Pedagogika


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.01.2008 16:38:23, Boubel, zhlédnuto: 355x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Ahoj, mohl by mi, prosím, někdo poradit, jaká literatura se doporučuje k přijímacím zkouškám na FF UK obor pedagogika. Moc děkuji za každou případnou odpověď.

Email: boubel1234seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 14:34:44, Dáša) Boubel tak to se chystáš na stejný obor i školu jako já-koukni na stránky UK FF na katedru pedagogiky tam myslím,že jsem to někde viděla.ahoj reagovat zde
    Email: d.c.pcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 10:29:54, Dáša) ahoj Boubel našla jsi to?prosím tě z čeho se učíš na písemné testy?díky klidně napiš na mail.ahoj;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 12:33:17, Boubel123@seznam.cz) Zatím ne, učím se základy všeho :-) Mám tu špatně uvedený mail, je to pouze Boubel123, nikoliv 1234.
    Dík. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2008 10:34:06, Dáša) Ahoj Boubel poslala jsem ti nyní:) mail.prosím napiš zda ti mail došel díky ahoj reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2008 13:50:36, bíba) ahoj holky, jestli chcete s něčim poradot, tak ráda pomůžu, protože tam právě prvnim rokem studuju:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2008 17:55:42, Boubel) Ahoj Bíbo, díky za nabídku. Jak bylo těžké se tam dostat? A co bys doporučila k přijímacím zkouškám? Díky, díky. Boubel reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2008 15:53:22, bíba) ahoj Boubeli, podle mýho to je hodně o štěstí, protože test ze všeobecných znalostí asi nemůžeš dát vždycky úplně na plnej počet bodů..ale jelikož jsem šla rovnou z gymplu, tak jsem ještě nějaký ty vědomosti z maturity v hlavě měla:) jinak já jsem se nepřipravovala nijak, spoléhala sem se na to, že buď prostě něco už umim, nebo ne..a ústní byly v pohodě, jde o to prodat co umíš..a pokud neumíš, tak s tim moc nenaděláš..humanitní školy nejsou o našprtaných vědomostech, ale o selskym rozumu a nějakym tom všeobecnym přehledu..tak to zkus brát takhle reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2008 17:41:27, Boubel) Bíbo, vloni jsem dělala zkoušky na psychologii a setsakramentsky mi pomohlo, že jsem se připravila. Pravda, u ústních můžeš prodat sám sebe, pokud se tam dostaneš :-) Já se dostala,ústní dopadly celkem dobře, ale stejně mi zkazil skóre TSP. To jsem podcenila... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2008 19:45:05, Bíba) No jo, na psychologii sem se taky hlásila a do ústních postoupila, ale to bylo něco jinýho..tam šlo vážně o znalosti..ale jak se připravovat na všeobecnej test? to vážně netušim..byly tam otázky z biologie, kultury, vědy, historie..tohle přece nejde natrénovat reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2008 16:38:23, Martina) Ahoj můžete mí prosím poradit profil oboru pedagogika UK FF, jaké má člověk z toho kompetence, děkuji předem reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2008 16:22:06, Dáša) Ahoj Martino-z hlavy si všechny nepamatuji,ale koukni na stránky Uk FF katedra pedagogiky-je to tam vše popsané.Taky se na ní hlásíš?nebo zatím vybíráš?;)ahoj reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2008 17:00:45, Lůca) Ahojky všimla jsem si tu někdo dělal přijímačky na psychologii,já bych si tam tento rok chtěla podat přihlášku a vůbec teda nevím z čeho se mam učit ty TSP,já mám zdrávku a dva roky na VOŠZ.Nevíte někdo o nějaké učebnici o TSP kde je opravdu ,,všechno"? Dík za odpověd:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2017 12:24:14, Janča) Z mé zkušenosti doporučuji koupit si knížku Pedagogika v kostce, dále Pedagogický slovník a louskat Pedagogické terminologie na online testech, který jsou na www.abctesty.cz a hlavně klid a pevný nervy ;) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Mám zájem o vypracované SZZ Bc.Sociální pedagogika - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  2. Pedagogika FF, muni - Ostatní
  3. Speciální pedagogika- vychovatelství - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  4. Bc. sociální pedagogika na nMgr. speciální pedagogika - Informace o studiu
  5. Sociální pedagogika nebo učitelství pro 1. stupeň ZŠ? - Ostatní
  6. Pedagogika - Masarykova univerzita
  7. Sociálni pedagogika-UPOL - Ostatní
  8. pedagogika - Univerzita Karlova
  9. PedF UK - obor Psychologie - speciální pedagogika - Informace o studiu
  10. Speciální pedagogika - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.