ekonomicko matematické modely seminárka

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.01.2008 09:18:35, Eva, zhlédnuto: 344x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahojte lidičky.potřebovala mooooc poradit co se týká seminární práce do Ekonomicko-matematických metod. Měla jsem se vybrat 7 až 10 oborů zpracovatelského průmyslu v ČR, stáhnout si excelovské soubory za Vybrané ukazatele malých a středních subjektů ve zpracovatelském průmyslu,použít Add-In program DEA v Excelu ke stanovení efektivnosti vybraných oborů zpracovatelského průmyslu v ČR a provést analýzu zvlášť za rok 2000 a za rok 2004. Toto všechno jsem zvládla, ale dál mám provést porovnání efektivnosti oborů v čase a porovnání těchto oborů vzhledem k oborům se všemi podniky. A toto právě nevím, jak na to... poradí mi někdo prosííím. moc prosím. děkuju všem předem. zatím se mějte pěkně papa Eva
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2008 15:00:56, Katka) No, pokud je u oboru jednička, tak je ten obor efektivní a čím blíž nule, tím efektivní méně.... Takže třeba napiš, že obor byl napřed neefektivní a pak efektivní byl, nebo všechny obory dohromady byly více efektivní než jen ten výběr apod.Stačí napsat takové ty kecy okolo, Ramíkovi to stačí.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2008 15:21:31, Eva) děkuju moc Katko! a on má ještě v zadání napsané že mám uvažovat data v jedné ze skupin podle počtu zaměstnanců: 1–9, 10-19, 20-49, 50-99, 100-249 a dále všechny podniky tj. 1 – 249 zaměstnanců, a to jak v roce 2000 tak v roce 2004. tak já sem to pochopila tak, že jsem udělala tedy ty data v jedné z těch skupin a to konkrétně 50 - 99 zaměstnanců za rok 2000 a 2004...pochopila jsem to dobře? nebo máš ještě udělat další srovnání všech podniků tedy 1- 249 zaměstn.???to by ale bylo docela dost náročné, ne?to srovnávat? díky moc reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2008 16:27:36, Ivana) na tohle téma dělal jeden student na OPF minulý rok diplomovou práci. Já sama jsem se podle ní při zpracování seminárky do EMM orientovala. Práce je k zapůjčení v knihovně na fakultě, je tam teorie i praktické příklady. Vedoucí prof. Ramík. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 09:12:19, Beruše) Ahojky, taky jsem tu seminárku letos dělala...já jsem si vybrala jednu ze skupin konkrétně 1-9 zaměstnanců v roce 2000 a 2004 a pak jsem to porovnala ze skupinou 1-249 zaměstnanců taky v roce 2000 a 2004. Kurz mám úspěšně za sebou, takže to bylo asi dobře...:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 15:39:22, Eva) to Beruše: děkuji za pomoc. a mohla bych se ještě zeptat, na těch www stránkách kde stahuješ to info o těch odvětvích, tak tu skupinu 1 - 249 zaměstnanců mám brát ty čísla z např. excel soubor OSOBNÍ NÁKLADY: subjekty celkem nebo malé a střední subjekty celkem? to právě nevím, jakou skupinu těch dat vybrat, které je správně? děkuji moc ještě za tuto odpověď. jsi hodná.papa reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 15:46:55, Eva) to Beruše: a ještě bych se prosím chtěla zeptat, když tedy budu mít všechny ty data už zanalyzované, tak poté jak to budu porovnávat, tak mám napsat, které odvětví je tedy více efektivní a které ne a pak jak si jaké odvětví stojí v porovnání s tou skupinou 1 - 249 zaměstnanců??? nebo co vlastně chce? děkuju moc... mě právě ta zkouška teprve čeká, tak tu seminárku ted dodělávám... děkuju mooooc.papa Eva reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2008 09:14:22, Eva) poradí mi někdo prosííím. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2008 10:03:27, Katka) Tak napiš, že ta tvá vybraná skupina je efektivnější než ty zaměšstnanci celkem v tom roce, ale v dalším roce už tak efektivní není. V jednom roce že ten vybranej úsek byl méně efektivní, ale pak už se třeba efektivněl, ale celkové údaje s efektivností klesly apod. ... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2008 13:19:53, Eva) to Katka: ahojky děkuju moc. jen nevím kterou skupinu všech těch zaměstnanců, jestli SUBJEKTY CELKEM nebo MALÉ A STŘEDNÍ SUBJEKTY CELKEM. na tech www strankach jsou tyto 2 skupiny,tak nevim ktera z nich je spravna...poradite mi ještě někdo prosííím,děkuju moc.papa reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2008 19:23:12, Beruše) Já si myslím, že logicky správně je skupina malé a střední subjekty celkem, protože subjekty celkem zahrnují i velké subjekty. Ale kámoška to udělala z té druhé skupiny a dostala plný počet, tak si myslím, že kdyby to měl Ramík všechno kontrolovat, tak by se asi zbláznil:). Jinak co se týče těch komentářů, tak já jsem to udělala tak, že jsem napsala vždycky skupinu - např. kožedělný průmysl a pak jsem zkonstatovala jak to bylo u podniku 1-9 zaměstnanců pro každý rok a u podniku 1-249 opět pro každý rok... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2008 19:24:20, Beruše) To pro každý rok - myslím rok 2000 a rok 2004:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Ekonomicko-matematické metody - pomoc se zápočtem - Zkoušky, zápočty, státnice
  2. Zdanění - VŠE versus MU-ESF-Veřejná ekonomika versus PeF Mendelu-ekonomicko.manažer. - Výběr vysoké školy
  3. VSE x MU - ekonomicko-správní - Ostatní
  4. MU ekonomicko-správní - Informace o studiu
  5. seminarka? - Ostatní
  6. MZLU - Ekonomicko- spravni fak., socialni ekonomie - Ostatní
  7. FIS VŠE - Matematické metody nebo Statistické metody nebo Statistika a ekonometrie? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Zkouška lineární programování a matematické metody - Zkoušky, zápočty, státnice
  9. Hledáme nové modely a modelky - Brigády

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.