mám vůbec šanci??


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.12.2007 00:35:24, petr, zhlédnuto: 331x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Zdravím všechny, kteří to čtou. Mám jen maturu a chtěl bych zkusit VŠ při práci. Problém je v tom, že jsem již pár let ze školy venku a navíc jsem nebyl extra student, který by se uměl všechno naučit:( Jestli by mi tu mohl někdo poradit školu, kde nejsou ze začátku tak moc vysoké nároky a zároveň má tato škola široce využitelný obor! např. ekonomika?S15

Email: lesastromseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2007 10:17:16, Ingrid) Tak podle mne je těch 22 tisíc ještě ucházející...jsou i mnohem dražší soukromé školy.Ekonomické VŠ podle mne patří k těm spíše lacinějším.A titul z ní je dle mne rovnocenný, hlavně pak musíš v praxi ukázat, co umíš, a budou Tě brát...nekoukají na to, jestli je ten titul ze státní nebo soukromé.
    ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2007 03:21:16, petr) opět zdravím. Díky za reakce! Tak abych to také upřesnil, jsem ze západních čech,tzn. něco v okolí by bylo lepší. Co se týká oboru,tak popravdě úplně jasno v tom nemám:( Koukal jsem na BIVŠ obor PP. Bohužel se ve výuce Vysokých škol neorientuji!- Ale přijde mi to vcelku drahá záležitost dát třeba 22litříčků za semestr při kombinovaném studiu... nebo?? Je zde někdo, kdo by mi mohl podrobněji nastínit, zda je částka adekvátní a také jak je to s hodnotou případného titulu z soukromé VŠ. Jestli to už někde je, tak se omlouvám... nemám moc času na prolejzání každého zákoutí stránekS06 Předem díky za odpovědi!!! Petr reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.12.2007 20:05:21, petra) VŠP Ostrava, to je ekonomika a úplně v pohodě, nemáš se čeho bát, funguje výborná spolupráce mezi studenty, i když učit se trochu musíš. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.12.2007 10:14:16, Lena) Ahojky, tvůj dotaz zní tak trochu mysticky. Musím tě zklamat, ale jediné co ti mohu poradit, najdi si školu, kde budeš aspoň z 50procent v obraze o čem se mluví. Každá vysoká škola navazuje na nějaké předpokládané předcházející vzdělání a pokud je nemáš, dostaneš se na VŠ kde je potřebuješ tak se pořádně zapotíš. Třeba dopravní fakulta J.Pergnera v Pardubicích má 99procentí přijetí, ale do finále se jich dostane ani ne 10procent. Ekonomika má vysoké využití, ale je to o matematice, statistice atd. a na to taky všichni nejsou. Takže jdi do toho,ale nejprve se podívej na stránky škol kam bys měl zájem, co by tam vlastně po tobě chtěli. Když totiž začneš studium na škole, která ti nepůjde, po roce to vzdáš tak při dalším pokusu na VŠ už nemáš na studium 4roky ale jenom tři. Pak už to platíš. Ten jeden se počítá, kdyby se ti třeba něco nepovedlo a musel jsi ročník opakovat.Tak chutě do toho reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.12.2007 13:02:40, Ingrid) Tak zkus třeba nějakou sokromou ekonomickou,myslím že většina jde dělat kombinovaně, a vyjdou Ti vstříc a pochopí nedostatek času..třeba BIVŠ, VŠEM nebo VŠFS...;) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Je vůbec možné studovat technický obor po ekonomickém lyceu? - Výběr vysoké školy
  2. Druhé kolo přijímaček! Mám šanci? - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  3. Přesně vím co hledám ale nevim jestli to vubec jde :) - Výběr vysoké školy
  4. Je vůbec šance, že mě přijmou s takovými známkami? - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  5. Dvouoborové studium na VŠE? Je to vůbec možné? - Výběr vysoké školy
  6. FM VŠE J. Hradec - mám šanci ? - Informace o studiu
  7. Mám šanci? - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.