podnajem v Olomouci !! specha !!!!!!!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.01.2008 19:36:25, Veronika Novotná, zhlédnuto: 277x, reakcí celkem: 17Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekNabizim jedno misto v byte pro ctyri lidi.Je to super misto,blizko od centra a velmi klidne.Starsi byt,zcela zarizeny,ale bez pripojeni k netu.Najem je 2300kc/mesicne.Toto misto nabizim misto me,ja hledam nove bydleni,take blizko centra,moderneji zarizeny,novejsi,kde by bydlely dve poradne studentky.Najemne tak do 2300kcúmesicne.Kdo ma volne misto,prosim ozvete se mi.Budu moc rada.
Ja jsem studentka prvniho rocniku FF UP,nekuracka z Brna.:)

Email: novotna.verunkaflashstarcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2008 19:46:38, Radek) jestli to fakt spěchá, zkus mimo jiné i nějaké stránky typu reality, nemovitosti apod. -mám pocit že studentů kteří teď shání ubytování moc nebude- myslím že je šance spíš v segmentu pracujících lidí, kteří dojíždějí do Olomouce.. cena ubytování by pro takové byla více než lákavá.
    Volná místa... hmm, zkoušej to, třeba budeš mít štěstí.. zkouškové období je těžké, třeba někdo po lednu Olomouc opustí (i když to samozřejmě nikomu nepřeju) no a nebo se třeba najde nějaký nový pronajímatel, který to předtím nenabízel - nechceš dát nějaké letáky já nevím třeba na vývěsku někam do obchoďáku v Olomouci apod.? Přeju zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2008 19:49:51, Radek) varianta obchoďák: ale samozřejmě pozor na své osobní údaje.. já bych v takovém případě dal pro kontakt mail. Aspoň zjistíš jestli má ten člověk internet ;-). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2008 19:55:13, Radek) šance určitě zvýší i nástěnka ve tvé škole (pokud jsi to tam ještě nevyvěsila). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2008 23:10:54, Veronika Novotná) to Radek :
    dekuju za tev vycerpavajici informace,ale neni me 5 let.pokud nemas zajem na byt,tak davaj rady jinde!!! reagovat zde
    Email: novotna.verunkaflashstarcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2008 23:47:04, iva) to radek: :D:D:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2008 23:53:39, Radek) Veronika: promiň, chtěl jsem pomoct s ohledem na to že se zatím nikdo neozval, přál bych ti abys brzy našla to co hledáš, víš? Peace, :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2008 19:23:31, Veronika Novotna) to radek :
    nechapu proc zrovna u me mas takovej zajem,imponuje me to,ale tak desne se snazit nemusis.nevim co si pod tim mam jako predstavit,i kdyz diky za dnesni tip! reagovat zde
    Email: novotna.verunkaflashstarcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2008 20:29:42, esilka) to veronika: radek se o tenhle server stara a obetave tu pomaha kazdemu, kdo shani nejakou radu, informaci nebo pomoc. A myslim, ze za dobu, co to dela, uz si zvykl, ze studenti se tu casto pidi po informacich, ktere by si mohli sami najit na strankach skol, kdyby byli trosku iniciativnejsi, a nebo ze se sem s prosbou obraceji novacci na vysokoskolskem poli, kteri v zalezitostech spojenych se studiem jeste neumeji chodit. Proto odpovida i na nejelementarnejsi dotazy, a to vsechno v dobre vire pomoci. Asi jsem v zivote nevidela tak obetaveho cloveka. Proto opravdu nechapu ten zpusob, jakym se tu na nej oborujes za to, ze reagoval na tvuj prispevek. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2008 21:20:53, Ela) Souhlasím s esilkou a chválim Radka za jeho rady,taktéž mi docela pomohl svými postřehy.To,že se ti ozval je jen ukázka toho,že se snaží,tak ho nechej v klidu a dej si
    si přístě svůj inzerát jinam.OKS14 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2008 22:13:22, Radek) esilka, Ela: díky moc za podporu a pěkná slova :)
    myslím že jsme si s veronikou jen neporozumněli.. v pohodě.
    veronika: není zač :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 21:58:27, Veronika Novotná) esilka a ela : je me uplne jedno kdo je,i kdyby byl reditel zemekoule,tak je to vec moje a s radkem jsme si to nejak vyrikali po mailu.Tato ochota me prisla divna a pokud se teda tady montuje do vseho,tak ok,ale me nemusi!!a elo ja si budu davat inzeraty kam chcu ja!!!tebe se taky nikdo neprosil o to,aby jsi me odepisovala nemam o tebe ani o esilku zajemS09
    to radek : my vse ok diky za pomoc:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 21:58:44, Veronika Novotná) esilka a ela : je me uplne jedno kdo je,i kdyby byl reditel zemekoule,tak je to vec moje a s radkem jsme si to nejak vyrikali po mailu.Tato ochota me prisla divna a pokud se teda tady montuje do vseho,tak ok,ale me nemusi!!a elo ja si budu davat inzeraty kam chcu ja!!!tebe se taky nikdo neprosil o to,aby jsi me odepisovala nemam o tebe ani o esilku zajemS09
    to radek : my vse ok diky za pomoc:)a nerikej me prosim Veroniko,nesnasim to!!!!diky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 22:21:05, esilka) pardon, snad se zas tak moc nestalo :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 22:39:46, hmm) no zajimalo by me,kdo bude mit zajem o Tebe(Veroniko),protoze to,jak se tu prezentujes,by me celkem odradilo od bydleni s Tebou..a taky nevim,proc se teda podepisujes jako Veronika,kdyz to tak strasne nesnasisS09 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2008 15:20:16, paolo) To Veronika:tak se nedivím, že s Tvojí podezíravostí schizofrenického původu a hysterií musíš rychle najít nové místo...vítej, milá Xantypo NovotnáS13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2008 08:53:47, Ela) Nevím proč jsi se přihlásila jako Veronika Novotná,když ti to pak vadí,jinak sorry,že jsem ti odpověděla.Už jsem ti jednou psala,že si máš dát inzerát jinam a na tom trvám.Je tu spousta dalších,kteří ocení,že někdo jiný je ochotný podělit se o své zkušenosti a poznatky.O tom tento server je.S04Jinak ti přeji hezký den a víc sluníčka v dušiS10. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2008 21:16:29, VERONIKA VERONIKA VERONIKA) hm paolo ela :
    polibte me vsici *** !!!vas jsem se na nic neptala a zajem o byt nemam..uz mam;) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Ubytování v Olomouci - Ubytování a stravování
  2. Hledáme podnájem - Ubytování a stravování
  3. ubytovani v olomouci!! - Ostatní
  4. Nabízím podnájem v Ostravě - Ubytování a stravování
  5. Ubytování v OLOMOUCI - Ostatní
  6. nabízím ubytování v Olomouci - Ubytování a stravování
  7. Nabízím volné místo pro studentku v pokoji pro 2 v Olomouci - Ubytování a stravování
  8. Podnájem v Olomouci - Ubytování a stravování
  9. Sháním ubytování u Olomouci - Ubytování a stravování
  10. Nabízím ubytování v Olomouci - Ubytování a stravování

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.