chemie

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.01.2008 18:14:26, ???, zhlédnuto: 363x, reakcí celkem: 29Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj.Chtěla bych studovat potravinářskou chemii na VUT.Prosím napište mi někdo,jak se tam studujeS15.Dííky mooc!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2008 22:54:44, Aja) Ahoj, ja jsem letos tuhle skolu dokoncila a jestli si veris na matiku a podobne technicke vylomeniny, tak smele do toho. Jak ja stale rikam, kdyz mas mozkove bunky na spravnem miste a pak trosku te snahy, tak jde vsechno...vzdyt lidi si na vysoke porad pomahaji a vzdy se najde nekdo, kdo ochotne poradi. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 10:02:58, nejlonka) O tom, jake jsou tam sluzby studentum, moc referovat nemohu, ale nekolik mych spoluzaku z chemie na MU, kteri u nas meli problem projit pres nekterou tezkou zkousku a stihli vcas na prestoupit, tak studium na VUT v pohode dotahli do zdarneho konce. Tim nechci rict, ze je to tam vylozene lehke a ze dostanes zkousku zadarmo, spis to, ze studium by melo byt schudne :) :):) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 16:21:50, ???) díky mooooooooc:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 18:24:58, Aja) Videla bych to na trosku jinak formulovanou odpoved...VUT je vice technicka - predevsim fyzika, matika a fyzikalni chemie jsou vcelku narocne pro lidi, co moc radi predmety z tohodle soudku nemaji a ti lide co vcas prestoupili treba nektere predmety uz nemeli, ktere byvaji na VUT jako sito. Jinak jsou skoly velmi srovnatelne (hlavne v pozdejsich rocnicich), vim od lidi, kteri studovali obe skoly zaraz... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 18:50:16, nejlonka) to jo no, to zamereni na technologii, je na VUT zjevne:) ... vice tam smeruji k prumyslovym aplikacim chemie. Kdyz tak nad tim Ajo premyslim, neznas nahodou Sonu Lichovnikovou :)? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 18:54:21, Aja) A co ona dela(la) za obor a rocnik? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 18:57:51, nejlonka) v cervnu promovala, ted je tam na doktorskem studiu, myslim, ze dela materialovou chemii:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 19:18:36, nejlonka) jo aji, jeste jsem se chtela zeptat jaky obor jsi tam studovala ty a jestli se ti s tim dobre shani prace. Nebo jsi tez na doktorskem studiu :)? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 20:38:31, Aja) Prace se s tim neshani snadno, pokud nemas nejakou praxi. Sice po jednom pohovoru me vzali hned na pozici budouciho vedouciho labiny, ale bylo to v dvousmennem provozu a dalsi vec (resp.vice pracovnich pozic) byla daaaleko za Prahou, protoze tady jsou biotechnologicke firmy vsude, jen ne v blizkosti...Dokonce i slusny plat mi nabidli, ale ja ted odjela na zkusenou do zahranici zlepsit jazyky...Studovala jsem Potravinarskou chemii a biotechnologii. Nekteri hledali misto fakt dlouho, ale povetsinou vsichni nasli. Jinak Sonu musim znat, jen bohuzel si ji podle jmena nevybavuju ted a nema u svych kontaktu hozenou fotku... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 21:22:48, nejlonka) aaaha. Tak to jsi to asi vyresila uplne nejlip :) Ja se ptam hlavne proto, ze se Sona tvarila, ze moznosti moc neni ... tak me zajimal i tvuj nazor :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 21:44:03, Aja) U toho meho oboru mi to prijde lepsi nez ty materialy, a hlavne, kdyby clovek mel auto, tak dojizdeni i dal neni takovy problem. Ja jsem to jinak nevyresila zatim vubec, protoze to jsem ta, ktera by rada jeste mela medicinu, vis... S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 22:20:57, nejlonka) a jo, to jsi ty :) ... ja bych zase rada jeste studovala matiku ... taky jsem se na ni po stredni dostala, ale pak mi ta chemie prisla praktictejsi pro hledani zamestnani. Jenze pak jsem se dala na doktorske studium a ryze nepraktickou teoretickou a kvantovou chemii, takze by se mi ta matika ted vlastne narame hodila :D:D. Ale uz jsme tu mirne off-topic :):D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 22:25:58, Aja) Tak kvantovka jooo, hezkyyyy. A kdyz nekdo muze uvazovat o sesti letech studia v "mem" veku, tak proc ne nejaka matika...pravda matfyzacka leta neustaleho chlastani v ruznych dirach uz asi nejsou tvou predstavou, ale kdyz je to tak spriznene s tim, co delas, tak bych do toho sla (nemusi to byt nutne matfyz) nejak dalkove, pokud u toho chces delat doktoranturu... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 22:38:18, nejlonka) no ja radsi napred dodelam to doktorske studium , uz jsem v pataku :D:D a vylomeniny s matikou si necham na potom :D ... jestli to pujde zkombinovat s PostDocem reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 22:49:08, Aja) V páťáku? Tož to je pěkně dlouhé doktorandské, to jsem ani netušila, že něco takového je S08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 22:59:08, nejlonka) ... noooo, trva to 3-7 let. Do 7 let musis skoncit, protoze jinak bys musela opakovat vsechny zkousky z doktorskeho studia. Ale kdyz ziskas vyjimku od dekana, muzes se zapsat i do 15. semestru ... tedy tak to funguje u nas. Snad tu vyjimku nebudu potrebovat :D:D:D. Kdyz mi bude stesti prat, tak snad na podzim skoncim :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 23:11:55, Aja) No a ja si delam starosti s tim, ze bych mela jeste sest let studovat :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 23:16:18, nejlonka) jo, taky si myslim, ze tve starosti jsou zbytecne :D:D:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 23:19:16, Aja) No ja bych na to skocila vsema deseti, ale jaksik drahe polovicce se to nepozdava :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 23:28:04, nejlonka) no, drahe polovicky jsou problem, bud musi byt extremne chapajici nebo musi byt tez vecni studenti nebo musis tu drahou polovicku obetovat:(. Ja jsem se nejcastej dopracovala k te treti moznosti S04 :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 09:23:14, Aja) Dobre ranko :) A to je presne to, co zrovna bych nechtela...to asi nechce nikdo, ale s timhle uz mame za sebou temer 4 roky a vim, co v nem mam ;) Ale to je spise na delsi osobni pokec nez verejne vykecavani... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 12:20:59, nejlonka) jj, presne tak :D. Tak ja budu drzet palce, aby ti to vsechno vyslo :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 12:29:06, Aja) Dikes, no radeji si ted cistim hlavu a sprtam slovicka :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 14:47:29, ???) Tak si říkám,že to studium nemůže být taková hrůza,když vy jste takové pilné studentky:)
    Jen jsem se chtěla ještě zeptat jestli je to moc časově náročné,nebo se to dá zkloubit i s nějakou tou brigátkou:D A fakt to není s tím uplatněním nic moc?Protože já myslela že s chemií se mi bude hledat práce dobřeS13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 15:28:02, Aja) Asi tak primerene bych rekla...proste se vylozene nerypes v nose, ale ani nesedis denodenne v knihach. Clovek casto musi byt v te skole fyzicky pritomny, protoze ma labiny jeste navic od mnohych jinych oboru, ale ja pracovala pri vysoke vzdycky a ze jsem rozhodne nemela problemy s dohanenim uciva. A kdyz problemy byly, tak za to mohla jen moje lenost :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 15:31:29, nejlonka) moznosti uplatneni bych tu nechtela moc generalizovat, to strasne moc zalezi na tom oboru, ve kterem se specializujes, taky na tom, v jake lokalite tu praci hledas a jaky je zrovna stav trhu prace ... mym spoluzakum to nejakou dobu trvalo neco najit, ale nasel kazdy. Jenom holt nekdo driv a nekdo pozdeji. Je jasne, ze kdyz to budes srovnavat s uplatnenim treba informatiku, tak chemie zakonite na cele care prohraje . A brigady - prijde na to, co je tvoje priorita. Pokud nejedes na cerveny diplom a bude ti stacit, ze zkousku nejak udelas a znamky nebudes moc resit, tak to tam urcite nekam nacpes :) A jestli studium je nebo neni hruza - no obcas to hruza byla :D, ale prezily jsme to :D:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 15:38:50, nejlonka) ja jsem pri vysoke nepracovala, takze v tomto asi spis poradi Aja :). Ale muzu potvrdit, ze spoluzaci obcas nejakou brigadu i stihli. Kdyz je po ruce obetavy spoluzak, ktery krasopisne pise :) a pujci ti sve poznamky:D, tak se da nejaka prednaska obetovat. Jen ty cvika a laboratore jsou neprustrelne reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 15:43:27, Aja) Jop, zakladem pro dobre studium, je mit dobre kamarady, kteri tu skolu tolik neflakaji a peclive si vedou sesity z prednasek...tot muj navod, pak zvladnes vse, pokud se nevykasles na cvika a labiny...tezko se to pak dohani i kdyz i taci byli,ze... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 15:58:25, ???) Díky za cené rady!!!:D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. obor Chemie na VŠCHT - Výběr vysoké školy
  2. Chemie a technologie potravin - Výběr vysoké školy
  3. Chemie - Přírodovědecká fakulta x VŠCHT - Výběr vysoké školy
  4. Chemie VUTxUPOL? - Výběr vysoké školy
  5. jaderná chemie - Výběr vysoké školy
  6. Biologie,chemie, ale jaký obor? - Výběr vysoké školy
  7. Chemie vs Biologie - uplatnění - Výběr vysoké školy
  8. NSZ z biologie a chemie - farmacie ?? - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. klinicka biologie a chemie - Univerzita Pardubice
  10. Rada - chemie - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.