU MOHU STUDOVAT PO LF - Informace o studiu
  9. VUT X CZU (na jakou?) - Ostatní
  10. Nevím jakou vysokou školu studovat - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.