MU Brno

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.01.2008 16:50:28, Martina, zhlédnuto: 304x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, zdravím všechny vyšokoláky:).. Letos maturuju a mela bych zajem o studium na MU v Brne, konkretne uvazuji o oborech MEDIALNI ZURNALISTIKA, SDRUZENA UMENOVEDNA STUDIA, PSYCHOLOGIE, MEZINARODNI VZTAHY.. oficialni stranky mam prostudovane nekolikrat, ale samozrejme se nikde nedoctu, do jake miry je studium narocne, kolik dni v tydnu se vlastne studuje(jestli napr. pondeli-ctvrtek, patek volny), kolik hodin asi tak zaberou povinne prednasky, jak je to s narocnosti pripravy na zkousky, jestli se da u studia i castecne brigadnicit atd... byla bych moc rada, kdyby mi kdokoliv ze zvyse zminenych oboru napsal nejake osobni zkusenosti, idealne na mail:)..

Email: martineckaxcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 17:21:59, Pro Martinu) Martino, laskave tady prestan spamovat, tenhle prispevek jsi sem dala uz asi petkrat. Kdyz ti nekdo bude chtit odpovedet, tak si ho najde a odpovi ti, kdyz nebude chtit, tak mas bohuzel smulu. Jestli si myslis, ze opakovanym pridavanim stejneho dotazu se nekdo smiluje a odpovi ti, tak se pletes. Akorat tim obtezuj ostatni. Takze to sem uz laskave nedavej porad dokola. Dekuji reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 17:31:04, d) No, ja primu tyhle obory nestuduju, ale kamos je na zurnalistice a skolu ma tak 2-3 dny v tydnu, kazdy den tak 2-4h max. Jeho kamos (nevim jestli je to presne ten sami obor, ale bude to vsechno podobne) chodi do skoly jednou tydne :)). Ale je pravda, ze musi cist hodne knizek atd. Rikaji ze, ty prednasky jim daji tak 15-20% zbytek je samostudium... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 18:09:27, Radek) ten co napsal tu tučnou reakci o spamování ale taky zrovna nepomohl, spíš mohl otrávit, jestli to můžu posoudit ;-). Je pravda, že je možná lepší svůj příspěvek, pokud na něj nebylo odpovězeno a je už hodně zasutý, vrátit na výsluní tím, že si na něj člověk sám zareaguje. Tím se dostane na první místo, není třeba vkládat znovu.
    Já o těch oborech mimo toho co jsi asi zjistila na www nic nevím. Zkusím poradit kde bys mohla sehnat nějaké studenty těch oborů:
    někteří studenti MU v Brně (zřejmě víc než sem) chodí na fórum www.prijimacky-tsp.cz - zkus zkopírovat svůj dotaz i tam, pokud jsi se tam už neptala. Radím dát tam vhodný a výstižný nadpis tématu. Protože tam se vesměs "MU brno" týká všechno.
    Další tip: na stránkách www.muni.cz se dá sehnat seznam lidí studujících na jednotlivých oborech, vč. jejich školních e-mailů. Když se několika zkusíš mailem zeptat, třeba se něco dozvíš. zatím reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 18:32:28, Radek) Napíšu ti cestu na tom webu MU:
    www.muni.cz/study/programmes/bachelor_degree - vybereš název studij. programu (např. mediální a komunik.stud. - prezenční) - mezi studijními obory najdeš "Mediální studia a žurnalistika" - a tam dáš "Seznam studentů oboru" - a tam máš všechny co to studují (v závorce je rok kdy nastoupili, forma Prezenč. = P resp. Kombinov. = K). Když klikneš na určité jméno, zobrazí se ti mimo jiné e-mailová adresa. Zkus se několika lidí zeptat, piš spíš individuálně, to spíš někdo odpoví (hromadné maily nejsou oblíbené, navíc i ochotnější si řeknou "on někdo odpoví" - a nakonec třeba nikdo). No možná sem pesimista a chodí někteří i na naše stránky vejska.cz žejo, ozvěte se lidi;). přeju ti zdar Martino reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 08:54:40, Monika) Je mi líto, že někdo reaguje tak nepřátelsky. Já mám jen zkušenost s kombinovaným studiem uměnovědy na FFMU, a to zvládat lze i při práci. Na rozdíl od denního studia, kde mají možnost si kurzy vybírat, my máme program direktivně daný. Znamená to průběžně číst alespoň povinnou literaturu, studijní disciplíny na sebe navazují. Na studenty prezenčního studia jsou kladeny nároky trochu vyšší; např. tam, kdy my dálkaři si můžeme pro rozbor vybrat publikaci v češtině, musí "deňáci" volit knihu cizojazyčnou. Přesto jsem přesvědčena, že na brigádničení si čas najdou. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 15:42:03, Markéta) Já studuju v Plzni mezinárodní vztahy a co se týče rozvrhu, tak žádná sláva. Občas se poštěstí a mám jeden den v týdnu volný, nebo aspoň jednou za čtrnáct dní. Jinak učitelé mají docela vysoký nároky, musíme číst hodně knížek, dost seminárek, ale když člověk není takovej puntíčkář jako já, tak se to dá v pohodě zvládnout:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2008 18:22:57, Martina) Moc moc dekuju vsem(krome nepratelskeho anonymu za reakce Na jeho adresu musim rict, ze me zas obtezuje jeho tucne pismo a negativni prispevek bez jakehokoliv obsahu...
    to Radek:Radku, tobe moc diky za napad s mailem, zkusila sem napsat nejake slecne, zatim se neozvala, tak uvidim..samotnou by me to urcite nenapadlo, ikdyz vim, ze k dispozici seznamy studentu na internetu jsou...celkove si myslim, ze hrozne moc lidem pomuzes a poradis, takovych nezistnych, nesobeckych lidi uz se moc nenajde:)
    to d: Tvi kamosi jsou primo na MU v Brne? Jinak proti samostudiu a cetbe nic nemam dva dny skoly v tydnu zni taky dobre:)
    to Monika: Moni, jsem rada ze mi napsal i nekdo primo z oboru:).. zni to celkem dobre, akorat me zarazily ty cizojazycny publikace .)..
    reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Studium - 1.stupeň zš - Praha, Hradec, Brno či Olomouc? - Výběr vysoké školy
  2. Ekonomie + právo, Praha vs. Brno - Výběr vysoké školy
  3. brno international business school v BRNE - Výběr vysoké školy
  4. MU Brno - Psychologie (KS) - zkušenosti, poznatky atd? - Masarykova univerzita
  5. Brno international business school - Ostatní
  6. VŠ Newton College vs. VŠ Hotelová škola Brno - Výběr vysoké školy
  7. Farmacie, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno - Výběr vysoké školy
  8. Farmacie Brno x Hradec, Genetika - Výběr vysoké školy
  9. Porodní asistence- Brno, kombinovaná forma - Informace o studiu
  10. Přijímací zkoušky FVL Brno - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.