Chci studovat při práci, ale je mi 30 let :-)


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.01.2008 15:21:27, Radim, zhlédnuto: 12051x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Chci se vrátit do školy ale je mi 30 let, takže mám problém s výběrem školy. Musím studovat dálkově a zároveň školu zvládat i bez šrocení na které nemám čas a ani paměť, hromadu jsem toho už zapomněl. Má někdo nějakou zkušenost co se náročnosti týče na některé škole? Jde studovat dálkově nějaký technický obor? V mých letech si tu školu nejspíš budu platit, nebo budu mít ještě rok zdarma? (na VŠ jsem studoval 4 roky, pak studium ukončil)
děkuji všem za odpovědi

Email: firefox22seznamcz, ICQ: 348070245
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2008 21:36:41, maniac cop) no jako bys mi mluvil z duše...taky je mi 30 a teprve ted se rozhlížím po škole...no hrůza.Už ti někdo něco poradil?Já jsem na vážkách,jestli zkusit veřejnou nebo zaplatit soukromou...no nevím prostě. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2008 07:56:55, Hanka) Take premyslim ze pujdu dalkove studovat !-) Urcite se oteviraji dalkove i nejake technicke obory, chce to sehnat ucitelske noviny nebo se proste podivat na stranky danych skol. Myslim si ze student dalkoveho neplati na statni skole skolne. Samozrejme se ho netykaji vyhody studenta denniho studia (levnejsi doprava, vstupy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2008 08:56:03, Radek) Radim:
    neúspěšné předchozí studium se počítá do délky studia a maximum bez placení je standardní doba + 1 rok. Jestli jsi studoval 5leté magisterské 4 roky a nedokončil (nemáš žádný titul), můžeš 5leté studovat 2 roky zdarma, ale poté budeš muset platit i na veřejné vš poplatky za delší studium.
    Pokud jsi studoval 4 roky Bc., tak jsi právě vyčerpal tu dobu co jsi měl zdarma, na novém Bc. bys platil od začátku.
    Jestli nějaká část byla před rokem 1999 kdy to o těch poplatcích začalo platit, tak se to do doby nepočítá.
    Soukromých škol se to netýká. Ty se do toho nepočítají, tam platíš normální školné.
    Jinak kombinované studium určitě někde bude. Mrkni se na sekci Přehled vys. škol nebo Studijní programy a vyber si sám co tě láká.
    Je fakt že ty slevy a různé výhody bývají omezeny i věkem (26 let), a někdy se vyžaduje prezenční studium (ale někdy je to jedno). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2008 03:34:54, Radim) Radek> studoval jsem na VUT - FEI 5-ti letý obor slaboproud ESS mnou nezakončený titulem Ing. Bylo to 1996 - 1999, takže pokud škola umožní neplatit nad 26 let, mohl bych studovat na veřejné škole zadarmo? Není to ale rozhodující parametr při výběru školy, klidně si zaplatím studium, bo si vydělávám :-). Našel jsem na VUT v Brně Bakalářské studium kombinované Elektrotechnika, elektronika, komunikační a řídicí technikahttp://www.feec.vutbr.cz/studium/stud_bak_kom/index.php.cz?PHPSESSID=4e1f76fb0f9875d959dc0d0 bd6edb280
    může někdo napsat ohledně obtížnosti?
    Zajímal by mě i obor zaměřený na grafiku, fotografii, ne umělecká škola. :-)
    to maniac cop> jj, rozhoupávám se takhle už třetí rok, ale letos do toho jdu, začal jsem se už i učit matiku :-)) Mám ale obavy z jazyků, většinou je podmínka složit zkoušku z AJ alespoň pokročilost střední, což je u mě problém, 3 roky rusky a 6 let německyS06 reagovat zde
    Email: firefox22seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2008 18:15:46, Katka) S těma dálkov studiem přesně nevím, ale kamoška dělá při škole, kterou má klasicky prezenčně, ještě jednu dálkově a učení má tolik, že neví co dřív, takže nevímm, kde by jsi našel školu, kde by jsi se nemusel učit a titul by ti dali za tvý krásný oči.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.02.2008 00:04:50, Radim) nemyslel jsem titul zadarmo, srovnávám se studiem VŠ mé přítelkyně, která studuje dálkově ekonomiku a management a naprosto vpohodě učivo. Dokonce jí vypracovávám assigment z matiky a pomáhám s ostatníma a to sem ekonomiku nikdy nestudoval. No když to srovnám s denním studiem na VUT-FEI kam jsem šel hned po škole a víc jsem si pamatoval než dnes je to propastný rozdíl. Až 50% dostane za písemný assigment a zbytek formou testu A,B,C,D :D
    Chtěl jsem tím říct, že učit se musí, ale naprosto minimálně. No škola je to samosebou soukromá :D:D
    Kdse se dá studovat grafika a design???
    nebo něco podobného děkujííí reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2017 11:04:43, Lenka Laskavá) Určitě to nevzdávejte. Třicet let ještě není takový věk, aby nebylo možné si nic zapamatovat. Já volila při zaměstnání kombinované studium a relativně jsem zvládala, jen při bakalářské práci jsem si pomohla vypracováním: http://www.vsprace.cz/bakalarske-prace ale obecně to nebyl tak velký problém. Studovala jsem tedy ekonomiku a management v Brně a v práci měla klasickou pracovní dobu - všední den od rána do pěti.. reagovat zde
    Email: lenkalaskavacentrumcz

Podobné příspěvky:
  1. Co studovat, když dálkově fyzioterapie nejde? - Ostatní
  2. Jak dlouho se dá zdarma studovat VŠ - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. chci studovat dálkově - Informace o studiu
  4. Co studovat, když chci být organizátorem? - Výběr vysoké školy
  5. Poradte prosím,chci studovat ale... - Informace o studiu
  6. Mohu studovat obor ve kterém nemám žádnou praxi ? - Výběr vysoké školy
  7. Je možné studovat Práva v ČR a bydlet v Anglii? - Informace o studiu
  8. Status studenta pri praci - moznosti? - Studentské výhody
  9. Je mi 26 a chci studovat - Informace o studiu
  10. Studovat neco co me nebavi XX pracovat? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.